Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
kızlar Arda bey rahatsızmış fizik tedaviye gitmiş bugün bakılacakmış ama saat belli değil...

Chnb,canım dualarım seninle İnşallah yarın buraya şöyle yazacaksın..Kızlar sızıntı yok, bebeğin sıvısı artmış herşey yolunda :nazar..Ben bu haberi alacağıma tüm kalbimle inanıyorum

Kızlarrrrrrrrr Güzel haber geliyor birazdannnnnnnnnn :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

canlar bende yeni hastaneden geldim...
bebeğin suyuna kalp atışlarına bakıldı birde nst ye girdim maşallah sorun yok gözüküyor...
gelişimine bu sefer bakmadılar 3 gün kısa bir süre diye mi bilmerm....
3 gün sonra yine gideceğiz zaten bu aşamada sıkı takipten başka yapacak pekte birşey yok gibi ....
hayırlısı artık...

:13::13: Ay ne yapsam sevinçten mutluluktan şaşırdım

hadi bakalım bekliyoruz

Canım,az kaldı hayırlısıyla .kısa sürede mutlu haberi alacağız inşallah

Chnb,yazsın istiyorum o nedenle detay vermedim ama yazdıklarımdan sonuç anlaşıldı sanırım :))

kızlarrrrrrrrrr..........

Çok şükür Rabbime...

Sızıntı kesilmiş kese kendini tamir etmiş...

Ayrıntıyı yazacağım şimdi...

Allahıma binlerce şükür...

Gece çok kötüydü benim için. Sabaah 4.30 gibi uyandım. Sabah 8.30 gibi eşim geldi dualar okuduk, tefriciye, bir de şifa duaları...

Arda Beyin geildiği haberini aldık. Beni almaya geldiler 15-20 dakika nst odasında dinlendim eşimle dualar okuduk o sıra...

Sonra muaye odasına alındım Arda Bey geldi boynu tutulmuş. Fizik tedaviye gitmiş. 100 parçaya bölündüm dedi.Orada Nil Hanım da vardı.

Sordu Arda Bey su geliyor mu hala? Bence yok dedim. O zaman alttan bakmayalım dedi karından bakmaya karar verdi. Dedi ki su kalmadıysa son bir manevramız var keseye su ekleyip sızıntı yerine yama yapmak. Ben de izmir de Namık Demir yapmış dedim Arda bey de ben de yaptım dedi. Ultrasonu eline aldı Rabbim yardım et dedi. Karnıma bakmasıyla sevinç çığlığı attık. Nil Hanımla sarıldılar. Eşimle ve benle kucaklaştı. Mucize dedik. Dedim çok dua ettik. Dedim topikte idol oldunuz:) Hoşuna gitti. Bebiş 145 gram olmuş kocaman olmuş dedi...

Odadan çıktık dr ye seslendim. Arda bey sizi seviyoruz...

Eşim şimdi burada yakın bir cami var dua etmeye gitti. Çok mutluyuz.... Allah kimseye evlat acısı göstermesin...
Amin...

kızlarrrrrrrrrr..........

Çok şükür Rabbime...

Sızıntı kesilmiş kese kendini tamir etmiş...

Ayrıntıyı yazacağım şimdi...

çok şükür canım binlerce şükür....
şuan o kadar sevinçliyimki....
inş. sağlıcakla kucakladığın günleride göreceğiz...
şimdi çıkmam lazım yemek yiyemedik daha ben meraktan girdim...

Canım cok sevindim sabahtan beri bakıp duruyordum haber varmı diye cok sevindim

çok sağ ol güzel haber sıraası sen de inşallah...

maşallah çok güzel haberler aldık şükür...

Canım benim Allah bir daha yaşatmasın hamileliğinde yaşadığın son sıkıntı bu olsun inşallah..41 kere maşallah size..Ben zaten hep iyi haber alacağıma inanmıştım çok şükür öyle de oldu ..O kadar sevindim ki anlatamam ..Anlattıkların sanki bir film sahnesi gibi duygusal heycanlı mutlu sonlu :)) Bundan sonra hep böyle güzel haberler ver bize inşallah

Amin canım bu topikte acı haber almayalım...

Allaha şükürler olsun.Gözlerim doldu :)

Amin canım çok güzeldi gerçekten Allah Arda beyden Nil hanımdan buradaki yardımcı olan insanlardan bana hep dua eden sizlerden eşimden herkesten razı olsun...

canım çok sevindim rabbim çok büyük gerçekten sabahdan beri merak içindeydim

çok sağ ol canım iyi olacak her şey inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…