Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Derin bi nefes çekip alışveriş çılgınlığımı azcuk dizginleyerek ve belkim yılbaşında tekrar indirim yaparlar diye umuttt ederek bikaç tanesinden vazcaydım ve şunları aldım
hemennn gelsinlerrr:KK52:
PL-052_12pcEmptyMagneticPalette_300.jpg

NightSwimEyeShadow_300.jpg

MM-ES086_ApricotMist_SkinTest.jpg

S03_300.jpg

yaklaşık 25 TL tuttu

eferin lattem fazla bişi almamışın :)))))) tebrik ederim :p:nazar:

amann magrentam elfe para verme bence ona verceğine cs den al
gerçi sen almazsın binti:KK9:
sen çeyiz yapcan hem ne işin var makkaj sitelerinde:KK4:

Son düzenleme:
amann magrentam elfe para verme bence ona verceğine cs den al
gerçi sen almazsın binti:KK9:
sen çeyiz yapcan hem ne işin var makkaj sitelerinde:KK4:

elften almam artık diorum ama böle güzel şeyler görünce dayanamıom yaa mesela oje matlaştırıcısı varmış aman bakıom bakıom aşlmıom zaten çeyiz yapcam ben cherryeye senle nilin yüzünden dadandım zaten :KK43::KK36:

lettam kapmışın yine ganimeti :KK52:güle güle kullan ...
magrentam kargomu aldım az evvel :KK39:
cherry benim favorim oldu bu arada:KK1:ama uslu durmaya çalışıyorum mailme elf ten coastal dan cheapmels ten
indirim haberleri gelmiş ,hemen çıktım uçarak bakmıcam:KK55:
kendim ebu konuda güvenmiyorum:18:

lettam kapmışın yine ganimeti :KK52:güle güle kullan ...
magrentam kargomu aldım az evvel :KK39:
cherry benim favorim oldu bu arada:KK1:ama uslu durmaya çalışıyorum mailme elf ten coastal dan cheapmels ten
indirim haberleri gelmiş ,hemen çıktım uçarak bakmıcam:KK55:
kendim ebu konuda güvenmiyorum:18:

sorun yoktur umarım canım eyelinerde :) güle güle kullanım :)
sen alcağnı fazlasıyla aldın olanlara takıl bence canım yeter bu kadar şimdilik :):KK12::84:

sorun yoktur umarım canım eyelinerde :) güle güle kullanım :)
sen alcağnı fazlasıyla aldın olanlara takıl bence canım yeter bu kadar şimdilik :):KK12::84:

hiç bir sorun yok tatlım herşey tastamam...:KK16:

yok almayacağım ..hatta cherryden bence 2-3 kişi olarak alışveriş yapalım,kargoyu bölüşelim ilerleyen günlerde ve indirim günlerinde ne derseniz?
hepsi bir adrese gitsin ordan dağıtım :KK52:yapalım

hiç bir sorun yok tatlım herşey tastamam...:KK16:

yok almayacağım ..hatta cherryden bence 2-3 kişi olarak alışveriş yapalım,kargoyu bölüşelim ilerleyen günlerde ve indirim günlerinde ne derseniz?
hepsi bir adrese gitsin ordan dağıtım :KK52:yapalım

walla nilim süper ötesi olur canım kargo çok pahalı yaa 3-4 dene şey alayım dedim süper duruolardı vazcaydım aldıklarım 15 dolar kargo 15 dolar olduuuu dedim çıktım :p

Son düzenleme:
walla nilim süper ötesi olur canım karho çok pahalı yaa 3-4 dene şey alayım dedim süper duruolardı vazcaydım aldıklarım 15 dolar kargo 15 dolar olduuuu dedim çıktım :p

canım 15 dolar değil ama kargosu,yani takipsiz kargo ile alıyorum ben hep 9 dolar ve hiç sorun yaşamdım elf -ebay- cheapmels-coastal- cherry-çilek vs
hepsi tastamam geldi ban takipsiz kargolar ile..
kargocularda artık beni tanıyor ,anlaştık onlarla evde olmasamda komşuma vs bırakıyorlar:KK1:
ya alırız yine ben yeni aldım işte bekliyorum ,keşke bekleseymişim ,ossun öbür ay alırık yine :KK52:

canım 15 dolar değil ama kargosu,yani takipsiz kargo ile alıyorum ben hep 9 dolar ve hiç sorun yaşamdım elf -ebay- cheapmels-coastal- cherry-çilek vs
hepsi tastamam geldi ban takipsiz kargolar ile..
kargocularda artık beni tanıyor ,anlaştık onlarla evde olmasamda komşuma vs bırakıyorlar:KK1:
ya alırız yine ben yeni aldım işte bekliyorum ,keşke bekleseymişim ,ossun öbür ay alırık yine :KK52:

ne bileyim nilcim ya yeniyim ben cherryde en düşük o vardı valla diğerleri çok pahalıydı :)pofff neyse bi daha uyarsa beraber denerizz canım
flormarın 4lü farına benzeyen far vardı parıl parıl amuseydi galiba merak ettim sonra alırız artık

kızlar bende şu coastal paletlerden almıştım belki hatırlarsınıs ya ben onu kullanmıyorum :):)
daha doğrusu bana farın hiç yakışmadığına karar verdim aldığımdan beri ööle duruyor
ne yapmamı önerirsinis elden çıkarmak istiyorum şu gitti gidiyora mı versem ne etsem :KK45::KK74:

kızlar bende şu coastal paletlerden almıştım belki hatırlarsınıs ya ben onu kullanmıyorum :):)
daha doğrusu bana farın hiç yakışmadığına karar verdim aldığımdan beri ööle duruyor
ne yapmamı önerirsinis elden çıkarmak istiyorum şu gitti gidiyora mı versem ne etsem :KK45::KK74:

ama şimdi bu kadar lafın arkasından söylenmezki bu :KK43: burda duyur canım resminide koy bakem nasılmış belkim ben alabilirim evde makyaj yapmıyorum hiç hep işe gelince yapıom ama napiym almazsam gözüm açık gidecek hehe

canım ben de aynı şeyi düşünüyordum ama krem krengi ten rengi, beyaz, çok açık yeşil gibi renklerin güzel durduğunu fark ettim sana da bu renkler yakışır bence. bu renklerden deneyebilirsin. hem çok far varmış gibi durmuyor hem de göz kapakları kusursuz duruyor:KK66:

ondan da kim aldıysa satıyo ha:KK6:

Derin bi nefes çekip alışveriş çılgınlığımı azcuk dizginleyerek ve belkim yılbaşında tekrar indirim yaparlar diye umuttt ederek bikaç tanesinden vazcaydım ve şunları aldım
hemennn gelsinlerrr:KK52:
PL-052_12pcEmptyMagneticPalette_300.jpg

NightSwimEyeShadow_300.jpg

MM-ES086_ApricotMist_SkinTest.jpg

S03_300.jpg

yaklaşık 25 TL tuttu

güle güle kullan lattem
lacivert olanın rengi çok hoşmuş ama ben sevmiyorum ya böyle tuzluk far :26:

nilcim avatarında senin güsel gözlerini görmeye alışmıştım nerden çıktı bu gacı
yoksa senmisin bu güzel hatun :KK54:

günaydın bayanlar günaydın jackalım :))))
iyi sabalar güzel bir haftasonu bol alışverişlerrrr herkese bol bol swatch görelim :KK53::KK53::KK52:

X