Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kizlar bende hiç tartilmadim ve yarin için korkuyorum! ben zaten cumya kadar orurç tuttum aslinda cumayi tutmu$ kadar oldum zaten iftara bir saat kala adt görüm, amayinede 2 gündü oruç tutanlardan bir farkim yok yemek konusunda ama sadece susadikca su içiyorum, bu saat oldu henüz bir$ey yemedim sadee sicak su içtim

kızlar yarın için bende heyecanlıyım yaa inş. şöle bi 59 çıksam başka bişey istemiyom yaaaa

birde yarın kaç gibi ne zaman tartılmamız daha uygun mağlum ramazan ya...

bu arada sahur menüm

iki dilim pide kare kare oluyo ya üstü 2 kare yedim öle
bi ttane haşlanmış patates
3 tane köfte yemeğin içinden :$
bol su şekersiz çay

biraz fazla kaçırdım ama iftarda dengelicem

Son düzenleme:
taçsız prensesin kasdettiğini tam olarak anlayamadım fakat listenin 1.sayfada olması ve 4 haftalık dönemi kapsaması bence daha uygun yoksa diğer yarışlar gibi haftalık olacak ve o hafta içi gelen arkadaşları listeye dahil edemeyeceğiz.bence böylesi daha iyi.

tabi anladığım gibiyse.

sahur

avuç içi kadar pide-peynirli omlet(1 yumurta ile)
1 bardak süt

ne yazıkki öğlen orucumu açmak durumunda kaldım tam olarak reglim başlamasada leke geldi.yani ben bir süre oruç tutamıyorum fakat diyete aynen devam.Yarın için bende acayip heyecanlıyım fakat regl dönemi şişkinliği olacağı için sonucun ne olacağını kestiremiyorum

yemezsen kilo veremezsin ama canım mutlaka yemelisin salatalık domates ve bulursan yada hiç birşey yiyemiyorsan meyve.

Sahurum

Çeyrek dilim denge ekmek
Yarım dilim börek
2 kk peynir
4-5 ceviz
Domates, salatalık

bende çok heyecanlıyım ne olur 3-5 gram da olsa gitmiş olsun yaaaa

evet yarin tartilcaz ben de cok heyecanliyim sahurda 1 tahinli corek yedim yanina da sekersiz cay.

topiğimizi heycan basmış anlaşılann :18:

cnm iftara yarım saat kala tartılıyorum ben çünkü o saatte tam aç oluyorum önceden gece boyu aç olup sabah tartılıyoduk sende istersen böle tartıl sabah çünkü fazla çıkarız

kızzlarrr benide yazınnn bende kilo verenlerdenimmm.

hşg cnmm

listemiz süper yaa yakında topiğe sığmıcaz maşallah bize

Her bir hafta icin yeni bir liste? Söylediginizi tam olarak anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar..
akşam iftarda ve sahurda fazla kaçırdım umarım kilom artmamıştır

huuhuuu kızlaar bugün ilerlememiş hiç sayfalar saat 14:25 olmasına rağmen
herhez eşiyle birlikte heralde
bekarlar da o topic benim bu topic senin gezsin dursun

sahur menüm:
1 kase müsli (1 su bardağı süt)
yarım domates
3 köfte kadar et

bu sahur böyle az oldu iftarda başka yerdeydik geç döndük hazırlayamadık pek

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız bugun pazar tatil ohh süper

yarın tartılıyoruzzzz yuppi

Listeye katılmak isteyenler başlangıc ve hedef kilolarını bildirirse ekleyebilirim .

sahur menüm ;

1 kase k-fleks (yarım yaglı süt ile )
1 börek (pisman oldum )
3-4 salatalık dilimi
maleseeef annemin zoruylaaa keteee 4/1 'i yine

Beni sahura kaldırmadılar bugün sahursuz tutuyorum inşallah iftarda fazla yemem

Evet arkadaslar sonucta esimi ikna ettim Formmacunu bugün alıcaz yoksa yok böle gitmez valla.Sanırım yarın ben tartılmada hüsrana ugrıcam gibi bi hiss var dün löp löp tatlıları cipsileri götürdükten sonra ((

Anladımki oruçluyken planlı programlı oluyor yemen içmen ve diyette dolayısıyla daha rahat oluyor.Bugün oruç değilim ve inanın sıkıldıkça birşeyler atıştırma isteğim var Birde vicdanen herkes oruç tutarken tutumamak kendimi rahat hissettirmiyor üzülüyorum

barro'cum Allah yardım etsin canım sahursuz çok zor tutmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…