Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Su an akıntı durumun nasıl canim devam ediyormu

Sizimti seklinde olan durdu elimle kontrol ettigimde islaklik var ama yatiyorum korkudan da kalkamadim hayir pazar gunü olmasa en yakin hastaneye gidecegim dr yok devlete gitmeye de korkuyorum.alirlar beni bir an ameliyata fln erken dogum.olursa diye özel hastanede yenidogan dr umu hazirladi kendi dr um hatta 24.haftada bekliyorlardi beni jazirlik yaptilar rabbim tuttu bizi buhume kadar yarim 31 olacağız.1 hafta daha kalsa diye cok istedim az su gelsede hemen sogum uaptirirlar mi acaba bazen bu su enfeksiyon uaratiyor diye aliyorlar bazen de bekliyorlar

Hakkında hairl
Hakkında hayırlısı olsun canım su mu Başka bişey mi en iyisini doktorlar bilir çünkü sızıntı gibi olan durdu demişsin sen bizi haberdar et dualarım seninle minik büyümüş annesi haftan güzel maşallah

Hakkında hayırlısı olsun canım su mu Başka bişey mi en iyisini doktorlar bilir çünkü sızıntı gibi olan durdu demişsin sen bizi haberdar et dualarım seninle minik büyümüş annesi haftan güzel maşallah

Korkudan öldüm ne diyim bilmiyorum bekliyoruz ama bu idrar degil az once wc kalktim yataga giderken baktim.yine su gibi akinti renk yok.akiskanlik yok

Dohum uaptim epidural bebek ahliyordu görmedim bilgi almadik insallah iyidir dua edin kizlar 30+6 dogdu kuzum
2 defa sezeryan oldum canım yürümeye başlayınca sakın ağrıyor deme kalk ve yürü asla yurumemezlik yapma ve ayakalrina bakma hep düz bak tansiyonun düşmesin sıvı tuket bol bol ödem atarsın inşallah bizi haberdar et

Dohum uaptim epidural bebek ahliyordu görmedim bilgi almadik insallah iyidir dua edin kizlar 30+6 dogdu kuzum
Geçmiş olsun canım 31 iyi bir hafta korkma ağlamış da iyi olacak Doktorun mu yaptırdı ayarladığın hastanede yoksa en yakın yere mi gittiniz

Sagol canim epidural oldu ayaklarimi hissetmiyorum ama ameliyat yerimin.agrisini duyuyorum sanirim 6 saat sonra kaldiriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…