Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Sofika dr ler ihtimalleri söylüyor ama olumsuzluk beni o kadar düşürüyor ki... Kendimi iyi hissederken birden olumsuzluk aklıma geliyor dünym yıkılıyor...

canım bilmiyorum niye geliyor enfeksiyondandır herhalde ben nedense sonda efeksiyon yaptı diye düşünüyorum ama takılmasa mesanem zedelenmiş yine enfeksiyon olurdu...

Senin ufaklık nasıl?

Hidenisko bana Meleklerle Yaşamak kitabını hediye etti. Diyor ki:

Meleklerin hele de başmeleklerin özellikle çalıştığı alanlar var. Örneğin, Kurandada adı geçen İsrafil sağlık konusunda her zaman yardıma çağırabileceğimiz başmelekmiş.

Canım, alttan rahim ağzını kontrol ederken papiks gibi birseyle aldı, hatta hafif sızlama bile hissettim,
Ama ben akıntım var deyince aldı belkide suruntu odur, hiç bilmiyorum

Ben cok ama cok inanıyorum meleklerin bizi mutlu etmek için hazır olduguna.....istemesini bilmek önemli olan :)

Bugün nasılsın?yarın kacta bakılacak suyuna?
Sabırsızlıkla bekliyorum iyi haberler almayı..

sağol canım....
inş. bende sizlerden öyle güzel haberler alacağım...

canım benim ben umutluyum bende suyun öyle az akıtmayla biteceğini sanmıyorum...
yarın bende hastaneye gideceğim ama inan benden çok senin haberlerini merak ediyorum....
inş. güzel haberler alacağız canım...

bu sıcaklar başlayalı benim idrrad asarı birde ne kadar su içersem içeyim az miktard aidrra yapıyorum...
çok terliyorum acaba terlemi atıyorum bilmiyorum...

canım iyi olmana sevindim...arada yazmaya çalış seni merak ediyorum...
serklajı 37+5 te aldırdım şimdi doğal bekliyoruz...
bakalım ne olacak...

yok canım daha doğurmadım....
kasılmalarım da arada var 3 gün önce nst dede biraz çıkmıştı ama hiç artış yok...hep düzensiz...
ilk öncekiler gibi kuru kasılma yani.....
hayırlısı bakalım...

Sofika dr ler ihtimalleri söylüyor ama olumsuzluk beni o kadar düşürüyor ki... Kendimi iyi hissederken birden olumsuzluk aklıma geliyor dünym yıkılıyor...

biliyorum canim,Allah yardimcin olsun

Canım, alttan rahim ağzını kontrol ederken papiks gibi birseyle aldı, hatta hafif sızlama bile hissettim,
Ama ben akıntım var deyince aldı belkide suruntu odur, hiç bilmiyorum

evet canim akintim var dediysen almistir buyuk ihtimalle

masallah size,zamanini kendi belirleyecek kuzun insallah,daha gunu gelmemis demek ki

Ben cok ama cok inanıyorum meleklerin bizi mutlu etmek için hazır olduguna.....istemesini bilmek önemli olan :)

Bugün nasılsın?yarın kacta bakılacak suyuna?
Sabırsızlıkla bekliyorum iyi haberler almayı..

Saat söylemediler. Meleklerin yardımına çok ihtiyacım var...

inşallah canım gelince yaz. Yarenler gibi 40 haftayı görürsün inşallah...

biliyorum canim,Allah yardimcin olsun

evet canim akintim var dediysen almistir buyuk ihtimalle

masallah size,zamanini kendi belirleyecek kuzun insallah,daha gunu gelmemis demek ki

Amin canım...

Chnb,canım dualarım seninle İnşallah yarın buraya şöyle yazacaksın..Kızlar sızıntı yok, bebeğin sıvısı artmış herşey yolunda :nazar..Ben bu haberi alacağıma tüm kalbimle inanıyorum

Chnb,canım dualarım seninle İnşallah yarın buraya şöyle yazacaksın..Kızlar sızıntı yok, bebeğin sıvısı artmış herşey yolunda :nazar..Ben bu haberi alacağıma tüm kalbimle inanıyorum
,,

inşallah canım çok tedirginim. rabbim evladımla sınamassın bir kere daha amin...çok huzursuzum.

slm bu topikten çok çok şey öğrendiğim güzel bayanlar

hatırlayan olurmu bilemem ama aynı şeyleri yaşamış 6 melek annesiyim

buraya arada bir bakıp çıkıyordum coğu zaman ama şimdi chnb nın durumunu çok merak ettiğim için hergün bakıyorum

damdan düşeni damdan düşen anlarmış chnb senin yaşadıklarını buradaki herkez çok iyi anlıyor kalpten acını hissedebiliyoruz

İNŞALLAH herşey çok güzel olacak buna inan

şu anın tadını çıkar minik kuzun seninle sen şimdi hamilesin çok çok özel bu duyguyu yaşamaktasın eşin gözlerinin içine bakıyor senin endişene oda ortak ve daha birçok güzellikler

sonuç iyi olacak burada birgün gelecek senin 39 haftalara geldiğini ve ayyy chnb ne yaptı doğumu oldumu diye merak edeceğiz

sevgiyle kal dualarımdasın

Hatırlamaz olur muyuz hiç . birçoğumuz geçmişi tamemen okuduk ben seni hep merak ediyorum. tüp bebek deniyorsun sanırım. inşallah senin de güzel haberlerini alırız. İnşallah güzel haberler alırım dr yi bekliyorum...

gelmedi kızlar gelmedi daha. bekliyoruz endişeyle...
chnb 30 dak bir seni merak ettiğimden steye giriyorum öğlen oldu bu doktor nerde kaldıki
heyecandan sen eminim mahvoldun
neyse söylenmeyelim geç olsun güç olmasın öğrenir öğrenmez yaz lütfen

kızlar gelmediler daha inşallah güzel haberler alırız. of ya çok strese girdim ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…