Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

yine yedim yine yedim yesemde mutsuzum yemesemde.nolcak bu halim bilmiyorum.ark.lar oruç tutup hemde spor yapan varmı?? ben 2gündür iftardan bir saat önce 30dk bisiklete biniyorum.ama acaip derecede yoruyor.iftardan sonrada yürüyüşede çıkıyodum ama bu akşam mecalim kalmadı çıkamadım

kizlarr iftar menum

yogurt corbasi ( 1 bucuk kepce
2 yemek kasigi zeytinyagli fasulye
yogurt salataa

Afrika Açlık Çekiyor

SMS yoluyla: Tüm operatörlerden 2868’e boş mesaj atarak 5 TL’lik bağış yapılabilir.

kizlar lutfen sizde bir yardimda bulunabilirmisiniz ?

60 kiloyla gidebilir mym acaba üniwersteye yaa
eylülün 3.hftası gitcem okula
60 kiloyla gitsem en fazla,5 kilo da orda wersem fıstık gibi kız olsam
üniwerste 3.sınıf oldum ama hala tombikim :84:

bende üniversite hayatım boyunca hafif tombiş oldum ama memnundum halimden.son sınıfta bitirme stresinden abur cubura ve fast fooda bir sardım.10kg aldım.ama tabi
balo telaşı felan diet yaptım 2 ayda 10kg.ı verdim.çokta güzeldi halim.fakat sonra yüksek lisansa başladım bu yıl çok daha fazla zorluk çekince iyice yemeğe sardım ve tam tamına 20kg aldım bir yılda diyceğim şuki senn çok fazlan görünmüyor:) bence okul açılana kadar düzenli spor yapabilrsen 5kg nedirki hemencik gidiverir.

60 kiloyla gidebilir mym acaba üniwersteye yaa
eylülün 3.hftası gitcem okula
60 kiloyla gitsem en fazla,5 kilo da orda wersem fıstık gibi kız olsam
üniwerste 3.sınıf oldum ama hala tombikim :84:

bende üniversite hayatım boyunca hafif tombiş oldum ama memnundum halimden.son sınıfta bitirme stresinden abur cubura ve fast fooda bir sardım.10kg aldım.ama tabi
balo telaşı felan diet yaptım 2 ayda 10kg.ı verdim.çokta güzeldi halim.fakat sonra yüksek lisansa başladım bu yıl çok daha fazla zorluk çekince iyice yemeğe sardım ve tam tamına 20kg aldım bir yılda diyceğim şuki senn çok fazlan görünmüyor:) bence okul açılana kadar düzenli spor yapabilrsen 5kg nedirki hemencik gidiverir.

umarım öyle olur canım...

Arkadaşlar
Orta bir türk kahvesi içtim
İftardan sonra
Şimdide bol su su su...
Geri sayım başladı
Pazartesi ye son iki gün
Çok merak ediyorum
Bakalım kaç kilo vermiş olacağız.:26::26:

benim iftarım
bir kase çorba
yarım kase komposto
iki kaşık yoğurt
iki kaşık humus(ben abartarak yapıyorum sanırım yemekleri)
iki dilime yakın ekmek
3 saat sonra da
bir dilim ekmek
ve bikaç çatal peynir
bugün başım ağrıyodu,yemek falan yapamadığım için listeden şaşarak,düzensiz yemiş oldum.

kızlaarr nie kimseler yok bu gece
5i bi yerde çayımı we suyumu içiyorum şimdii

Pazartesiniii sabırsızlıkla bekliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm :93:

Merhalabar ben yeniyiimmm:)
105 kilodan 73lü kilolara düştüm amaa ramazanın ilk 5 gününde 75e çıktım
Artık sahur iftar düzenimi kurucam ben de..
Bugün sahurda
sebze çorbası
1 tane kepekli kaşarlı tost
biraz da karpuz yemeyi planlıyorum. Kilo vermem çok çok yavaşladı çözüm olarak napabilirim bilmiyorum.
Gün içinde yarım saat kadar leslie yapmayı planlıyorum iftardan sonra da 45 dk 1 saat kadar yürüyüş
Ramazan sonunda 60lı rakamları görmek istiyorum İnşaallah başarırım,hepimiz başarırız :)
Normal kiloma döndüm 32 kilo verdim çok güzel bi duygu manevi anlamda destek isteyen herkese neler yaşadığımı anlatabilirim zaten pantolonlar bollaştığında yaşadığınız mutluluğun tarifi yok
Kolay geleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…