Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar yılbaşında eşinize dostunuza sevgilinize neler alacaksanız bakalım, söyleyin de tüyo alalım?:)
hımmmmm hiçbişey sanırım be ona hediye ev eşyası alırım çeyiz düzüom ya hehe
maşallah maşallah kız ben alsam beni yopa dikerlerdi valla sölimde şu değirmeni bıraksınlar biraz hehe
güle güle kullan canım ama artık ara ver istersen napcan o kadar kıyafeti
ani&babi ' nin evlatlık kadrosunda boşluk varmı balım
beleşçi üye seniii

güle güle kullan canım eyeliner penin kapağını iyice kapat kiminin erkenden klurumuş bende öle bişi olmadı gerçi severek kullandım mor renkli farlarda süper yaw

güle güle kullan canım şu e baya bir de ben el atsam diom dün baktım 20 dolaramı ne buldum ama daha tam çözemiom siteyi kurcalamadım sonram ggye baktım 55 tle satıolar
Günaydın hatunlarrrrrrrrrrrr

günaydın lattem :)

günaydın şekerlerr

nil kahveci iyi günlerde kullanın kıslarrrr :18::18:
kontesim güle güle giy cicini bende bu ay deri ceket istyorum kozmetiğe yatrmazsak paraları

prensesim canım allığım güzel evet tende de çok hoş duruyor tavsiyelerimi iletmiştim zaten canım
üzerinde 235 abrıcot yazıyor balım inşallah yeterli olur senin için zaten true match serisi olduğunu anlamışsın :)

magrentam ben bugün de cici aldım
artık almıcam ya of bana da fenalık geldi.
çok kıyafet olması iyi ama toplaması,valiz yerleştirmesi vs en sinir olduğum şey

jackalım kıyafet bana daha mantıklı bir harcama olarak geliyor bu aralar
günlükte far-allık ws kullanmadığım için
evdekiler yetiyor
ruj-oje derdim var sadece

Son düzenleme:
magrentam ben bugün de cici aldım
artık almıcam ya of bana da fenalık geldi.
çok kıyafet olması iyi ama toplaması,valiz yerleştirmesi vs en sinir olduğum şey
yuh diyorum kontesim alma artık yeter bi kullan parçala öyle al para biriktir biraz çeyiz hazırla heheh
jackalım kıyafet bana daha mantıklı bir harcama olarak geliyor bu aralar
günlükte far-allık ws kullanmadığım için
evdekiler yetiyor
ruj-oje derdim var sadece

sürekli makyaj malzemesi alınmıyor gerçekten ben sadece lazım olanları alıyorum sürekli renk renk makyaj yapmıyoruz ki alıp kullanamıcaz

tırnak süsü aldım bugün yapıştırmalı olandan ama resim çekmeye üşendim tırnaklarım uzasın yapıp koyarım artık
bizim buraya ecotools fırçalar gelmiş boşuna almışım limangodan 8-9 TL arası bişi

HEHEHE yaaa az dayanamamışın gördünmü hemen atlama herşeye
şu tırnak olayına bende sardım yaaa konad baktım ama kozmetikçimde 40 tl diyordu çok para ama bende desen yapmak istiom bende bantlı süs mü alsam acep?

40 TL çok yaa aslında netten almak lazım ucuza gelir
napimmm ecotoolsu görünce dayanamadım

younowcuğumun baskılara hayranım onun dediği yerden baktım fiyat yoktu bende nette aradım kızmetikcim sitesinde vardı işte bir baskı var 2 oje sıyırma şeysi ile baskı aleti bencede çok valla

cherry culture den gelen son ganimetlerim :)
şimdi sabırsızlıkla coastal scents ve ebay dan gelecek olan siparişlerimi bekliyorum

NYX glosslar ve concealar
L.ACOLORS bronze allık
MİLANI kaş kiti

Son düzenleme:
kaş kiti ne oluyor ciciler, kaş kalemi, fırçası, tarağı cımbızı gibi mi, bilemedim ben :26:

Lachesısım cımbızı fırçası var balım bide kaş farı.. Hani orda kahve rengi farlar varya onlar işte
Nilim hi-lime yazan ilk sıradaki far ne kaş üstünü aydınlatmadamı kullanılıyor?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…