Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Hayalim hastane odasında göbek atmak tam üzerine bastın yani
Aminnn canım ya vaktiyle sağlıcakla insallah

Canım geçmiş olsun. Malesef kızımda yaşadık prelerde olabiliyor. Inşallah ilerlemeden ameliyatsız acısız atlatır yavrun bol dua et annesi ❤ rabbim şifasını versin tez vakit

Canım geçmiş olsun. Malesef kızımda yaşadık prelerde olabiliyor. Inşallah ilerlemeden ameliyatsız acısız atlatır yavrun bol dua et annesi ❤ rabbim şifasını versin tez vakit
Nasık bır hastalık amelıyat mı oluyo hemen cnm pekı bıraz acıklayıcı anlatırmısın sız nasıl atlattınız

Selam canım bende 23+3 te 1,2 mm açıklık vardı ama rahim komple dikilemedi bebek büyük olduğu için hepsi dikilemedi şu an hunileşme var 24+6 yız yatıyorum wc ve yemek için kalkıyorum doktorum suyun gelmezse sorun yok dedi siz nasıl oldunuz

Peki şu an rahim uzunluğun kaç canım, burada hunileşmeyle sonuna kadar devam etmiş olanlarımız var

Canım sen nasılsın bel ağrıların varmiydi benim haftamda 33 de yatmaya baglimi bebiş kilomu alıyor ona baglimi bilemiyorum dikiş uzunluğum 2.78 cm

Doktorunuz hunileşme ile ilgili ne yaptı

Canım sen nasılsın bel ağrıların varmiydi benim haftamda 33 de yatmaya baglimi bebiş kilomu alıyor ona baglimi bilemiyorum dikiş uzunluğum 2.78 cm
Evet canım vardı tabi bel ağrım, hiç geçmedi zaten artık göbek ağırlaşınca çok normal, benim haftaya doğum kısmetse. Hala yazarken inanamıyorum

Şu an rahim uzunluğun da çok iyiymiş, yatıyosan baskıyı hafifletirsin dayanırsın bence sonuna kdar sen ya, iyi durumdasın üzülme canım
İnşallah dayanırım canım bugün biraz ağrı hissettim tekrar gittik batma gibi sürekli oluyor ölçtü dikilen yer 18 mm olmuş dedi inşallah böyle devam eder korkuyorum çok bebek o açıklığa kafasını vurup açıyor kendi kendine açılıp kapanıyor o vurdukça hunileşme gibi değil dedi doktor

Kızlar süt sağma yapıyorum makineyle bebeklere götürüyorum ama göğüs ucu ağrısından nefret ettim . Lansinoh kullanıyorum ilk günden itibaren ama yok geçmiyor . Ne yapacağım ?

Kızlar süt sağma yapıyorum makineyle bebeklere götürüyorum ama göğüs ucu ağrısından nefret ettim . Lansinoh kullanıyorum ilk günden itibaren ama yok geçmiyor . Ne yapacağım ?
Bende de ağrı yapıyor canım bi krem verdi doktor sürüyorum ama yok ağrı geçmiyor.. kaç haftalık doğdu bebeklerin nasıllar

32+1 de doğdular canım iyiler küvezdeler kilo alıp veriyorlar ben de süt taşıyorum hastaneye sen nasılsın ?
Çok şükür canım iyi olmalarına sevindim bende 32+5 olduğum gece doğum yaptım çok şükür evdeyiz uğraşmakla geçiyor sağıp süt veriyorum bende

Ben ilk bebegimde en son çareyi tuzlu suda bulmuştum ama çok zor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…