Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar
Herkes yarını sabırsızlıkla bekliyor galiba
Tabiii bende...
İftar menüm;
İki bardak su
1,5 kepçe tarhana çorbası
Bir dilim kepek ekmeği
Ara verdim
Bir tane küçük tavuk pirzola fırında
Dört kaşık köz patlıcan salatası
Bir saat sonrada bir tane baklava

kızlar bi başlık gördüm burada dans artı diyet 3 ayda 17 kilo vermiş günde 1.5 saat dans ederek son 20 dk oryantalmiş .sizce bu mümkün mü yapanlar yararını görenler var mı

ince yapmış daha çok bol harclı annecim çok düşünmüş beni
başka yemek yoktu ki.. çorba bile

Bir şey olmaz ben de poğaça yedim, ama ne yapayım çok güzel oldu

kızlar bi başlık gördüm burada dans artı diyet 3 ayda 17 kilo vermiş günde 1.5 saat dans ederek son 20 dk oryantalmiş .sizce bu mümkün mü yapanlar yararını görenler var mı

Mümkün 1.5 saat dans etmek çok zor bir şey bence. Müzik olduğunda farkında olmadan hareketler hızlanıyor çünkü.
Maşallah yapana

ahh ah .. ip atlamak bacak çalıştırıyor sadece o da çok nefessiz bırakıyor bir de dansı mı denesem kolbastı ile zayıflarım belki
onu da 6-7 dkdan fazla yapamıyorum ölüyorum resmen
oryantal olabilir .. başka önerisi olanlar var mıdır kii dans olarak ??

Benim göğüslerim büyük ip atlayınca lömbür lömbür yapamıyorum onu da, bahane gani nasıl olsa

kızlarrrrr :18: kendimi teraviden gelir gelmez 2 baklava yerken bulduum dayanamadım güzelligine ooff , pişmanlık duyguları yavas yavas cogalıyo tabi :18:

simdi 3 lt ve yesilcay icicem yapmasaydım beee yemeseydim keskee puff

ramazanda .. zor çok zor tatlılar sütlüler.. etler ekmekler .. keteler bazlamalar .. hele bir de iç anadoludaysanız şeker,un kaçınılmaz

ramazanda .. zor çok zor tatlılar sütlüler.. etler ekmekler .. keteler bazlamalar .. hele bir de iç anadoludaysanız şeker,un kaçınılmaz

Gerçekten oyleeee Ama bi daha töbee o kadar pismanım ki keske 1 tane yeseydim neyime yetmiyosaaa :18:

Arkadaşlar bu arada yarın tartılıyoruz malum ilk haftamızın sonucuu acıklanaacak

Bana ozel mesaj atmanız yeterli.Verdiginiz kilo miktarını 1. Hafta sütununa ekleyecegim.Verilen kilo miktarı en fazla olan arkadaşaaa gibi ödüllerimiz olcak falan Büyük ihtimal sonuclar iftardan sonra belli olacaak bakalım.Heyecanlı beklemekteyim

Gerçekten oyleeee Ama bi daha töbee o kadar pismanım ki keske 1 tane yeseydim neyime yetmiyosaaa :18:

bu hafta biraz acemiliğime geldi ama yarından itibaren güzel bir menü+ 1.5 saat dans yapacağım günlük kesinlikle.. ççok pişmanım
neyse kızlar yarın görüşürüz çıkıyorum ben bu arada pufy sana özel mesaj atacağız kiloları sürpriz olması için değil mi en son saat kaç peki?

beni de alın aranıza çok yyorum ramazanın başından beri yemicem bu son yiyişimdi diyorum ama şu güne kadar geldim sahurdn itibaren inşallah başlıcam lütfen bana da destek olun

selam
iftar menüm
bir kase çorba
dilim ekmek kadar pide
bir parça tavuk eti
birazcık patates ve
üç kaşık pilav
bir bardak kola

ara öğünde de az şekerli komposto
iki saat sonra da iki porsiyon meyve
ama bugün çorba ve yemek arasında bekleme şansım olmadı,misafirim vardı
yarında aynı şekilde olcak sanırım.

gün içinde giremediğim için sahuru da yazayım.
bir bardak süt
bir dilim ekmek
bir yumurta
bir kk kadar peynir
domates
bi çay kaşığı bal
bol su

Son düzenleme:

canım en gec iftara kadar bildirin . iftardan sonra saat 8-9 gibi acıklarım

menü güzel ama canım kske ekmek ya da pilav yemeseydin dengelenirdi

Yediklerine de dikkat edince neden olmasın.Çok etkili bence dans.Benim yürüme imkanım pek yok,evden çıkma şansım yok ve Leslie de çok itici geliyor diye günde 1 saatten fazla dans ettim 2 hafta falan.Oldukça iyi ter de atılıyor,hem de sıkılmıyor insan

kızlar moralim cok bozuk kendmi cok kötü hissediorum eski resmlere bakıoduk annem we ablam dediki burda daha güzelsin zayıfsın biraz daha smdi cok kilolusun cok cirknlestn dediler

menü güzel ama canım kske ekmek ya da pilav yemeseydin dengelenirdi

evet,ekmeği yememliydim.
pilavı misafire ayıp olmasın diye koydum tabağıma aslında.
bu arada benim yarında misafirim var ve büyük ihtimalle de o saatlerde giremem,zaten liste başı da değilim,gram gram veriyorum,o yüzden benim bildirmemiş olmam pek zarar etmez sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…