Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kizlar yarin oruc tutmicam dolayisiyla ben sabah kalkinca tartilcam cok merak ediyorum sonucu cunku bugun iftarda krep yedim, zero cola ictim, pizza falan yedim, yarin insallah 60 veya alti cikarim aminn

her yerim maşallah ama bi ora :KK43:
neyseee .. :KK66: ne yapıp ne edip vereceğim . bugün de dans edeyim bari :KK66:

Göğüsleri büyüten subliminal ses kaydı olan topic vardı o yana git sen en güzeli :KK1:
Ben geçen sene 80 kiloydum şimdi 67 küsür de her yerim jöle kıvamında bıngıl bıngılım istediğim kiloya düşsem de başlasam sıkılaştıran egzersizlere :KK43:

Şimdi canım tatlı istedi arkadaşlar
Bende bir dilim karpuzun üç parçasını yedim.
Hiç değilse şerbetli tatlıdan iyidir...

kızlar moralim cok bozuk kendmi cok kötü hissediorum eski resmlere bakıoduk annem we ablam dediki burda daha güzelsin zayıfsın biraz daha smdi cok kilolusun cok cirknlestn dediler :KK43::KK43::KK43::KK43:
Onlar seni motive etmek için söylediler ama tabi keşke seni üzdüğünüde fark etseler.

canım lütfen üzülme geldikleri gibi gidecek bu kilolar.:KK16:

hayırlı sahurlar arkadaşlar bugün kahve lekelerim başladı reglime 5/6 gün falan var gerçi fakat erken oldum diyerek tutmadım.Gün boyu hafif hafif geldi lekeler sonra kesildi.Bende abdestimi alıp yeniden niyetlendim inşallah yarına gelmezler ve ben orucumu tutabilirim.

iftar menümm

bir lokma peynirli pide
bir lokma kizmali pide
bir biber dolmasi (küçük)
susuz ho$af (suyunda $eker var diye içmedim)

ara
bir $eker pare bir kalbura bastinin yarisi

kizlar kizlar, iyi tamam Allah'in izniyle ramazanda kilo vercez ama bir sorun var, mesela bayram pazartesiyse, biz o gün sabah tartilcaz, tamam diyelimki toplamta 3 kilo verdik, eminimki birkaç gün sonra o verdigimizin en az 1 kilosunu geri alcaz çünkü 16-17 saatlik açlikla dogal olarak su kaybedecegiz, ve birkaç gün içinde su dengemiz yerine gelince kilo almi$ gibi olacagiz, yani bence "ben ramazanda 3 kilo verdim ve bir kilosunu hemen aldim" demek dogru olmayacak, mesela ben 1 kilo verdiysem, o bir kiloyu saymam bile, ki ben bir kilo verirsemgerçkten bayram ederim :93: "

Yediklerine de dikkat edince neden olmasın.Çok etkili bence dans.Benim yürüme imkanım pek yok,evden çıkma şansım yok ve Leslie de çok itici geliyor diye günde 1 saatten fazla dans ettim 2 hafta falan.Oldukça iyi ter de atılıyor,hem de sıkılmıyor insan :KK8:
peki sonuç nasıl 2 haftada kaç kilo verdin ??
Göğüsleri büyüten subliminal ses kaydı olan topic vardı o yana git sen en güzeli :KK1:
Ben geçen sene 80 kiloydum şimdi 67 küsür de her yerim jöle kıvamında bıngıl bıngılım istediğim kiloya düşsem de başlasam sıkılaştıran egzersizlere :KK43:

sağol tatlımm :KK52:
13 kiloyu nasıl verdin biraz bahseder misiinn :KK69:

cnm sana ozel msj atmam icin 100 msjimin olmasi gerekiyormus. ama benimki henuz 12 oldugu icin bu sayfaya yazdim. umarim gozune carpar da kilomu kaydedersin. cunku ben 83 ile basladim razamanda ve suan 80.2 kiloyum da. yarisam beni motive ediyor. pazartesiyi iple cektim. :)

cnm sana ozel msj atmam icin 100 msjimin olmasi gerekiyormus. ama benimki henuz 12 oldugu icin bu sayfaya yazdim. umarim gozune carpar da kilomu kaydedersin. cunku ben 83 ile basladim razamanda ve suan 80.2 kiloyum da. yarisam beni motive ediyor. pazartesiyi iple cektim. :)

2.8 kilo maaşallah harika.:nazar:

Günaydın kızlar. Ben tartılmayı unuttum ya napcam. Eve gidince tartılsam olur mu saat 16.00 gibi. Bir de kiloları buraya mı yazıcaz, yoksa özel msj mı atıcaz.

Günaydın kızlar. Ben tartılmayı unuttum ya napcam. Eve gidince tartılsam olur mu saat 16.00 gibi. Bir de kiloları buraya mı yazıcaz, yoksa özel msj mı atıcaz.
günaydın canım

oruçlu isen zaten iftar öncesi tartılacaksın canım değilsen doğru sonuç çıkmayabilir.evet özelden yazacağız.

Sahur:

2 dilim ekmek- 1 bardak süt-1 tk bal-
1 yumurta-1kk beyaz peynir-5 zeytin

bugün oruçluyum hala gelen giden yok umarım gelmezde.

özel mesaj gönderemiyorum:2:
sahura kalkamadım malesef:2:
2 kilo vermiş durumdayım. listeye eklerseniz sevinirim

Sarnai tebrik ederim çok güzel vermişsin.:nazar:

Benim birincilik hayallerin suya düştü, çünkü dün akşam 7 itibari ile regl oldum iftara 1.5 saattten az kalmıştı sinir oldum ve görmemezlikten geldim, yemedim.
Aslında şişmeden önce kilom güzeldi ama çok şiştim. Buraya yazmıyorum, özelden bildireceğim kilomu. Bu 5 gün oruç tutamayacağım ama dikkat edeceğim, paylaşırım neler yediklerimi.

Herkese başarılar, umarım güzel kilolar verilmiştir.

kızlar moralim cok bozuk kendmi cok kötü hissediorum eski resmlere bakıoduk annem we ablam dediki burda daha güzelsin zayıfsın biraz daha smdi cok kilolusun cok cirknlestn dediler :KK43::KK43::KK43::KK43:

olsun canım hiç üzülme bu seni motive etsin. Benim annem zaten taciz ediyordu, babam da başladı :)

Günaydınlar...
Büyük gun geldı cattı :KK1:

Sahur menüm

1 kuçuk elma+1 kayısı+bol su

30 dakıka sonra

1 kase yayla corbası
1 tam yufkadan lorlu, yagsız gozleme
sekersız cay

X