Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu eyelinerın en güzel yanı gözün altına sürülebilmesi bence, diğerleri sürülemiyor bu çok güzel göz altına sürülüyor ve kalemden daha güzel duruyor:)

kızlar bu eyelinerın en güzel yanı gözün altına sürülebilmesi bence, diğerleri sürülemiyor bu çok güzel göz altına sürülüyor ve kalemden daha güzel duruyor:)

Bende bu yanından çok memnunum canım akma vs olmadı valla ben zaten normal kalem kullanmıyorum kahve ve siyahı eyeliner ile yapıyorum diğerlerini naadir kullanıyorum :)

bu arada çilekte stile eyelinerler indirimde 22 tl di sanırım 2 tane :)keşke farklı renk alabilsek yaww mavi ve mor istiom bennn birde yeşil renk bulursam onuda alcam keike şu eyelinerler ömür boyu kullanılsa :)

bana gene çilekten sizi özledik maili gelmiş bu defada %12 indirim yapıcaklarmış naapsamki
bu ay çilek+limango+markafoni alışverişlerim var çilekten de yaparsam batarım heralde

bana gene çilekten sizi özledik maili gelmiş bu defada %12 indirim yapıcaklarmış naapsamki
bu ay çilek+limango+markafoni alışverişlerim var çilekten de yaparsam batarım heralde

canım onlar seni özlemeye devam edicekler bence biraz daha bekle zaten bir sürü şey aldın acil lazım olan birşey var mı?
boşuna harcama babalar gibi indirimini :) %14 yaparlar daha sonra :):89:

benim gözler koyu renk olduğu için mavi yakışmaz ama moru merak ettim nasıl durur acaba:S

lacrimacım borjuorlar evet minik oluyo
ykm de mi ne bi yerde görmüştüm
bifacili kullanmadım daha ama ablam kullanmıs cok memnun
ve kızlar ykm de 125 ml 99 tl indirimli güya
çilekte 48 tl

ufff o kadar küçükler ki verdiğim paraya pişman oldum..

fotolar mısın ki lacrimaa

müsait bi zamanda çekicem kontesim ma sıvoçlamıım zira bi sıvoçla rujlar bitebilir o derece küçük

ne çabuk özlemişler yahu:)
ihtiyacın yoksa alma bence canım. çok büyük bir indirim değil.

ufff o kadar küçükler ki verdiğim paraya pişman oldum..

müsait bi zamanda çekicem kontesim ma sıvoçlamıım zira bi sıvoçla rujlar bitebilir o derece küçük

yok swatch istemem zaten, boyutlarını anlamam için fotolar mısın dedim.
yanına da bi kalem vs koyarsın anlaşılsın diye

lacrimacım borjuorlar evet minik oluyo
ykm de mi ne bi yerde görmüştüm
bifacili kullanmadım daha ama ablam kullanmıs cok memnun
ve kızlar ykm de 125 ml 99 tl indirimli güya
çilekte 48 tl

fotolar mısın ki lacrimaa

yok swatch istemem zaten, boyutlarını anlamam için fotolar mısın dedim.
yanına da bi kalem vs koyarsın anlaşılsın diye
ahaha kalem iyi fikirmiş ama kalemtraş filan koysam daha uygun kalem devasa kalır zira :)

benim gözler koyu renk olduğu için mavi yakışmaz ama moru merak ettim nasıl durur acaba:S

valla ben far yerine eyeliner kullanmayı planlıyorum göz kapakları düşük olduğu için daha güzel duruyor gibime gelio dağılma derdide yok :)

bu ara sadece eyeliner kullanıom bi kahve bi siyah bunu genişletmek gerek internette biraz araştırdım çok güzel duruyor :)

lattem cicilerini güle güle kullan
markafoniden memnun musun?
yarın güzel papiler gelcek sankim oraya,beğenirsem alabilirim

mrb kızlar intenetten alışverş yapmadm daha önce cherry diye bi site var ordan alışveriş yapmak istiorum nasıl yapıcam kredi kartsız yapılıyormu alışveriş merk ettim.

canım onlar seni özlemeye devam edicekler bence biraz daha bekle zaten bir sürü şey aldın acil lazım olan birşey var mı?
boşuna harcama babalar gibi indirimini :) %14 yaparlar daha sonra :):89:

yok balım acil bişi yokta elma badem tonik lazım sadece

ne çabuk özlemişler yahu:)
ihtiyacın yoksa alma bence canım. çok büyük bir indirim değil.

başka bi mailimde daha almıştım 1 kere aldım 7-8 aydır falan bidaha sipariş vermedim ondan durmadan özledik maili gelio.. Almıyım dimi batıştayım zatiii:26:

lattem cicilerini güle güle kullan
markafoniden memnun musun?
yarın güzel papiler gelcek sankim oraya,beğenirsem alabilirim

hiççççççççççççççççç memnum deilim
1. limango peşin fiyatına bi dünya taksit yapıo markafoni taksit üstüne vade farkı koyuyo
2. limango zırt pırt hediye çeki verio markafoniden daha bşi görmedim

kız kontes lattemle yarışıon haa alışveriş konusunda maşallah maşallah :)

ben braz duruluyuum dimii yoksam ay sonu gelmicek

trendyol vade farkı koyuyo mu peki :26: ordan aldıklarımı 3 e böldürdüm ama hiç dikkat etmedim fiyata eklendi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…