Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kac kilo olmak istiyorsun ki

53:26:
evlendiğimde 52 idim aslında suan cok kilom yok ama benim üst tarf incecik ama alt taraf daha kalın:KK14:
ne alsam gidip totoya yapısıyor:KK1:
boyumda 164
ins 53 olmak hedefim anca o kiloyla dengeleniyor benim vucut:KK51:

canım hoşgeldin nasılsın.ne güzel seni burada görmek.Kilon zaten az kaç olmak istiyorsun ki.

mrb cnm yine karsılastık bebek işi beni cok yıprattı biliosun en son geceikmeyen adetin 1 hafta gecikince cok umutlanmıstım neyse konuyu dağıtmayayım:KK1:
söle bi toparlandım ve kendime geldim benim metabolizma yavas spor ve dengeli beslenmeye rağmen cok cabuk kilo alıyorum ve toto problemim var malesef ne yesem oraya :KK33:
o yüzden 53 olmak hedefim
senin cizelgede 56 sanırım cok diil boy kactı ki senin:26:

doktordan geldim şimdi kızlarr
faranjit olmusum bisürü ilaç antibiyotik werdii
bide vitaminsiz gözüküosun sanki dedii annem hemen atladı hiçbişi yemio doktor bey die (gören de hiçbişi yemiorum sancak :KK47:) neyse doktor gençten biriydi..ne diyeti yaa dedi ne kadar çekici oldugunuzun farkında mısınz lütfen böyle çok hoşsunuz dedi :KK1::KK1::KK37:
kim ne derse desin zayıflıcam banane
kilo ne kadar yakıssa da bana zayıf olcammmm :KK52::KK52::KK37::KK60:

valla 100 kadına sorsak 99 u aynı şeyi ister herhalde, bende dahil :)) ama iştah varsa, birde kilo aldırıcı yiyecekleri daha çok seviyorsanız bunu yapmak çok zor yaa.. inanın benim gözümde neler dönmüyorki akşama kadar.. kan şekerim düşüyor sanırım , birde acayip bir tatlı isteği oluyor. allahım şu kiloları nasıl veriyorlar anlamıyorum, irade nasıl kullanılır bir öğrenebilsem sorun olmayacak ama , başaramıyorum.. ramazan ayı hepimize hayırlı gelsinde zayıflayalım inşallah , hadi bakalım :))

kan şekerin düşüyorsa kendine asla engel olamazsın tarçın çayı öneririm sana iştah kontrolü için hatta hiç acıkmazsın bile diyebilirim

mrb cnm yine karsılastık bebek işi beni cok yıprattı biliosun en son geceikmeyen adetin 1 hafta gecikince cok umutlanmıstım neyse konuyu dağıtmayayım:KK1:
söle bi toparlandım ve kendime geldim benim metabolizma yavas spor ve dengeli beslenmeye rağmen cok cabuk kilo alıyorum ve toto problemim var malesef ne yesem oraya :KK33:
o yüzden 53 olmak hedefim
senin cizelgede 56 sanırım cok diil boy kactı ki senin:26:
biliyorum canım bende erteledim bir süre hayırlısı artık.

canım kilom p.tesi günü 57.5 idi o gün bugündür diyetteyim boy 162 bende 53 altı olmak istiyorum bendeki sorunda seninle aynı o yüzden 53 olunca ideal kilomu buluyorum.vercek kilon az ama yinede motive olursun sık sık gel olur mu:KK16:

bide vitaminsiz gözüküosun sanki dedii annem hemen atladı hiçbişi yemio doktor bey die (gören de hiçbişi yemiorum sancak :KK47:) neyse doktor gençten biriydi..ne diyeti yaa dedi ne kadar çekici oldugunuzun farkında mısınz lütfen böyle çok hoşsunuz dedi :KK1::KK1::KK37:
tekrar geçmiş oslun canım.o kadar iltifatı yapan dr. erkek mi:KK60: merak ettim.

Maydanoz Kürü Zayıflatır Mı ?
-
- Maydanoz limon kürü zayıflatır hanımlar.Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu açıkladı, maydanoz limon kürü 1 ayda 4 kilo verdiriyor ve yağ yakıyor.

Zayıflamak isteyen hanımlar İbrahim Saraçoğlu sizi de düşündü ve maydanoz limonun zayıflattığını açıkladı.Maydanozla limonun kür şeklinde uygulanması yağ yakmayı sağlıyor ve vücut ayda 4 kiloya kadar zayıflayabiliyor !

Maydanozla limona artık daha çok değer verin !

Maydanoz limon kürü her ay 4 kilo verdirecek ve siz de 2 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verebileceksiniz hanımlar.

Maydanozu taze olarak limonun da suyunu kullanarak yapacağız bu kürü.

Her sabah bıkmak yok usanmak yok tekrar edeceğiz.

Maydanozun faydaları sayesinde yağ yakacak olan bedenimiz bu yağları idrar ve terle dışarı atacak.

Sağlık için olmazsa olmaz bir kür !

Malzemeler:

16 sap köy maydanozu

2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu

yarım su bardağı klorsuz taze su

Bütün malzemeleri karıştırın ve robotta 1 dakika çekin.

Her sabah bunu yapın ve yarım bardak için.

15 gün sürekli tekrarlayın 7 gün ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın.

Alıntıdır****

merhaba arkadaşlar. sabahtan beri koşturuyorum ve ancak oturabildim. mesajlar o kadar birikmiş ki, hepsini okuyamadım. bitiremem diye korktum..:26: oğlan her an uyanabilir çünkü.
neyse artık bende menülerimi yazmaya başlayayım değil mi...

iftarda;
yarım tabak şehriye çorba
yarım tabak patates+kabak yemeği

2 saat sonra 2 kaşık güllaç ve 1 top dondurma

sahurda,
2 dilim ekmek,
4 zeytin,
1 kk kadar peynir
2 lokma gerçek tereyağlı (özgür inekten yapılmış :KK66: )ve ballı ekmek

:emir_bebek:
oğlumda yavaş yavaş iyileşiyor. ama şu 3 saatte bir ilaç vermek çok zor. uyku denen bişi kalmadı valla..p tesiye kadar böyle..:KK37:

bir liste var sanırım. bende katılmak isterim :KK3:

insanın kendini iyi hissettiği kilo önemlidir deseydin
vitamin eksikliği öle bakmakla anlaşılmaz tahlil yaptı mı sen onu söyle :KK70:
sapık doktor:KK53::KK53:
Maydanoz Kürü Zayıflatır Mı ?
-
- Maydanoz limon kürü zayıflatır hanımlar.Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu açıkladı, maydanoz limon kürü 1 ayda 4 kilo verdiriyor ve yağ yakıyor.

Zayıflamak isteyen hanımlar İbrahim Saraçoğlu sizi de düşündü ve maydanoz limonun zayıflattığını açıkladı.Maydanozla limonun kür şeklinde uygulanması yağ yakmayı sağlıyor ve vücut ayda 4 kiloya kadar zayıflayabiliyor !

Maydanozla limona artık daha çok değer verin !

Maydanoz limon kürü her ay 4 kilo verdirecek ve siz de 2 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verebileceksiniz hanımlar.

Maydanozu taze olarak limonun da suyunu kullanarak yapacağız bu kürü.

Her sabah bıkmak yok usanmak yok tekrar edeceğiz.

Maydanozun faydaları sayesinde yağ yakacak olan bedenimiz bu yağları idrar ve terle dışarı atacak.

Sağlık için olmazsa olmaz bir kür !

Malzemeler:

16 sap köy maydanozu

2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu

yarım su bardağı klorsuz taze su

Bütün malzemeleri karıştırın ve robotta 1 dakika çekin.

Her sabah bunu yapın ve yarım bardak için.

15 gün sürekli tekrarlayın 7 gün ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın.

Alıntıdır****

maydonoz adet söktürür aynı zamanda
bu bitkisel kürleri bilinçsizce öneriyolar herkese
evet faydalı ama kişiye uyup uymadığı da bilinmeli

merhaba arkadaşlar. sabahtan beri koşturuyorum ve ancak oturabildim. mesajlar o kadar birikmiş ki, hepsini okuyamadım. bitiremem diye korktum..:26: oğlan her an uyanabilir çünkü.
neyse artık bende menülerimi yazmaya başlayayım değil mi...

iftarda;
yarım tabak şehriye çorba
yarım tabak patates+kabak yemeği

2 saat sonra 2 kaşık güllaç ve 1 top dondurma

sahurda,
2 dilim ekmek,
4 zeytin,
1 kk kadar peynir
2 lokma gerçek tereyağlı (özgür inekten yapılmış :KK66: )ve ballı ekmek

:emir_bebek:
oğlumda yavaş yavaş iyileşiyor. ama şu 3 saatte bir ilaç vermek çok zor. uyku denen bişi kalmadı valla..p tesiye kadar böyle..:KK37:

bir liste var sanırım. bende katılmak isterim :KK3:

menün çok güzel canım
hele özgür tereyağı süper
oğluşuna da acil şifalar öpücükler:KK16:

insanın kendini iyi hissettiği kilo önemlidir deseydin
vitamin eksikliği öle bakmakla anlaşılmaz tahlil yaptı mı sen onu söyle :KK70:
sapık doktor:KK53::KK53:

yok kız hiçbişi yapmadı ben beyazım normalde bide hasta olunca iice hortlak gibi oldu suratım onu bahane ederek söledi sanırsam :KK9::KK9:

maydonoz adet söktürür aynı zamanda
bu bitkisel kürleri bilinçsizce öneriyolar herkese
evet faydalı ama kişiye uyup uymadığı da bilinmeli

evet canım doğru fakat 15 saptan ben çok etki edeceğini düşünmüyorum salatalarımda kullanıyorum neredeyse bu kadarını fakat yapacak olan kişi ölçüp tartmalı.

şöyle birşey tatlım ama bunun ben kalplisini ve güllüsünü yaptım :KK56: hem yapılışı kolay hem de diğer şerbetli tatlılara göre biraz daha hafif :KK66:
resimi netten buldum bu arada
6187.jpg

bu ne yarabbim :KK70:
eve sokmamak en iyisi böyle şeyleri

güzel bişeye benziyo ellerine sağlık..

eşime fıstık sarması aldık ben yemem dedim ama tadına bakarım heralde
dışardan alalım evde bişey yaparsam bitmiyo ben mutlaka çok yiyorum dedim

kızlar reg zamanlarını ramazandan sonra tutalımmı nasıl olsa diyete devam edicez orucumuzuda tutalım
bu topikten devam ederiz nasıl olur hatunlar ben 2 gündür tutamıyorum :KK43:((

yok kız hiçbişi yapmadı ben beyazım normalde bide hasta olunca iice hortlak gibi oldu suratım onu bahane ederek söledi sanırsam :KK9::KK9:
aman çok biliyolar onlar..
sen ama herşeyden ye vitaaminsiz kalma :KK70:
özellikle et, B12 için..

evet canım doğru fakat 15 saptan ben çok etki edeceğini düşünmüyorum salatalarımda kullanıyorum neredeyse bu kadarını fakat yapacak olan kişi ölçüp tartmalı.

ben de severim maydonozu kullanırım salatada
ama zayıflamak için kiraz sapı kürü yapıp kendini kadın doğumcuda bulmuştu bizim bi tanıdık
ondan dedm

kızlar reg zamanlarını ramazandan sonra tutalımmı nasıl olsa diyete devam edicez orucumuzuda tutalım
bu topikten devam ederiz nasıl olur hatunlar ben 2 gündür tutamıyorum :KK43:((
Allah nasip ederse borçlarım bayram sonrası tutmak istiyorum çünkü ne yazıkki biriken diğer borçlarımda var her sene üstüne eklensin istemiyorum inşallah bu sene biter.

X