Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Rabbim şifa versin bu mübarek günlerin hürmetine.Olmadı bayram sonrası başka bir doktora daha görünürsünüz stresten uzak durun kafanızı başka şeylerle meşgul edin tekrar geçmiş olsun ❤
Oyle yapicam insallah. Cok teşekkür ederim.
Ah o stresten bir uzaklasabilsem.

Aynen. Ben haric 3u altli ustlu oturuyor. Hicbiri birbiri ile konuşmuyor. Devamli sorun yasadilar.
Öyle canım görmezden geldim bazı şeyleri ve mesafe ile çok şükür öyle bı sıkıntı yaşamadım tabi amaç hayırlısı ile başka bir yere taşınmak olacak Allah izin verirse

Hayırlı günler herkese 💕
Bugünkü iftar menüm;
Tavuklu şehriye çorbası (dünden)
Tavuk kızartma
Pirinç pilavı
Bulgur pilavı (eşime)
Salata, ayran
Herkese huzurlu sağlıklı iftarlar...Rabbim bütün ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin, evimizden ve soframızdan bereketi eksik etmesin :KK36:

Gunaydin kizlar.
Dun hastane islerim vardi. Kalp kapakcigimda kacak olduğunu öğrendim. Beynim oraya çakıldı kaldi :KK43:
Yakin gecmiste (Birkac ay icinde) 3 farkli kardiyolog muayenem var ve hiçbiri boyle bir şey soylememisti. Simdi 4.kardiyolog söyleyince bir tarafim inanmak istemiyor :KK43:
Her neyse, strese girmeyeyim dedikce stres yoğun şekilde üzerime yükleniyor :KK61:

Sahurda dunku yemekler vardi. Kendime ayri hazirlamadim yine.
Iftara ne yapacagim hicbir fikrim yok. Beynim durdu.
Ah canım kardeşim
Yorma kafanı.
Derdini veren Rabbim elbet dermanını da verir inşallah.
Allahım acil şifalar versin inşallah.

Bugün kocamla şehir dışına çıkmak zorunda kaldık. :KK55:
Şimdi de eve girmeye çalışıyoruz.
Trafik bir yandan yorgunluk bir yandan. Uzun zamandır bu kadar dışarıda vakit geçirmemiştim. Epey yorulduk.:uykucu:
Allahım dışarıda koşturan herkese yardım etsin inşallah. :KK54:
İftar için hiç hazırlığımız yok maalesef.
Kocacım sağ olsun peynirli domatesli makarna yapacak.:hamarat:
Yanına da fanta açarız.
Tatlımız da yok.
Bir arkadaşımız yurt dışından en sevdiğim çikolatalardan getirmişti geçen gün. Açmamıştık. Nasipse iftar sonrası kahve ile bu çikolatayı yeriz.:dondurma:
Suya hasretim gene.
Yandık tutuştuk.:temizlik:

Herkesin ellerine kollarına sağlık. :KK60:
Allahım olmayanlara da versin inşallah.:KK74:
Allahım hepimizin oruçlarımızı, namazlarımızı, tesbihlerimizi, ibadetlerimizi kabul etsin inşallah en yakın zamanda.:KK68:

Bir-kac gündür bakamadım buraya. Hiç zamanım olmadı. Zaten gec kalkinca gün yatakta bitiyor.

Sahura kadar çalışıyorum. Sonra namaz kılıp kitap okuyorum derken gün açıyor. Herkes kalkarken ben yatıyorum.

Bugün iftara

Tavuk çorbası
Kuru fasulye
Pilav
Salata.
Bi de sevgili Astoria Astoria nın tarifi ile patlıcanlı meze 😊

Tatli yemiyorum ben. O sebeple iftardan sonra kuruyemis yiyorum😊

X