Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar selam

kahveci canım elf ın 4lü smokeyi bende var renkler güzel ama yapısı çok iyi değil ,çok toz dağılıyor..yinede idare eden cinsten ...

kızlar bu sabah manly 120 lik palet aldım ama az daha 168 liğini alacaktım ki vazgeçtim..

168 liği bu

120 lik bu manly marka bu..almayı düşünenlere manly markaya bakın derim renkler daha canlı imiş ve yapısı çok daha iyimiş
çok araştırdım buna karar kıldım ...

bu da aldığım paletin videolu swtatch'ı

YouTube - all Swatches: 120 Lidschatten Palette / eyeshadow palette

Son düzenleme:

nerden sipariş ettin canım nekadar fiyatı

spariş vermiş olmasaydım bende manly alıcaktın nil
ama şiparişi verdikten sonra gördüm manlyi
ama şükürki benim paletimde iyi çıktı

Son düzenleme:
güle güle kullan nilim birde manly mi çıktı tamda coastalı beğenmiş alsammıki derken poffffffffffff kaça nerden aldın bakem bende böle bişi istiom sendeki mat mı mat alcam deyodun PP çok soru sordum yaww
ama bu paletler fena halde iştahımı kabartıo :)

kontesim hayırlısı olsun bu değirmenin suyu nasıl dönüo sen onu deyiver bakem maşallah maşallah o ggye takılma valla ben zor sıyrıldım deli gibi alıodum :)

kızlar yılbaşında eşinize dostunuza sevgilinize neler alacaksanız bakalım, söyleyin de tüyo alalım?:)

bu gidişle hiç bişe alamıcam ehehhehhe
aşkm için bi sweat beendim geçen ay
kalmışsa onu düşünüyorum
dışı triko içi polardı
çok şıktı

magrentam ucuz aldm yaa
15 tl ye
deirmeni ani & babi döndürüo saolsunlar

Son düzenleme:
ben de sürekli kıyafet alıyorum değişik bişey almak istiyorum ama almadığım şey de kalmadı yani, ne yapsam bilemedim

sağolun kızlar,
yani çok fazla birşey bekleme diyorsunuz yani.e normal bu fiyata.
bugün ben de flormara uğradım ne zamandır aklımda olan iki far bir eyeliner pen bir de rakı beyazı oje aldım.farları daha denemedim gerçi önceki aldıklarımdan memnun değildim ama bunların yapısı farklı gibi geldi.renkleri cezbetti en çok.
bir de watsonsda bir allık buldum çok beğendim.elfteki shimmerın görevini görüyor sanırım.lakin kalmamıştı.başka watsonslarda araştırıcam.markasına hiç bakmadım yalnız yaa.

(fotoda yuvarlak olanı bordo aldım)

Eklentiler

• $1757_buyuk.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 14
  • $FlorMar-True-Color-tekli-far.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 31
iyi geceler kizlar jackalim alligina bayildim loreal true match degilmi? yalniz bana kodu yetmedi uzerinde kodu haric hangi renk olduguda yazar tatlim bare honey gibi yada barely brushing gibi seninkinin adisi ne gulo cok sevdim alligi yagule gule kullan

nerden sipariş ettin canım nekadar fiyatı
ebaydan canım 12 sterline aldım

spariş vermiş olmasaydım bende manly alıcaktın nil
ama şiparişi verdikten sonra gördüm manlyi
ama şükürki benim paletimde iyi çıktı

evet tatlım ,güle güle sürüştür sende,çok güzeller

güle güle kullan nil:92:
:80:

magrentam bu mat ağırlıklı ama aralarda parıltılılar kullanılmış bir palet ebaydan aldım 12 terline....coastal da 120 lik yok zaten,o yüzden de tercihim bu oldu...
:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…