Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Evet tutmadı valla 13.haftadan beri erkek diyor doktorlar benim iki doktorum var 15 günde bir gidiyorum kontrole ikiside erkek dedi baştan beri
Saglikla nasip etsin rabbim pasani insallah

Kiz dedi :))inanamadim baska dr.ada sordum O da kiz dedi
Bir oglum var bunun kiz olmasini cok istiyordum:))
Ayyy darisida bana insallah benimde iki oglum var tatlim simdi ikize hamileyim ikisinide rabbim kiz nasip etsin insallah ama size erkek yorumuda bulundular degilmi rabbim saglikla nasip etsin insallah canim saglukla kalin

Ayyy darisida bana insallah benimde iki oglum var tatlim simdi ikize hamileyim ikisinide rabbim kiz nasip etsin insallah ama size erkek yorumuda bulundular degilmi rabbim saglikla nasip etsin insallah canim saglukla kalin
Evet erkek dendi bu konuda zaten tam sola yapisikti
Senin ikiz belirtiler farkli olabilir ama ben bi yerde tesadufen okumustum kiz bebege hamileyken kadinlik hormonu daha fazla salgilaniyormus ve tuyler gec cikip gogusler hassaslasiyormus
aynen boyle oldu benimde hatta gebelik testini neredeyse yapmayacaktim cunku adet olacakmis gibi ama dahada siddetli sekilde goguslerim aciyordu hile olduguma ihtimal vermedim bu yuzden uzun surede gogus acisindan yatakta zor dondum
tuylere gelince kaslarim 2ayda anca biraz cikti,bacaklarimda cok gec cikti ve az cikti(ama gobekte artti :))
Asermeye gelince bence vucutta ne eksikse vucut onu istiyor :// ben meyveyi fazla yed tatliyada bayiliyorum

Senin ikiz belirtiler farkli olabilir ama ben bi yerde tesadufen okumustum kiz bebege hamileyken kadinlik hormonu daha fazla salgilaniyormus ve tuyler gec cikip gogusler hassaslasiyormus
aynen boyle oldu benimde hatta gebelik testini neredeyse yapmayacaktim cunku adet olacakmis gibi ama dahada siddetli sekilde goguslerim aciyordu hile olduguma ihtimal vermedim bu yuzden uzun surede gogus acisindan yatakta zor dondum
tuylere gelince kaslarim 2ayda anca biraz cikti,bacaklarimda cok gec cikti ve az cikti(ama gobekte artti :))
Asermeye gelince bence vucutta ne eksikse vucut onu istiyor :// ben meyveyi fazla yed tatliyada bayiliyorum
Canim beni yazmisin allahim yaa insallah rabbim duysun sesimi goguslerim cok buyudu hassaslasti halada agriyor goguslerim bacak tuyleri iki 15 subatta temizledim ve 23 nisanda tekrar temizledim dusun cok az cikmisti bende surekli yatiyordum ikiz gebelik riskli oldu bende lekelenme sonra dogum sancisi bile cektim yeni yeni duzeldik cok sukur 23 nisanda disari cikalim biktim yat yat dedim bacaklarimi koltuk altini temizledim aman aman tuylerde cikmamisti insallah bunlar dogrudur tatlim beni umitlendirdin canim birde ayaklarin usurse erkek normal sicakliktaysa kiz diyorlar benim hic usumedi ayyy canim cok sevindim rabbim gonlune gore nasip etmis valla iki kizim olsa gobek atarim ama dogumdan sonra simdi fistiklarima birsey olmasin yeni toparlandik canim daha ogrenemedim 12 +2 digeri 11+6 doktora gittik sali gunu ikili taramamiz vardi dupler temiz cikti olcumleri yapildi sukur atlattik rabbime binlerce kez cok sukur rabbim bu huzuru sagligi cumlemize yasatsin insallah saglikla kalin tatlim kusura bakma cok uzun yazdim :)

9-29-2016 gorunuyor dogumun benimde ikiz oldugu icin 10 ekim 20 ekim arasi dogabilirler 34 ile 36 haftada doguyorlarmis insallah 36 haftam 20 ekime geliyor gorruz o gunleri canim

Kızlar selam.bana da yorum yaparmısınız.vajinal usg 5+3.bir sonraki kontrolümde daha anlaşılır olur sanırım.o zaman tekrar foto eklerim.teşekkürler.

Eklentiler

• 20160426_144622.jpg
    20160426_144622.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 157
Kizlar 3 resim attım 6 haftalik karindan usg bana da yorum yapin nolur.

Eklentiler

• 20160503_204626.jpg
    20160503_204626.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 137
  • 20160503_204557.jpg
    20160503_204557.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 132
  • 20160503_204609.jpg
    20160503_204609.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 119
kızlar bende resim attım 2 adet bakabilir misiniz ? karından usg 6+1 günlük tahmin için erken mi acaba

Eklentiler

• IMG_4668.JPG
    IMG_4668.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 136
  • IMG_4667.JPG
    IMG_4667.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 124
Kizlar 3 resim attım 6 haftalik karindan usg bana da yorum yapin nolur.

kız büyük ihtimal. Rabbim gönlüne göre versin
kızlar bende resim attım 2 adet bakabilir misiniz ? karından usg 6+1 günlük tahmin için erken mi acaba

xcanım senin daha kesede bebek gözükmüyo gözüksün o zaman bu teoriye göre tahmin yapılır

Bu teoriye gore plesantanin nerde buyumeye basladigi onemli sagda ise (karin ultrasonunda sol olarak gorunuyo) erkek olma olasiligi yuksek..plesantayi goremedim daha ileriki haftalardaki goruntusu varmi

X