Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Erkek gibi dedi %60 , kızımı 12. Haftanın başında bilmişti
ee erkektir o zaman banada 11.haftada erkek gibi ama 16 da net söylerim dedi 16 gittim şimdi belli olmaz 20.haftada gel net söylerim dedi bende başka doktora gittim öğrendim erkekmiş yavrum

ee erkektir o zaman banada 11.haftada erkek gibi ama 16 da net söylerim dedi 16 gittim şimdi belli olmaz 20.haftada gel net söylerim dedi bende başka doktora gittim öğrendim erkekmiş yavrum
Bir kizİm var inşallah bu da erkektir.. 16. Haftada kesinlestiririz dedi, ama ben sabirsizim, ne bileyim bebek çok hareketsizdi.. göremedi mi acaba.. oksurdum de.. Ay öyle mi dersin ağzından bal damlıyor :KK71:

Bir kizİm var inşallah bu da erkektir.. 16. Haftada kesinlestiririz dedi, ama ben sabirsizim, ne bileyim bebek çok hareketsizdi.. göremedi mi acaba.. oksurdum de.. Ay öyle mi dersin ağzından bal damlıyor :KK71:
ALLAH gönlüne göre versin benm ilk bebeğim ama bende erkek istiyordum başka sebeplerden ötürü

slm hanımlar, benim bu aralar adet sancısı gibi sancılarım oluyor. bu normal mi. doktoru aradım kanaman olmadığı sürece sancı önemli değil dedi ama beni bayağı kortutuyo, özellikle akşamları tam göbek hizamda batıyor sanki sizde de böyle şeyler oldumu 10-11 haftalarınızda

slm hanımlar, benim bu aralar adet sancısı gibi sancılarım oluyor. bu normal mi. doktoru aradım kanaman olmadığı sürece sancı önemli değil dedi ama beni bayağı kortutuyo, özellikle akşamları tam göbek hizamda batıyor sanki sizde de böyle şeyler oldumu 10-11 haftalarınızda

bende de oluyo arkadaşım rahim hala adet olcak gibi hissediyo kendini ondanmış. başından beri ara ara adet olcak gibi sancım oluyo. tabi çok şiddetli olursa sakın ihmal etme doktora git mutlaka.

Ya önce sordum dedi ki 1 ay sonra , ilkini erken bilmistiniz dedim.. ilki neydi dedim..Kız dedim..tamam öksür bakalım dedi oksurdum bacaklarını açmıyor dedi

hay Allah ım yaa. canım sen en sonki görüntüsünü bana atsana o hemşire arkadaşıma aticam bakalım o ne dicek. kemik yapısından vs anlıyo .

X