Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

İftar:
1,5 kepçe sütlü çorba
4-5 yk et sote
1,5 sb ayran
1 kepçe hoşaf
1 lokma pide,1 çatalın ucu pilav
1 fıstık sarma

yazınca fazla göründü gözüme ama sadece tatlı fazla o da kaçamak olsun
haftasonu kaçamağı

tartıya bakılırsa kilo vermiş görünüyorum
hatta eşim de vermiş gayet iyi yediği halde
çorbadan sonra ara vermek etkili sanırım baya

benim de ekmekle pideyle hiç aram yoktur
varsa yoksa yoğurt hoşaf sütlü tatlı

seninde farkında olduğun gibi tatlı fazla olmuş ama maaşallah veriyorsun bu şekildede. kesinlikle ara vermek etkili.

seninde farkında olduğun gibi tatlı fazla olmuş ama maaşallah veriyorsun bu şekildede. kesinlikle ara vermek etkili.

300 kalori fln olsa yediğim tatlı
şimdi yürüyüş yapar yakarım ben onu
sırf bi dilim baklavaya yürümüş olcam 30 dk
yeter ki erisin napalım

kızlar ramazanın ilk günleri sahurdan sora olsun iftara yakın olsun tartıldıgımda 94 ü gösteriordumm 2 gündür tartılıorumm 91.5 ti bugün tartıldım weeeeeeeeeeee 90.1 cıktımmmmmm cooooooookkkkkk mutluyummmmm :):):)

300 kalori fln olsa yediğim tatlı
şimdi yürüyüş yapar yakarım ben onu
sırf bi dilim baklavaya yürümüş olcam 30 dk
yeter ki erisin napalım

tebrik ederim canım fakat kilomuzu pazartesiden önce miktar olarak belirtmiyoruz canım.sürprizi kaçmasın diye.

şimdi listeyede baktım kilo bilgilerin yok.İşin espriside olsa 1.yi seçeceğiz çünkü bildirim günü.

ayyy ööle mi cnmm ben de cok heyecanlandım da söleim demstmm :) tmm cnm p.tesi tam bildirim yaparım mktar beli,rtmem bundan sora da :) baslangıc kilom 94 ramazandan 1 gün öncesi tartıldım asıl hedefm 79 ramazan hedefm 87

selam kızlar
benim iftar menüm
bir kase çorba bir but(poşette pişti)
yanına patates tabiki,öyle abartmadan ama
iki kaşık yoğurt
3 dilim ekmek kadar pide
işin kötüsü eşim tatlı almış,ben şimdi nasıl dayancam,daha yemedim ama eşime verirken canım çekcek muhakkak.

canım benim
bilgin olsun diye söyledim yoksa heyecanlanman çok normal maaşallahiyide vermişsin diliyorum ki hep bu hızla devam etsin inş.

Canım menü güzel ama papates olduğu için ekmek bana fazla gibi geldi tatlıdanda ye mutlaka ama sadece tadına bakmak için 1 dilim falan.umarım kendine hakim olabilirisin .

iftar

3 kepçe cacık -3 avuçiçi büyklüğünde pide

ara 1 saat

1 armut

tavuk göğüs ızgara( 2 kk kadar)-soğan ızgara

arada armut yemem uygun olmadı yemekten en az 2 saat sonra tüketmeliyiz meyveyi ama işte olmuyor bazen

Canım menü güzel ama papates olduğu için ekmek bana fazla gibi geldi tatlıdanda ye mutlaka ama sadece tadına bakmak için 1 dilim falan.umarım kendine hakim olabilirisin .

farkındayım ama pide ye dayanamıyorum kiiii.
o kadar tembihliyorum pide alma,aynı senin hikaye,bi bakıyorum almış.

canım benim
bilgin olsun diye söyledim yoksa heyecanlanman çok normal maaşallahiyide vermişsin diliyorum ki hep bu hızla devam etsin inş.

inş cnm inşşş ii dileklern icin cok saol :) hep beraber wericezz hayırlısıyla..olsun canm meyweni de yemssn yemekten sora yesen daha ii olur bence de bende smdi yesil cay we kekik suyu iciorumm :)

of kızlar hiç yürüyüş yapasım gelmedi
oturdum kaldım
tracy ile bacak çalışayım bari şimdi
ağırlık alcam kol için en küçüklerden

kilo verdikçe fizikteki orantısızlıklar ortaya çıkıyo
her yerimden kilo alırım öyle de verdim ama üst bacak ve üst kol çalışmam lazım
gevşek gevşek oldular:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…