Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

bende limonlu yesil çayımı içtimm
elimde su şişesi bi yandan içiorum bi yandan wc ye koşuyorum :1
ayrıca kızlar 100.sayfaya geldik maşallahhh bizeeeeee
rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inş

o resimdeki kızın mı çok tatlı maşallah.

evet canım kızım ama 2 yıl önceki hali, güncellememişim şimdi 3 yaşında.

oruca alışana kadar 4-5 gün süre verin kızlar kendinize
hemen tartılmayın..
hele sindirim sistemi bi alışsın. susuz kalıyoruz sonuçta

ben sürekli tartılıyorum, bir çare bulmalıyım bu duruma.

düzensiz hayatın varsa kilo almışsındır, ben de 2-3 ay içerisinde çok hızlı aldım. 1 ayda 5 kilo almıştım, uyku ve yeme düzeni bozukluğu çabuk aldırıyor malesef. 600 gr. şişkinliktir, geçer. Bence pirinç pilavından bir süre uzak dur derim.
tatlım 4 dolma yemişssin yanında 2 dilim pide bana çok geldi açıkçası

bilmem olabilir, pide görmemişi gibi oldum, en iyisi almamak.

kızlar yaptığınız sporun linkini atarmısınız banada

ben nivea body dinamik sabahlar yaptım daha önceki zayıflamamda, çok sıkılaşmıştım tavsiye ederim. İnternette bulabilirsiniz.

canım hep yaşım büyük demişsin ben de 50 falan sanmıştım, ben de 33üm. Ama buradaki profil çok genç gerçekten büyük kalmışız.

hayırlı olsun.

ben iftarda,

tarhana çorbası, 1 adet mantarlı biftek, salata biraz da diyet yoğurt, 1 hurma, 1 zeytin, biraz peynir, 2 dilim pide (bugün çok uzun pide almıştık, gramajı tombullarla aynı ondan 2 dilim yiyince sanki bundan yarım dilim yemiş gibi oluyorsun bu da önemli bir ayrıntı bence, tombullardan 1 dilim yeterli, uzunlardan 2 dilim olabilir) yedim. Bugün arada fazla bekleyemedim çünkü doğumdününe davetliydik.

doğumgününde 1 dilim pasta yedim (çok hafifti, çilekli)

Ben de 33 yaşındayım, istanbuldayım, öğretim görevlisiyim. kızım var 3 yaşında yılbaşına kadar 55'e düşüp kiloyu yerleştirip marttan itibaren 2. bebişi denemek istiyorum.

arkadaşlar hepinizin azmini kutlarım. maşşallah kırkbin kere. bayramda bir beden küçük yeni ciciler giyeriz inşallahhhh. arkadaşlar ben ramazandan iki hafta önce diyete başladım. hergün koşu bandında yarım saat yürüyordum. 3+3 besleniyordum ve 2 kilo vermiştim. haftada bir sağlıklı olan diye düşünüyorum. fakat ramazanda sporu bıraktım akşamları alt komşuya ses gider diye birde rehavetten dolayı spor yapmıyorum enerjim kalmıyor. ama yediklerime çok dikkat ediyorum hiçç kaçamak yapmıyorum. spor yapmadığım şu zaman zarfı içinde sadece 3 gram vermişim ya( deli olucam o kadar kötü oldum ki bu akşam sinirden ağlıycaktım. nasıl yani diyorum (

düşünün iftarda sadece çorba,salata ve bir bardak ayran. tatlı yemiyorum ekmek yemiyorum. sporsuz olmuyor spor şart yani...

Merhabalar..:) bende bu ramazan da kilo vermek ısteyenlerdenım kafama taktım.. Yemekle aram pek ıyı olmadıgı ıcın aclık gibi bı sorunum olmuyor 3 gundur yarım kasa corba ıle gecıstırıyorum sıgara ıctıgım ıcın zaten ıstahım kesılıyor.. bunun yarı sıra yarım saat zayıflama esofmanıyla evde yuruyus ve egzersız yapıyorum 2 yıl once 100 küsür kilodan 3 ayda 70 e düşmüştüm fazla bı kılom yok ama yınede 8 kılo atabılmek ıstıyorum ramazanda umarım olur..

ya bende kilo almak istiyorum cok acayıi kilo vermeye basladım hele su uc gun icinde baya zayıfladım ne yapmam gerekiyo hic bilmiyorum

aranıza katılmak istiyorumm :) en baştaki listeyimi uyguluyoruz tüm sayfaları okuyamadım bayada olmuş maşallah zamanım oldukça okuyacam kısaca yardım edermisiniz :)

bu menü ile sahur ve iftar yapıp doyan varsa helalolsun diyorum.. ve alkışgönderiyorum burdan..ben imkanı yok yapamam mesela.. ölürüm akşamakadar acımdan.. :)

sahuru bekliyom kizlaer bugun yogurt icine 1 dilim kepek etmeyi dograyip yiyicemm..ve su sonra namazz sonra gum yatakkk:)))))))))))))

bende sahuru bekliyorum yeşil çayımı içerken
iftarımı yazayım dedim
bir kase çorba 2 dilim tam buğday ekmeğiyle
15 dakka ara sonra haşlama tavuk eti ve yoğurt
saat 22:30 gibi bir tane şeftali ve bir tane kurabiye
bir daha evde hamur işi yapmayacağım dayanamıyorum yaa
ama gelişme var normalde bir taneyle hayatta sınırlı kalmazdım ben
sahuru kahvaltılıkla yapıcam yumurta peynir filan yatakende sütümü içerim protein ağırlıklı olacak yani
bende su içemiyorum yani en fazla 1 litre siz maşallah iyi içiyorsunuz

canım bende öyleyim bide ben spor yapıyorum,,vucut alışma döneminde sanırım bide bende diyetteydim ve saat 6 dan sonra hiç bişey yemezdim vucudummm ne oluyor oldu sanırım 8 den sonra yemekleri görüncee
büyük gibi cevaplar vermeye calışsamda aynıyız :90:
pufy gerçekten şaşırdım sende mi 16 verin kızlar bu yaşta ve ünv çıtır olarak gidin
aranıza katılmak istiyorumm :) en baştaki listeyimi uyguluyoruz tüm sayfaları okuyamadım bayada olmuş maşallah zamanım oldukça okuyacam kısaca yardım edermisiniz :)
yok canım ilk baştaki liste örnek bir liste ama kafamıza göre yiyorz aşırıya kaçmadan

sahuru bekliyom kizlaer bugun yogurt icine 1 dilim kepek etmeyi dograyip yiyicemm..ve su sonra namazz sonra gum yatakkk:)))))))))))))

bende sahuru bekliyorum daha doğrusu namazı bekliyorum şimdi k fleksimi sütle hüpletiyorum bu saatte yedim çunku yiyip uyumak istemedim bakalım birazdan böyle deniyim su içer namazımı kılar bende uyurum..canım sende hep sahuru bekliyo musun kacta kalkıyosun bende 3 gundur beklıyorum ve çok geç kalkıyorum 1 ve 12 değiişiyor

beğendim canım menünü 1 litre çok az ama kendini zorla..ben 2,5 -3 lıtre içiyorum

herkes yaşını mesleğini yazmış ayol noluyoruz :)))
bendeniz 26 yaşına gireceğim ağustosun 27 sinde
evliyim 2.5 yaşında cadı bir kızım var
mesleğim temizlikçi ve çocuk bakıcılığı :76:

slm kizlar hepinize desteginiz için ayri ayri te$ekkür ederim morelim yerine geldi, menümü bu saatte yaziyorum çünkü yürüyü$e gittik yemekten sonra

iftar
yarim litre su
mantarli etli patatesli yemekten 4 ka$ik (susuz yerinden yedim ve az patatesinden)
diyet peynir (nerdeyse 0 yagli)
1 dilim ekmek
çok küçük bir kare en siyahindan bitter çikolata (aci olanindan)

3 saat yürüyü$, ak$am eve geldigimde 2 bardak sicak su

kizlar ele$tirilerinizi bekliyorum, ke$ke o ekmegi yemeseydim

selam arkadaslar, hayilri sahurlar.. beni de araniza alirmisinizi? türkiyeden fazla kilolarimla geri geldim. 1 ayda 3.5 kilo aldim.. hic dikkat etmedim ve pismanim.. simdi yeniden kilo vermek istiyorum. ipin ucunu birakirsam basladigim noktaya dönmem kacinilmaz olucak.. kilom 72,5

bence hiç de eleştirilecek bir nokta yok..ben bulamadım bulan var mı? sadece 3 saat yürüyüş çok değil mi bacım :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…