Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

günaydın herkese grip olmusum her yanım agrıo off
sahur menüm :
buharda pişmiş tawuk we patates (tamamen yagsızlar)
1 kare pide
we su

günaydın herkese grip olmusum her yanım agrıo off
sahur menüm :
buharda pişmiş tawuk we patates (tamamen yagsızlar)
1 kare pide
we su
geçmiş olsun canım .

bende boğazlarımı üşütmüşüm gerçi sık olan bir duurm bu bende.kronikleşti en ufak bir rüzgar soğuk suda vs.

Ayda 50 Kilo vermek mümkünmü? Aşk insana kilo verdirir derlerdi sözün doğruluğunu Tekirdağ’da 130 kg ağırlığındaki lise öğrencisi, 5 ayda 50 kilo verdi. Kız arkadaşının kaybetmemek için diyet yapan genç zayıflamak isteyenlere de sırrını verdi.

Genç, “18. yaş günümü kutlarken, bundan 5 ay önce, kız arkadaşımdan kilomla ilgili olumsuz tepkiler aldım. Bu beni çok üzdü, o üzüntüyle bir karar verdim. O günden beri bir hırsla beraber kilo vermeye başladım” dedi.

Lise öğrencisi Onur Akgün (18), 5 ay önce 130 kilogram olduğunu, aşırı kilosu yüzünden fiziksel olarak bir çok hareketten yoksun kaldığını söyledi. 5 ayda 50 kilo verdiğini kaydeden Turizm Meslek Lisesi Aşçılık Bölümü Öğrencisi Onur Akgün, “18. yaş günümü kutlarken, bundan 5 ay önce, kız arkadaşımdan kilomla ilgili olumsuz tepkiler aldım. Bu beni çok üzdü, o üzüntüyle bir karar verdim. O günden beri bir hırsla beraber kilo vermeye başladım” diye konuştu.

Kendi belirlediği diyet programını uyguladığını belirten Akgün, “Kilo vermek, gerçekten o kadar zor bir şey değil. Öncelikle hamur işini keseceksiniz. Tatlıyı, gazlı içecekleri, şekeri azaltırsanız, spor yapmayı alışkanlık hale getirirseniz, kilo vermeniz imkansız değil. Ben günde ortalama 3 saat spor yaptım. Koştum, yürüdüm, kültür fizik hareketleri yaptım. 10 kilometre her gün düzenli yürüdüm. Yemek konusuna da gelince 3 dilim ekmek yada tam buğdaylı ekmek ve bol bol salata yedim. Et ürünlerinde ise yağsız yedim” dedi.

Kilo verirken kimseden destek almadığının altını çizen Akgün, 130 kiloyken giydiği elbiselerini göstererek azminin zaferine dikkat çekti.

ALINTIDIR*****

boşa demiyolar azmin elinden hiç bişey kaçmaz diye maşallah çocuğa ve tebrikler

Günaydın çıtır harun adaylarıı
Moraller nasıl siz nasılsınız
iftar menüm:
1 kase yoğurtlu çorba
6 tane köfte
4 yk pilav
salata
yarım bardak yoğurt
2 tane karagöz tatlısı

sahur menümü yazayım..

müsli ( 1 su bardağı süt)
1 kase çorba bunu canım çektiği içtim ( yuğurtlu)
1 dilim börek
1 tane domates
2 köfte
3 bardak su

Günaydın herkese Listeyi güncelledim bu arada yeni gelen arkadaslarımız hosgeldiniz günden güne cogalıyoruz 60'ı gecmiş bulunmaktayız tahminim ramazanı 100 arkadasımla kapatırız

teraviden sonra;

4 kepçe dondurma dayanamadım
3 litre su

sahur menümü yazayım ;

1 dilim börek
1 kase yogurt
5-6 dilim karpuz

karagöz tatlısı ne kız

bende ramazanı değerlendirmek isteyenlerdenim
ramazan baslamadan 56.600 filan geliodum ne kadar uğrassamda gitmedi 1 gr cık bile
dün tartıldım 55.500
sahurda cornflakes yiyorum bol su içiyorum ya bi dilim kepek ekmek ya da bi tane meyve yiyorum
iftarda ekmek ve pilava dikkat ederek ne varsa yemekte ondan yiyorum zaten su içince tıkıyor insanı
tatlıyla aram pek yoktur ama ne hikmetse ramazanda cnm istiyor arada ondada bi dondurma yiyorum zaten bi kez yedim simdiye kadar
bakalım iyi gidicek ins

kac kilo olmak istiyorsun ki

Ben şimdiden soruyorum kaçırdım sanırım.
Pazartesi günü kilomuzu konu sahibine mesaj mı atıyoruz buraya mı yazıyoruz?

Dondurmanın kilo aldırmadığından eminim ben, sade dondurma ya da meyveliler, hatta tam tersi dondurma yemek kilo vermeme yardımcı oluyor başka tatlılara elim gitmiyor dondurma sayesinde. Yaşasın dondurma!

canım hoşgeldin nasılsın.ne güzel seni burada görmek.Kilon zaten az kaç olmak istiyorsun ki.

Ben şimdiden soruyorum kaçırdım sanırım.
Pazartesi günü kilomuzu konu sahibine mesaj mı atıyoruz buraya mı yazıyoruz?

dikkatr çeksin diye büyük yazayım

konu sahibine özel mesaj atıyoruz ki heyecan olsun sonra 1.yi açıklayacak konu sahibi:))

karagöz tatlısı ne kız
şöyle birşey tatlım ama bunun ben kalplisini ve güllüsünü yaptım hem yapılışı kolay hem de diğer şerbetli tatlılara göre biraz daha hafif
resimi netten buldum bu arada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…