Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Başınız sağolsun..Yaralınız da bir an önce sağlığına kavuşur inşallah..

Cok kötü durumdayım yaa morelim alt üst oldu adetliyim ve gecen 66 küsürdüm bugün tartıldım 69 küsür cıktım bukadar siskinlik olurmu yada kilo aldıysam bile 3 kilo bi kac günde alınırmı yaaa.Diyet yapmak istiyorum aslında nasıl yapıcam ama onu bilemiyorum dedigniz gibi tatlıdan baska bisey gözüm görmüyor habire abur cubur yiyesim var.Bayrama kadar 62 olma azmimde kalmadı valla cünkü inanamıyorum 2 haftada bukadar kilo veremem yaaaa offffff.Cok yiyip kilo almayanlara imreniyorum Esimde dahil bunda :)))

Akşama misafir gelecek diye tuzlu kurabiye yaptım.Muhteşem kokular yayılıyor mutfaktan ama ben akşam boğazımı yine tutacağım 1 aydır olduğu gibi Bu kadar azimli olduğumu bilmiyordum valla güzel şeyler yapıp yemedikçe mutlu oluyorum

Akşam yemeğimde sadece mantar var ama ne şekil yapacağıma karar vermiş değilim henüz Sizce tavada yağsız kavurayım mı yoksa fırına atıp içine azıcık tat versin diye light kaşar yahut daha az kalorili lor mu koyayım.Yada hiçbir şeysiz mı fırında yapayım:26: Valla neyi nasıl pişirsem diye düşünmekten bi garip oldum artık

Pufy cigim. bu hafta ben zor zar 77.9oldum. iki defa misafirlige gidince boyle oluyor. beni yazar msn listeye

arkadaşlar bayrama kadar en az 3 kilo vermeyi düşünüyorum bu 2 haftalık sürede bana eşlik edecek kararlı spor yapmayı düşünen yarış arkadaşı arıyorum 3/4 kişide olabilir.günlük açacağım oradan paylaşımda bulunulabilir tabiki burayada devam.

kilosu 55/65 arası olan arkadaşlara duyrulur.

Dün acıklamadım cünkü 10-15 kişiye yakın kişi bildirim yapmadı, bende tam olmadan güncellemedim.20-25 dakikadan acıklıyorum.

Aydasu arkadasımın başı sağolsun, dünya hayatı işte..Allah yengene ve yakınlarına sabırlar versin yarabbim.

Şimdiye kadar;

1 kase kfleks

ben kararlıyım sadece spor yapamıyorum mlum sıcaklardan ama zaten kiloda uymuyor

dün sahurda azıcık saldım kendimi =) ama bugnden itibaren topluorum kendimi, hızla geri dönüüüüşşşş =)

|maviyesil1999 |67 | 60 | 65.1 | | | | 2,84
|zeynepmeynep | 80 | 70 | 78.2 | | | | 2,25
|disakkarit |60 | 50 | 59 | | | | 1,67
|DANNURR | 65 | 60 | 64 | | | | 1,54
|songulu |58.8 | 55 | 58 | | | | 1,36
|melis08 |70 | 65 | 69,3 | | | | 1.00
|brunettee |57 | 52 | 56.5 | | | | 0.88

|barkinim |63,8 | 60 | 63.6 | | | | 0,31
|gullesu |72 | 55 | 72 | | | | 0.00
| dtsez | 76 | | | | | |
|rdlpsctk |54 | 48 | | | | |

Arkadaşlar bu arkadaslarımız bildirim yapmadı ya da yaptılar benim gözümden kactı.Listede adınız varsa tekrar yazın. Acıklayım artık arkadaşlarımız sabırsızlanıyo. :)

ya bende öyle en az 2 kilo gitmeli bayrama tam 57 kilo girsem yeter.. en az diyorum aslında 3 istiyorum puff sporla hızlandırsak fena olmayacak ama hiç spor yapasımda yok.ben birde regliyim daha rahat yapabilirim pztye kadar.. sana katılabilirim yarış arkadaşı olabilirim peki bana önerebileceğin bişey var mı ne zaman spor yapmam gerektiği konusunda ?

canim. Ben 77.9 ne olur yaz

Son düzenleme:

ben diyet yapamıyorum yani belli bir diyete göre gidemiyorum ailemle yaşıyorum ben evde ne yapılırsa onu yiyiyorum sadece miktarını azaltıyorum.. spora bir başlasam devamı gelcekte iştee bütün iş başlamakta..

rainbow canım ben yarışayım senle
yoksa kendi halime kalırsam gidişat kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…