Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

canım benim ben doktorun söylediğini söyleyeyim ayrıca üstten baktı. bebek rahimin sağında dedi. ben hiç anlamıyorum ultrasondan malesef

Cnm ben sunu anlamadım,şimdi doktor benim hep karnimdan baktı ilk zamanda öyle baktı.sen demissin ya sağdan girmişse gerçekte de sağ ve kızmış diye.peki doktorun sağına gore mi yoksa ben simdi ultrason için yatağa uzanıyorum ya benim sagimdan mi doğru.ben yattığımda benim sağım doktorun solu,benim solum doktorun sagi oluyor.

Canım senin sağından bakınca.. ama su anda önemli değil ilk o hafta nerden baktığı önemli..

Canım senin sağından bakınca.. ama su anda önemli değil ilk o hafta nerden baktığı önemli..

Yanlış hatırlamıyorsam ortaya yakin bi yerden baktı ama ben uzanınca benim sağıma yakindi.ama bebek ultrason fotosunda 7 haftalıkken solda kağıda bakınca,karnıma tutunca sagda bu teoriye gore benimki ne oluyor:)bu resme gore bana nerden bakmış

Canım teoriye göre erkek ama illa tutacak diye birşey yok.. bence erkek olsa bu haftaya kadar belli olurdu canım.. üzmek istemem de..

Canım teoriye göre erkek ama illa tutacak diye birşey yok.. bence erkek olsa bu haftaya kadar belli olurdu canım.. üzmek istemem de..

Allahtan ümit kesilmez cnm,çok duydum oğlan denipte kızı olanı veya tam tersi.bizim bi akrabamıza 8 ay kız dediler ama 8.ayda erkek olduğunu öğrendi.cinsiyetini göstermemiş hayırlısı olsun hepimiz için.

İnşallah öyle olur seninki de.. sana da dua ediyorum hep.. yanılma oluyor tabi ama daha azınlıkta.. sende de olabilir tabi inşallah..

doktor veya sen değil canım. ultrason kağıdına bak. düz mantık direk. bakarken keseye soldan girmişse erkek, sağdan girmişse kız. karından muayeneye göre.

bende çok duydum ve sen yürekten iste. Rabbim diledikten sonra neler olur neler. Buna inanarak hayırlı bi erkek evlat iste. İnşallah döner kızsada. Belki de erkektir görememiştir doktor. bilemezsin. Benim arkadaşım 5.ayına kdr doktoru erkek dedi 5.ayda kıza döndü. bu bile olabiliyo yani.

çok teşekkürler. bu teoriye göre tutmuş belliki :) . Benim kesemde aynı böyleydi ilk zamanlar ne biçimsiz demiştim. hayırlı olsun sanada :) belirtilerin vs neydi mide bulantın oldumu hiç
Ben de 11inde gidicem kesin söyler mi bilmem çok heyecanliyim.

doktor veya sen değil canım. ultrason kağıdına bak. düz mantık direk. bakarken keseye soldan girmişse erkek, sağdan girmişse kız. karından muayeneye göre.

Kız ben onu anlamadım iste keseye sağdan mi soldan mi girdi:)benim resimleri biliyon cnm bi bak:)

kızlar bana dua edin 13.30 da doktor randevum inşallah bu doktor söyler cinsiyetini direk cinsiyet öğrenmeye geldim desem ayıp olur mu doktora acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…