Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Çok teşekkür ederim canım inşAllah öyle olur fototerapi alıyormuş sarılık için kan uyuşmazlığımız yok eşimizle farklı (+) gruplardayız bebekte farklı (+) grubu almış ondan oluyor dedi hemşiresi. İnşAllah olmuştur ya süt için damla vermiş doktor onu kullanıcam bide bakalım inşAllah olur

Evet gittik ama daha net konuşmadık. 17sinde ikili test için çağırdı ikili testin sonucuna göre dikiş tarihini konuşacağız bakalım hayırlısı. Büyük ihtimal martta olur sezaryen olmuştum bu da her şey yolunda giderse gününden önce alınır diye düşünüyorum. Sağlıkla atlatalım şu süreci inşallah

Ay cnm cok zor busancı ılk kayıptan bılıyorum endol suyumu azalttı magnezyum serumuda kusturdu nıdılat verıyolar işte baya azaldı ama hıssetmedm sancılarda gelıyo 2 cm acıklık vardı dun dıkıs tutuyo ıns bıksc hfta daha tutar

Bende kullanmıştım süt artırıcı damla o da iyi geliyor ama hiç üzülmeyin gelir sütünüz sağın düzenli olarak ben elektrikli pompa almıştım çok küçüktü bebeğim sarılık olduğu için sürekli uyurdu zorla uyandırmaya çalışırdik emsin diye üzmeyin kendinizi ki sütünüz de gelsin 2 yaşına bir ay kala zorla kestim memeden ben kızımı.

İnşAllah bizde zorla kestiğimiz günleri görürüz damlasında alıca ne varsa herşeyi deniycem bakalım

Magnezyumu yiyeceklerden al canim. Maden suyu ic hergun, muz ye badem ye.benim dikise kadar acik bebek kafasyla zorluyodu haftam daha 22ydi bide.sonra alttanda bir cm acikklik oldu ama vaktinde dogdu ikiz de bu hafta bile cok buyuk basari gercekten. Nidilat biraz carpinti faln yapar ama iyi gelir mutlaka canim

Korkumz sancı durmazsa alcaz dedı dr4 gun gecıp bu hftayı bıtırelm dedı 1 parmk acık aerklj tutuyo 1 kg olmuslar cnm 29 gorurmyyu dıye düşünüyorum

Korkumz sancı durmazsa alcaz dedı dr4 gun gecıp bu hftayı bıtırelm dedı 1 parmk acık aerklj tutuyo 1 kg olmuslar cnm 29 gorurmyyu dıye düşünüyorum
İnsallah duracak rahmi zorlamasin diye alalim demistir sen korkma sakin kalmaya çalis cunku psikoloji rahatlayinca inanki sorun kalmiyor. Ben artik hastanedeyim dogarsa dogar diye korkmadim 33 de ayaklandim 1 bcuuk aya yakin yatmistim. Sonra eve ciktim parka bile ciktik tansiyon yuksekliginden dogumum oldu sonra. Sende kendini telkin et yavrularda herseyi hissediyor inanki. Emzirirken bile gerginsem cocuk huysuz oluyor

Haftaları da iyi maşallah, korkma sen. Bide sana doktor ne önerdi bilmem de ben boş serum taktırdım birkaç günde bir.oda rahatlatirdi kasılmalarımı

Kızlar merhaba. Bı şey danışmak istiyorum sizlere. Ben 30 haftalık oldum serklajliyim. Şu ana kadar beni hep bir doktor takip etti. Doktorum erkek. Dikisi tecrübesinden dolayı başka bir doktora attırmıştık. Doğum yaklaştıkça kararsizligim artıyor. Gerçi normal doğum olup olmayacagi bile belli değil ama ben yine de kafamda kararlaştırıyim. Siz olsanız böyle bir durumda doğum için bayan doktor tercih edip doktorunuzu değiştirir miydiniz?

Merhaba doktorunuz erkek diye mi değiştirmek istiyorsunuz ? Bu bir tercih sizin tercihiniz saygı duyuyorum Ama bu zamana kadar sizi takip eden bilgi sahibi olan kişi o ben olsam değiştirmezdim. Benimde ilk gebeligimde dikisimi atan doktorum erkekti tüp bebek doktorumdu ama doğum ve muayene ücretleri çok fazla olduğu için ben başka bir doktorda ve doğum yapacağım hastanede ilerledim 21.Haftadan sonra.

Ben de onu anlamıyorum bebekler kendi canları olmayınca umursamıyorlar hele ki g.antep bend e yaşadım uzun süre orada allah düşürmesin bir daha

Evet erkek olduğu için. Evet çok doğru işte şu ana kadar beni o takip ettiği için bundan sonra da onla devam etmem daha mantıklı aslında. Ve bizim özel durumumuz var. Diğer kadınlar gibi rahat bir hamilelik geçirmiyoruz. Tamam çok teşekkür ederim görüş bildiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…