Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Çok tatlısın.
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah.

Pişi çok çok severim.
Ellerine sağlık arkadaşım.

Bende bende yanına da çay ile ömür geçiririm

Sonunda eve gelebildik.
Sabah kocamla evden çıktık.
Önce aşımı yaptırdık. Dün gece almıştık randevumu,bugün hazır kocam evdeyken götürdü sağolsun.
Hastane dönüşü anneciğimize uğradık, kocam ne zamandır annemi görmüyordu,iyi oldu.
İşe uğramam gerekiyordu, uğradık bir kaç saat.
Daha sonra kadın doğum doktoruma bir uğramam gerekiyordu onu hallettik.
Sonra pazara ve A 101'e girdik. Hem kendimize hem kız kardeşime alışveriş yaptık koşa koşa. Kardeşime uğradık, ona da yiyecek bıraktık.
Eve gelip hemen güllaç yaptım.
Nasıl hastayım şu tatlıya.
Yemek dışarıdan gelirken getirdik.
Tavuk dürüm
Adana dürüm
Ayran,fanta
Çay
Bol su
Güllaç bana. Profiterol kocama.
Hepimizin ellerine kollarına sağlık.
Allah'ım olmayanlara da versin inşallah.
Allah'ım hepimizin oruçlarımızı,namazlarımızı,dualarımızı,ibadetlerimizi,tesbihlerimizi kabul etsin inşallah.

Geçmiş olsun canim

20 gün aradan sonra ilk defa bugün mutfağa girebildim kizlar meğer yemek yapabilmek bile ne büyük nimetmis ben oruç tutamıyorum ama eşime iftara
Yayla çorbası yaptım tavuk tandır yaprak sarma yapıp göndermiş annemde sağolsun bide cacık yaptım Allah kabul etsin kizlar oruclarinizi

Allah kabul etsin kızlar
Kızlar yarınki menümü yazayım şimdiden
Çorba
Tavuk döner
Patetes kızartması
Pilav
Bugünden kalan mantar sote
Salata
Kola, ayran, vişne kompostosu(evdekilerin farklı zevkleri var, o yüzden kim ne içerse artık)
Çayın yanına bisküvili pasta
Belki birine yardımcı olur

Herkese iyi aksamlar .Iyi dilekleriniz ,dualarınız için cok tesekkur ederim .Tek tek alinti yapamadım. Biraz ağır geçiriyorum. Bugün 5.gunum .Bir anda evimizin ramazan neşesi gitti. En cok buna icerliyorum .
Allah hepinize sağlık, afiyet versin .

Cok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…