Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben bronzer allıgımı carminadan almıştım sanırım ya da golden rose
ışıltılı seriden
7,45 tl
iki yıl oldu hala kullanıyorum. ve inanın chanelmiş ıvırmış zıvırmış taş çıkarır.
tavsiye ederim şiddetle.
bide jel eyelineri bugün kullandım
süper bişimiş ..
bifacilide bu akşam denerim ..

abatu allah seni ne etsin ilk defa böle bir parfüm
yorumu duydıum artık unutmayıs

kontesim bende kokularını bildiğim kadarıyla esteyi öneririm canım ama parfüm işi zordur
hele hiç bilmediğin parfümü almak cesaret işi ben arkadaşımdan duyduğum parfümü bile zor alırım
hepside onlarda başka bende başka kokar şansına bakalım

allah beni top yapmasında naparsa yapsın
ama sölediğim dogru kuşum edt kesinlikle tavsiye etmem ..
edp yogun ve kalıcı en çok dikkat edeceğiniz bu olsun parfümde ..
ve katılıyorum kuzum parfüm her tende baska durur ..
ezbere almayın..
gidin magazada deneyin :) çilekten sipariş verin

kuşum edp al ..
edp hem daha kalıcı ve daha yogun ..
edt karsı taraf alıyo kokuyu ama edp de hem sen hem karsı taraf :)

hahah iiymiş bu

doğru diyosun kuşum , işte hediyesi olunca cezbeder gibi oluyo
gerçi en az 50tl çıkarmak lazım yine gözden:26: kararsızım,cimrilik günlerim geldi galiba:78:

günaydın magrenta
,günaydın bayanlarrrr hayırlı sabahlarr
günaydı canım :))))
abatummmmmm bende denedin eyelineri beğendim elften daha kalıcı sürümü kolay yumuşak lakin siyah simsiyah değil kahve kahve değil resmen siyah :))) birde dikkat ettinizmi sürerken bazı yerler boş kalıo tekrar geçiyorum üzerinden :)

kalmadı bende boş :) bide ince bişiçektim zaten ..
hoş 1 yıl öncesine kadar kk öncesi yane kalem bile cekemezdim
şimdi jel eyeliner sürüyom

ben de rengini beğenmedim parlak değil, bir de bende baya akıyor ya, benim gözümde bişey durmuyor ya

dediğin gibi bende sürekli üstünden geçiyorum

kalmadı bende boş :) bide ince bişiçektim zaten ..
hoş 1 yıl öncesine kadar kk öncesi yane kalem bile cekemezdim
şimdi jel eyeliner sürüyom
bende je eyelineri burası sayesinde öğrendim valla meğer makyaj yapmıyormuşum daha önce :)))
ben de rengini beğenmedim parlak değil, bir de bende baya akıyor ya, benim gözümde bişey durmuyor ya

dediğin gibi bende sürekli üstünden geçiyorum

canım yüzün yağlı değildi senin deme göz kapakların terliomu acep ya da sarkık mı biraz üst üste değio benim biraz ama akma yok

canım yüzün yağlı değildi senin deme göz kapakların terliomu acep ya da sarkık mı biraz üst üste değio benim biraz ama akma yok

sarkık evet canım göz kapaklarım pek gözükmüyor, cildim de biraz yağlı ama göz kremi sürüyorum onun etkisi de olabilir belki:S

sarkık evet canım göz kapaklarım pek gözükmüyor, cildim de biraz yağlı ama göz kremi sürüyorum onun etkisi de olabilir belki:S

canım göz kreminden bir süre sonra yap makyajını bu arada göz kreminde yağlı olabilir :)
ben jel kıvamıonda kullanıyorum birde far bazı kullanıyorum :)

kızlarrrrr limangodan sipariş verdiğim ecotools far fırçalarım geldi yımaşacıkkkk
resim eklemeye üşendim netten alıntı yapem

hehehe
lattem sen badem elmanın göz kremini kullandınmı bizim seriden bir o indirimde bu sfeerki indirimi sevmedim

teşekkür ederim jackalım
senin allığı not aldım nosunu felan ama çilekte yok bakalım bulabilcekmiyim bizim buralarda

Son düzenleme:
çilekte yoktu canım evet ama ii araştır
tam yılbaşı öncesi indirimler var boyner ve ykm lerde oralara bak istersen :46
:

kızlar slmmm
geçmişi çok hızlı okudum geçtim ...
magrentam e.arden jel lıner konusunda katılıyorum ne yazık ki ,istediğim perfonması kısmende olsa alamadım ... ama bu göreceli tabii..
ben mesela koyu siyah lıner severim ve tek geçişte benim işii görebilmeli,bu ise silik ve yer yer o klan boşlukları doldurmak eziyet..kahve si ile kahve değil ,bence açık füme- siyahı ise koyu füme gibi..eski ebyadan aldığım 2 £ olan lınerimi kullanıyorum ben yine..ama yinede kullanılamayacak gibi değil ..ama çok koyu lıner sevenler düşünsün derim ..ama şu bir gerçek ki ,ei yeni alışanlar için linere gerek fırçası gerek lınerin yapısı itibari ile e.arden jel lıner ideal ..fırçasında hata yapmanız en aza indirgenmiş ,oldukça ince kayganlık hakim değil

lashesis ben dağılma yaşamadım,altına pudra geç hafiften göz kapağının öyle dene,akmaması için bakalım ...
lettam fırçanı gördüm bebeğim güle güle kullan ...

herkes güle güle kullansın aldıklarını :)

çakalım ,bencede satmaya değmez ,yüksek fiatlı aldığını hatırlıyorum canım o paleti ,zarar edersin,bence değmez faydalan derim..sonuçta mat renklerde ise kullanıma uygun ..
ama illa elden çıkarma istersen takasa koy ve değerini karşılayacak rünler ile takas et derim

Son düzenleme:
yok kullanmadım canım tonik indirime girer diye bekliyodum ama kaç aydır girmiyo
tüh be ya yawww acaba c vitaminliden sonra göz kremimide burdan mı alsam dedim düşüneyim biraz daha bare yorum da yok ki

aynı şeylere takılmışız canım en azından elften sonra içim rahat daha kaliteli birşey kullanıyorum bir sonraki daha güzel olur inşallah şimdilik benim için yeterli fırçaları yanımda taşıyabiliyorum kutusu minnacık yeterda artar bile ne diyelim :)
bu arada videonu izledim yorum yapamadım şifremi unuttum :) ellerine sağlık devamını bekliyoruz :) :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…