Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nilcim avatarında senin güsel gözlerini görmeye alışmıştım nerden çıktı bu gacı
yoksa senmisin bu güzel hatun

canım arada değiştiriyorum ,evet bendim avatradaki..tşk ederim iltifatına
pazar akşamı dudik yarışması varrrrr herkeşler burda olsun:92::92:

başlıyor mu ? ohhhh

bu arada ben dün gece coastal scents te idim lettam, 4 adet fırça aldım ..:18:88 mat far alacaktım ama şimdilik vazgeçtim

hADİ bakalım hayırlısı coşucas yine desene
çakalım sen niye cs paletini satıyorsun ,onlar harikalar kalite olarak ..
bende var çok memnunum kalitesinden ama benimki shiimer en parıltılı serisinden ,ben mat istiyorum,matını alıp ,parıltılıyı elden çıkaracağım bende

nil im canım benimkide mat olanından 88 lik sadece bir yada iki kes kullandım sanırım
ya ben far fazla kullanmıyorum yane hiç kullanmıyorum desem yeri sıkıntıdan hevesle aldım onu öyle duruyor kalitesine
dicek lafım yok ama benim göz yapım farlık değilmiş onmu anladım :):) bana birde pahalıya gelmişti o
koyduğum sayfayı arıyorum ama bir türlü bulamadım sen kaça baktın sayfasında ???

çakalım sitesinde 18.95 dolar şuan çok uygun aslında..ama ben bu ay çok yaptım deli alışvrişler :18:
sen kaça satacaksın?

Magrentam baz istiyodun love makeup a gelmiş hazır indirim kodu varken acil lazımsa kaçırma bence urban decay bazı kolay bulunmuyor

şunun rengine bayıldım, ama numarası ne bilmiyorum + bana yakışır mı sizce? gözlerim kahve,az çok biliyorsunuz...

şunu da çok beğendim, hem renkleri güzel hem leopar desenli kabı bi de taşıması kolay gibi göründü.21 tl değer mi?

bi de siz daha iyi takip ediyorsunuz, bilirsiniz şöyle anahtarlık için ruj istiyorum (her kokoşta bulunması gereken bi şeymiş gibi geliyor ) ama renklerinden emin olamıyorum.daha açık, güzel renklileri gelir mi siteye? beklemeli miyim?

kontesim
1. bourjois farın nosunu sitesinden bulablirsin bana 09 bruon nylon gibi gelsi
2.kabına aldanma renk swatcları için mutlaka google dan arama yap derim
3.
rujların yakın çekim resmi

resimler alıntıdır

benim bourjouisler geldii ama miniciklermiş yaaa böyle beklemiodum ben hayal kırıklığı oldu valla

çizmemi aldım .
yarın elbisemi alcam
nars allığıda tabe ..
size kıyafetlerimi koyucam
bana nası makkaj yapcamı söliceniz

lacrimacım borjuorlar evet minik oluyo
ykm de mi ne bi yerde görmüştüm
bifacili kullanmadım daha ama ablam kullanmıs cok memnun
ve kızlar ykm de 125 ml 99 tl indirimli güya
çilekte 48 tl

aranızda trendyoldan alış veriş yapan var mı canlar? bişe sorcam da...
ben yaptım canım biraz geç oldu sanırım ama anca geldim :)
ya jackalım sordum ben sana ama görmedin sanırım bir resim ekleyiver bakem ben istiom ernk uyarsa alabilirim :)

Magrentam baz istiyodun love makeup a gelmiş hazır indirim kodu varken acil lazımsa kaçırma bence urban decay bazı kolay bulunmuyor
lattem gördüm ama hangisini almak lazım ki senin bir fikrin var mı?

waaaauwwww abatuma bak beaaaa hepiciğini koy ojene kadar sölücezzz :)

kontesim ben gliss saç spreyi aldım kremi yane kırılmalara karşı olan vardı sarı renk inşallah hem kokuyu bastırır bemiksin hem de kırılmalara karşı korur yarın 2.kürümü yapcammm

Son düzenleme:
kızlar şu an resim çekemicem geç oldu :):) yarın eklerim farı ama ben çok pahalıya almıştım ya nil
hatırlarsın belki canım seninlede konuşmuştuık o zaman 80 ne falan geldi bana o yüzden satmam mantıksız olur gibi sanki nese
bakıcas artık
bende bugün loreal allık ve golden rose allık aldım 2 adet ruj aldım yarın hepsini eklerim canlar
hepinise ii geceler

bu arada trendyoldan bende alışveriş yapıyorum kontesim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…