Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ben kullandım kasilmalarim icin neden vermiyor drn haftası kucuk olduklari icin olabilirmi 29.haftada başlamıştim ödem yapiyor ancak ilaç tansiyon ilacı çünkü

Ya zararlı mıymış ben 21 den beri adalat kullanıyorum kaç dr gördü bişey demediler

Canım ben bastan beri kullanıyorum en son agrım olunca doktor adalati 2ye cıkardı su an nasılsın

Bana vermedı nstde. Sancı 25 cıktı bıkac kere ama acılmam kısalmam yok yalancı sancı dedı oladı bende mı kullansam
Benim doktorum bana hiç vermedi hiç kullanmadım progestanı bile günde bir kere 100 luk alıyordum
Burdaki Kızlar iğne falanda kullanmışlar ben onu da hiç kullanmadım bana hiç gerek görmedi
İlaçlar kişiden kişiye değişiyor
Bende buradakı bütün Kızlar kullanıyor doktor bana neden kullandırtmıyorum benı umıraamıyormu diye düşünürdüm

Sanırım her dr farklı ben ıgneyı oluyorum progestanı da 1 dedı ben ıkı koyuyorum cnm

Sanırım her dr farklı ben ıgneyı oluyorum progestanı da 1 dedı ben ıkı koyuyorum cnm
Benim doktorum biraz ilginç ama yaptığı hiç Birşey yanlış çıkmadı sende doktorunu dinle her kasılma geldiğinde tedirgin olma uzan derin derin nefes al ve geçmesini bekle ben kasılmaları görmemezlikten gelirdim
Ne gelirse Allah’tan gelir dedim bekledi

Kızlar bıde bır taraf sertlesıyomu sag yada sok gıbek tarafınız kasılmamı bebekmı bu yenı olmaya basladı bende anlayamadım

Masallah cok gzl haftan cnm ya allahım hepımıZe sonuna saglıkla gelmeyı nasıp etsın sag yada sol gobek sertlestıgı oluyomu kasılmamı o bebekmı cnm acaba ya bıtaraf yumurta gıbı sısıyo

Masallah cok gzl haftan cnm ya allahım hepımıZe sonuna saglıkla gelmeyı nasıp etsın sag yada sol gobek sertlestıgı oluyomu kasılmamı o bebekmı cnm acaba ya bıtaraf yumurta gıbı sısıyo
Bende 15 haftadan bu haftaya kadar oldu yediğine içtiğinede çok dikkat et bol su iç aşırı tatlı yemekten uzak dur tuzlulardan ve kızartma çeşitlerinden uzak dur enfeksiyon kapmazsan bu kasılmalarda geçiyorum benım ne zaman kasılmam olsa suyu alıyordum yanıma içiyordum tuvalete git gel yapa yapa geçiyordu zamanında atıldıysa dikişin çok uzanmana gerek yok

14 haftada atıldı dıkıs cnm bnmde karnımın tamamı swrtlesıyodu ama bu sag yada sol kısımda sıslık oluyo bazen dedm bebekmı acaba bıde ıkız benım acaba kendınını dayıyo dedım bılemedım bn yedıklerıme cok dıkkat eden bırıyım cnm ama bol su dedıgın gobı kasılmada

Su anda şunu yazarken bile karnımın tek tarafı dağ gibi kalkmış Allah ikizlerini sana bağışlasın önceden kaybın varmı yoksa dikişi önlem amaçlı ikiz olduğu için mi attılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…