Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
chnb canim gozumuz aydin,bende cok duygulandim yazdiklarini okuyunca,cok sukur Allah' ima,cok sevindim cok

cnm gözünüz aydın çok şükür iyimiş bebişin seni merak edip girdim güzel haber almana çok sevindim rabbim hepimizin yardımcısı olsun yarında ben gidicem kontrole inşallah bende güzel haberler alırım tekrar gözünüz aydın

çok şükür canım,Allah bir daha böyle tedirginlik yaşatmasın her gittiğinde olumlu güzel haberler duyarsın inşallah..
bende çok duygulandım diğer arkadaşlar gibi ,işyerinde olmasan açıcaktım muslukları

sağ ol canım benim. gelince yaz güzel haberlerini kafandaki soruları yazıp sor...

Amin canım Allah hepimizi güzel haberlerle ağlatsın inşallah...

chnb canım cok mutlu oldum arada girip bakıyorm kimlerde neler var diye cok sevindim rabbime güvendm iyi olacagına inandm cok şükürde hersey iyiymiş insaallah sorunsz bir hamilelik gecirirsn ve bu son stersin olur canım rabbim gönlüne göre versn

chnb 41 kere maşallah kuzuna da sana da çok şükür bu günlerimize rabbim tamamına erdirsin vatana millete hayırlı etsin erkek galiba kuzun..hayırlı olsun inşallah

Sağ ol canım inşallah sen de güzel haberler verirsin...

Sen de bebeğinde doktorunda sana destek veren herkes de harikasiniiiiiiiiiiiiiiizzzzz!!

İste budur , bunu da atlattın ya, gelsin paşamız saglikla!

Sen de bebeğinde doktorunda sana destek veren herkes de harikasiniiiiiiiiiiiiiiizzzzz!!

İste budur , bunu da atlattın ya, gelsin paşamız saglikla!

sağ ol canım ben de oğlumda dr m de çok uğraştık. Diyor ki hep aklımdaydın... inşallah hep böyle olacak...

kızlarrrrrrrrrr..........

Çok şükür Rabbime...

Sızıntı kesilmiş kese kendini tamir etmiş...

Ayrıntıyı yazacağım şimdi...

yaaaaaaaaaaaa ben demiştim :))))))) çok sevindim çok şükür,maşallah başka sıkıntı çıkmasın yolunda gitsin herşey

Chnb,ne güzel bir gün oldu sayende Allah'a şükürler olsun ..Allah hepimize hep güzel habeler almayı,istediklerimizi yaşamayı nasip etsin İnşallah.Aminnnnnn :)

Chnb,ne güzel bir gün oldu sayende Allah'a şükürler olsun ..Allah hepimize hep güzel habeler almayı,istediklerimizi yaşamayı nasip etsin İnşallah.Aminnnnnn :)

çok şükür canımmutluyum çok.Amin......HADİ UZATMAYIN JORJETLE ÇALIŞMA haberlerini alalım...

amin canım hamile olmayanlarımıza hepimize, inşallah senin komplikasyonda burda bi dur desin :)

eveet artık dur desin sizin de sakin sakin geçsin...

çok şükür canımmutluyum çok.Amin......HADİ UZATMAYIN JORJETLE ÇALIŞMA haberlerini alalım...

eveet artık dur desin sizin de sakin sakin geçsin...

Canım,benim durumları biliyorsun kocamı bulacağım yumurtlama gününü yakalıycam bu arada kocam her zamanki gibi hasta olmayacak ay yaa neyse Allah önce sağlık versin ne diyeyim ben bilmiyorum ki..Bu arada hayatımda ilk defa dün gece yumutladığımı çok net anladım
Adetimin 17.günü sol yumurtalığımda ağrı ve tam tarif edilen şekilde akıntı..İyi oldu bunu anlamam zaten ben adetimin 12 -14 gün değil daha geç 17 19 gibi yumurtladığımı geçen hamileliğimden tahmin ediyordum ..internetten öğrendiğim kadarıyla yumurtlamadan 12-14 gün sonra adet olunuyor ve sonra tekrar yumurtlama bu durumda Temmuz ayının 18 gibi yumurtlama olacak benim Allah izin veririse müjdeyi vereceğim tarih 2 Ağustos civarı Nasıl acıklayıcı oldumu

Canım cok sevindim sabahtan beri bakıp duruyordum haber varmı diye cok sevindim

çok sağ ol güzel haber sıraası sen de inşallah...

maşallah çok güzel haberler aldık şükür...

Canım bende bugün bebeğimin kalp atışlarını gördüm duymak bugün nasip olmadı cok küçükmüş Dr üstten baktı görmedi alttan bakınca göründü cok şükür etrafında kanamalı bölgede yok

chnb bu günün bomba haberi çok ama çok sevindim ahmet arda beyefendiğide çok öpüyorum
benim ilk oğlumun adı mehmet emre karnımdaki bebişinde ahmet ..... ikinci ismi bulamadık
isimleri gibi mubarek olsunlar hamilelikte bizi böyle yoruyorlar büyüyünce çok hayırlarını görücez inşallah
kucak dolusu sevgiler

gelsin 2 ağustos. güzel açıklama olmuş. insanın kendisini tanıması kadar güzel şey yok...

çok sağ ol. benim oğlumun adı cihan buğra melek oülumun berat tunca....

sen de ahmet arda koy...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…