Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

gidebiliyosan başka bi doktorada git belki o an açmış olur :) bende diyorum 26sından önce başka doktoramı gitsem bi.
Ya aslı da erken gidince kafa daha çok karışıyor.. aslında uyuyor demedi ama ben hareketli görmedim cihazda net değildi sanki..zaten öksür dedi zıplıyordu yavrum.. ama ben çikolata yemeden gittim.. tiyesin gelmedi o an

Saol kızlar güzel dilekleriniz için:)ben o kadar çikolata yedim yine tik yok sanki bacak arasını kapatmış gibi geldi bana biDe siz bakin:)

çokta erken değil aslında 14.haftada gidim diyorum ama gidermiyim bilmiyorum. bu arada bulantım var sürekli çok fenayım hiç bişey yiyemiyorum. sudan midem bulanıyo

Kızlar öncelikle Rabbim herkesin gönlüne göre versin bebeğimin cinsiyetini öğrendim erkek :)

7.haftada kusmaya başladım 12.haftada geçti şuanda maşallah hamile gibi değilim

benimde geç başladı 12.haftaya girmek üzereyim inşallah geçer ümidiyle yaşıyorum resmen. ben pek kusmuyorum sadece 2 kez kustum ama sürekli bulantım var geçer inşallah off.

benimde geç başladı 12.haftaya girmek üzereyim inşallah geçer ümidiyle yaşıyorum resmen. ben pek kusmuyorum sadece 2 kez kustum ama sürekli bulantım var geçer inşallah off.
allah yardım etsin ben o dönemi hatırlamak bile istemiyorum resmen hayattan soğumuştum birde çalışıyorum allahım o otobüsteki kokular eni mahvediyordu ama geçti şükür

allah yardım etsin ben o dönemi hatırlamak bile istemiyorum resmen hayattan soğumuştum birde çalışıyorum allahım o otobüsteki kokular eni mahvediyordu ama geçti şükür

bende çalışıyorum bi gün müşterinin yanında öğürcem diye ödüm kopuyo valla. az kaldı diyorum bakalım inşallah öle haftalarca daha devam etmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…