Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ah inşallah canım ya cok bi fazlalık yok ama yine de tatlı yeme dedi doktor. Umarım normale döner başka bi sıkıntı yaratmasın da bi fazlalık şekeri kontrol altına alırım inşallah
Bende hiç sorun çıkmadı cnm hatta bebekde önde gitti hep ama şeker gayet iyi çıktı
Senşnde öyle olur inş çok stres yapma kendine

Merhaba canım sende çok şükür doğuma yaklastin ne kadar zamanın kaldı nasıl geçiyor sıcaklarda malum çok aşırı
Evet cnm sıcaklar mahvetti ama buna şükür
Aslında son zamanlar baya ağrılı geçiyo bugün 35+2yim şükür pzrtrsi nst bakıp sancı çıkarsa açıklığa bakabilir ozamanda 35 +5 olucam açıklık olırsa ipleri alıcak eğer yoksa ve durursa ağustos 12de alıcam dedş bukadar bekledik şükür darısı sizlere inş cnm benim
Buarada benimde Dr çok serbesttir ilişki yürüyüş herşeyi serbest bıraktı ama ben genel halim yattım annem baktı bide kızım var ikinizde evede baktı şükür bıgünlere geldik darısı sizlerin başına arkadaşım

Açıklığa bakmadi o.zman uzun süre canım sen son zamanlarda kaç haftada bir gidiyorsun doktora

Açıklığa bakmadi o.zman uzun süre canım sen son zamanlarda kaç haftada bir gidiyorsun doktora
Hep ayda bir gittim cnm en sonda 30da 32 34+5 de gittim 32de nstde sancı çıkınca alttan baktı açıklık yok dedi ama bebiş artık iyice aşağıda başı çok aşağıda beni baya rahatsız ediyo

Hep ayda bir gittim cnm en sonda 30da 32 34+5 de gittim 32de nstde sancı çıkınca alttan baktı açıklık yok dedi ama bebiş artık iyice aşağıda başı çok aşağıda beni baya rahatsız ediyo
Ne guzel haftanız ilerlemiş sağlıkla kucagınıza alın inşAllah darısı biz bekleyenlere

Kızlar dün gece 10da doğum yaptım. Bebeğim 1700gr doğdu. Çok şükür sağlıklı ama biraz kuvezde kalacak tabi. Ama benim dikişlerim fena sızlıyor. Bugün akşama doğru taburcu olacağım. Bebeğim de 3hafta kadar kuvezde kalacakmış. Allah hepinizin bebeklerini zamanında kucağıniza almayi nasip etsin

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün bir an önce yavruna kavuş insallah

Çok özür dilerim canim zamanı değil fakat haftan 32 gösteriyor erken doğum sebebin nedir

Tebrikler canim ciger gelistriciyi filan vurulduysan insAllah her sey iyi olucak hos geldi kuzucugun

Çok özür dilerim canim zamanı değil fakat haftan 32 gösteriyor erken doğum sebebin nedir
Canim. Sabah suyum geldi. Hiçbir sebep yok aslında. Ne ağrım ne sızım hicbirseyim yoktu. Su gelince hemen geldik hastaneye. 12 saatlik magnezyum ve antibiyotik takviyesinden sonra sezeryanla alındık.

Canim. Sabah suyum geldi. Hiçbir sebep yok aslında. Ne ağrım ne sızım hicbirseyim yoktu. Su gelince hemen geldik hastaneye. 12 saatlik magnezyum ve antibiyotik takviyesinden sonra sezeryanla alındık.
Allah hayırlısını bilir inşallah en kısa zamanda kavusacaksin yavruna bizlerede dua etmeyi unutma canim

Canım sağlıkla kavuşun inşallah belki 3 haftadan bile az kalır küvözde, hadi bakalım bir an önce kucak kucağa oturun, geçmiş olsun sana da

Saglikla kavusun canim kilosu gayet iyi fazla tutmazlar okadar ayri kalmazsiniz inşallah

Hayırlı olsun canım bebeğinin kilosu iyimiş sağlıkla büyüsün inşallah sende bebeğin çıkana kadar bol bol dinlen bol bol süt sağ yavruna

Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Süt sağıp duruyorum zaten. Bugün stokladik. Hergun gelip süt getireceğim. İşin kötü yani bebegin yanına almiyolar pandemiden dolayı. Sadece içeriden resim çekip getiriyorlar. Neyseki doğumda yanıma getirdiler öpüp kokladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…