Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

ii öğlenler herkesee
sahur menüm:
1 yumurtalı,mincili omlet
1 dilim kadar pide
booolca su

merhaba kızlar nasılsınız?? kusura bakmayın yazamadım birdaha buraya ama diyete devam.. bu arada tartılamıyorumda benim tartı kafayı yedi

bence cok ıyı moonsun

bu sabah sahurda yediklerim :
aç karnına sirkeli suyumu içtim sonra domates peynir 1 adet katı yumurta ve 1 dilim çavdar ekmeği ile kahvaltı yaptım
1 bardak diet süt
bol su

aç karnına sirkeli suyumu içtim sonra domates peynir 1 adet katı yumurta ve 1 dilim çavdar ekmeği ile kahvaltı yaptım
1 bardak diet süt
bol su

yaa bende sırkelı suyu sahırda ıcmek ıstıyorum ama orucken nasıl dokunur mu acaba dıye korkuyorum acıkcasıda o yuzden aksam yatmadan once ıcmeyı dusunuyorum.seni rahatsız etmedı dımı

1 bardak diet süt
bol su

bu sirkeli suya bende başlamak istiyorum ama sahurda mı içsem iftardan öncemi karar veremedim :44: iftardan önce midem dayanmaz heralde :44::44:

Arkadaşlar dün midemde çok kötü kazınma hissediyordum akşam sahurda 2 ad.zeytin çekirdeği yuttum yemekten önce bugün daha iyiyim çok hafif var kazınma.bu gece 3 tane yutacağım bende etkisi iyi oldu gibi.sizede öneririrm yani bu sorunu olan varsa.

benımde mıdemde eskıme yanma oluyor zeytın tuzlu oldugu ıcın yemıyordum bıle susatmıyor mu canım.ya da ayıklayıp sadece cekırdegını mı kullanıyorsun?

kizlarrr sahurda bi dilim kepek ekmek ..domates salatalik 1 tanede yumurta

aksama mercimek corbasi firinda kofte salata

pilav yok tatli yok

nasıl yanı tokmu tutuyor z. çekırdeği :26:

hayırlı günler
benimde sahur menüm
3 dilim ekmek kadar pide(biraz fazla oldu sanırım)
domates salatalık
bir haşlanmış yumurta
peynir
birazda bal
ve bol su

benımde mıdemde eskıme yanma oluyor zeytın tuzlu oldugu ıcın yemıyordum bıle susatmıyor mu canım.ya da ayıklayıp sadece cekırdegını mı kullanıyorsun?
ben yemek öncesi önce zeytinleri yedim sonra çekirdeklerini yuttum.ama ben zeytinleri suda bekletiyorum kavanozda tuzunu alıyor.
bu arada 2 zeytini eklemeyi unutmuşum listeye.ekleyeyim

güllesu canım midemde benim aç kaldığım zaman kazınma oluyordu onu tamamen ortadan kaldırmasada dünzen daha iyiyim azalttı .

akşam evde ölçeceğim. bakalım senin kepçe ile aynı mı

bişey daha var. sahur da çok az yemişsin zor olmadımı?
önceki sayfalarda doktorun verdiği ramazan diyet menüsünü yazmışdım. bu listeyi ramazandan önce almışdım. Bakmanı tavsiye ederim.
yarın tekrar gideceğim yeni listeyi de yazarım.

kızlar benide ekleyin bende ramazanda kilo alanlardanım belki bu sefer almayı bırak verebilirim belki
kilom 55.4 p.tesi tartılmıştım
hadi bakalımbaşaralım kızlar

Ne çabuk ilerliyor sayfalar böyle, dukan diyeti sayfasının sonu gibi olacağız sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…