Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Suyun niye gelmiş acaba canim açıklık var diyemi

Bilmiyorum dikis duruyordu ameliyat sirasinda aldilar ama.bende 24.haftada hunilesme vardi zaten dr bu haftayi gormen mucize dedi annemi kaybettim o sira 3 defa hastaneye gittim stres oldum cok her sey yolundayken ne agri ne baska bir sey birden az az gelmeye basladi hatta hastaneye gelene kadar durdu sonra alttan bakildi ve su gelisi dogrulandi beklemedi dr neden anlamadim enfeksiyon olur diye mi anlamadim

ciddi anlamda sızintı varsa o yüzden dogum yaptirmistir canım enfeksiyon açısından seni ve bebisi riske atmak istememistir

Canımm hayırlı olsunnn en kısa zamanda kucağına al inşallah yavrunu. Ciğer geliştiricileri de oldun, haftan da iyi şükürr

Suyla birlikte eğer vajinan da ağrın ve sanki bebek orayı tekmeliyor gibi oluyorsa aman diyim hemen hastaneye git

Hem enfeksiyon açısından hem de bebek suyu azalınca strese girip kötüleşiyormuş canım 31 haftada kötü olmadığından bu riskleri almaktansa doğum daha mantıklı olmuştur muhtemelen

Bulucaz canım en iyi doktor hangisiyse ona götürcez ayın 3ünde doğum yaptım daha canım bu hafta bakmışlardır herlde orda doktorlar inş.sıkıntı olmaz gözlerinde o sıkıntı gözler tam gelişmediği için mi oluyor ki canım

Çok şükür şuan iyi canım sağıyoruz sütleri götürüyoruz aynı senin gibi yapıyorum canım vücudum öyle ağrıyor ki hem yorgunluk hem ameliyat ağrısı dün uyumuşum gece nasıl ama hem vücut yorgunluğu hem beyin uyandığım an yavrum aklımda bir sürü rüyalar görüyorum karmakarışık.. damla vermiş doktor çay önerdi onları aldık canım hepsini içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…