Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Afiyet olsun şimdiden umarım beğenirsiniz

Ben de kendime beyti sarma yapıyorum tek kişilik. Domates, biber ve patlıcan da közleyeceğim yanına. Barış Manço'nun şarkısı gibi oldu ama ehehe. Şalgamım da var oh.

Herkese şimdiden hayırlı iftarlar. :)

Herkese hayırlı iftarlar
Annem kalan kuru fasulye yemeğinden hamurlu baharatlı çorba yapmış bugün.Valla kadınların hakkı ödenmez kalanı dökmeden değerlendirip yemek yapmayı bilirler
Köfte
Bakla yemeği
Triliçe

Sahuruda şimdiden düşündük
Buzlukta lavaşlarımız vardı onları çıkartıp karışık ketçaplı tost yapmayı düşünüyoruz
Yanına da yine buzlukta geçen seneden kalma kokulu üzümlerimiz var meyve suyu yapmayı düşünüyoruz.
Kahvaltılık ve bol bal(bal midemi rahatlatıyor)

Çok geçmiş olsun

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin kötü düşünme bişey olmaz Allah'ın izniyle...

Günaydın
Bu gün tavuklu mantar sote var dünden. Yanina bir cesit daha ekleyeceğim. Salata ve yoğurtla esime yeter.
Tatli olarakta sütlac, triliçe aldik dün meshur tatlicimizdan
Doktor helikobakterimin geçmediğini, yeni bir tedavi sekline baslayacagimizi ve zaman kaybetmememiz gerektigini soyledi. En az 2 litre su ve 3 öğün beslenmem gerektiği için ramazan orucuna bu yil erken veda ediyorum icimde bunun hüznü var.
Esime hazırlayacağım menuyu yazarim artik.
Herkese sağlıklı huzurlu ramazanlar diliyorum.

Günaydın.
Geçmişler olsun.
Allahım acil şifalar versin, beterinden korusun inşallah.
Tedavisi kolay bir rahatsızlıktır inşallah.
İyi haberlerini alalım inşallah arkadaşım.

Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…