Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
canım seni okadar iyi anlıyorumki korkma emin ellerdesin işşallah bir şey olmucek arda bey ne diyo peki bu duruma söylermisin:18::18::18:

Offf canım ya Ne desin ne gerekiyorsa yapılıyor ama takdiri ilahi ... İyi düşünmek istiyorum düşünemiyorum...

Laparoskopik serklaj en güvenlisi imiş. Ama niye böyle oluyor çok üzgünüm. Dua ediyorum...

canım çok geçmiş olsun ama bak yeterince su varmış.bol sıvı al.gönlünü ferah tut.inşallah herşey gönlünce olur.
Sağ ol. Alıyorum canım ama her geldiğimde dr ye hiç güzel haber alamıyorum enerjim kalmadı iyi düşünmeye... Güçlü olamıyorum...

canım bol bol selevat çek inan için rahatlar işşallah kötü birşey olmaz kızma bana ama burayı korka korka açıp okuyorum :18::18::18:ben inanıyourm bu sefer başarıcan sende inan herşey rabbimden biliyousn dilerim rabbimden allahım emelekrini boşa çıkarmasın kardeşim sag saglim al evladını kucagına eşine söyle birine sadaka versin hayır işlesin yarın mubarek gündedualarım seninle üzülme olurmu dua etmekten başka çaremiz yok bebem malesefdua edelimki rabbim bize acısında evladımızı bize bagışlasın işşallah

Sağ ol. Alıyorum canım ama her geldiğimde dr ye hiç güzel haber alamıyorum enerjim kalmadı iyi düşünmeye... Güçlü olamıyorum...

arkadaşım ilk başta şunu söyleyeyim ben senin kadar güçlü olabiirmiydim bilmiyorum
onca yaşadığın üzntüye kayıplara rağmen bebeğine sımsıkı sarılıyorsun, bunu o da hissediyor, senin onu ne kadar istediğini, nasıl savaştığını

ama şu da bir gerçek olacak ile öleceğin önüne geçilmez derler....kendini sıkma, üzme, sonuçta herşey olacağına varır, sen moralini yüksek tut ve bebeğini kucağına alacağına yürekten inan, biz burada hepimiz buna inanıyoruz

bu gece senin için dua edicem, gerçekten çok ama çok isterim o günahsız kuzuyu kucağına almanı ve oğluna bir kardeş vermeni

Son düzenleme:
test yaptılar

Kızlar ben hiç iyimser olamıyorum ya...

Canım cok dua ediyorum senin icin Allah çektiğin cefanın mükafatını verecektir sen elinden geleni yapıyorsun zaten canım bı dua var yaptır istersen bı zararı olmaz ben her gün esime yaptırıyorum işaret parmağının karnın üzerinde dolastirarak el-mubdiu (burdaki ,u'lar ü benim klavye yazmiyor)desin 10 kere bir şey daha vardı nasıl yapıldığını net hatırlamıyorum ama ben onuda yaptım eğer oğlan olursa Muhammed ismini vericem dersen o bebeğe hiç bisey olmazmış hersey Allahtan Rabbim bebeğini korusun

chnb dualarımız her zaman seninle canım....rabbim yüzünüzü güldürsün...

kızlar 2 gündür giremedim bugün kontroıle gittim herşey iyi gibi...
gelişimi geçen haftayla aynı çıktı ama bence geçen hafta fazla ölçülmüştü...
dr 3 gün sonra yine çağırdı hareketlerini iyi takip et diyede sıkı sıkı tembih etti...
kilosu maşallah çok az değil 2700 çıkıyor ama gelişimi yavaş işte...hayırlısı artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik....
darısı chnb ve bütün arkadaşlara inş...

Kızlar amniyo sıvısı yine geliyor az. Çok korkuyorum

chnbcim senin için fırsat buldukça girmeye çalışıyorum hep iyi haberlerini dört gözle bekliyorum canım ama şu an ne diyeceğimi bilimiyorum, kalbimiz seninle hep herşey güzel yüreğin gibi güzel olsun istiyorum,inşallah bu olumsuzluklar bir an önce peşini bıraksın artık diyorum..

chnbcim nerdesin merak ediyorum seni bir ses ver ne olur korkmaya başladım ben bu aralar giremicem kızlar merak etmeyin diye girdim işlerim var işşallah işlerimi halledeyim yanınızdayım kendinize iyi bakın olurmu rabbime emanet ediyorum sizleri

canım ben adetima 15 gün kala yaptım ogluma hamile kaldım çok kullanırlırsa rahimde inceltiyomuş duyurılurdeen bu ay belkim hamile alırsın

bilmiyordm öyle bişeyde mi varmıs valla canım cok isterim keskede demek istiyorm ama bukadar büyük kist varken hamile kalmam sakıncalıymıs düşük falan yapabilirm yani doktor korun kalırsan cerrahi müdahale gerekir dedi cok zor daha en az 3 ay beklemem lazım ama kist yüzünden kaybetme ihtimalim varsada beklemeye ragzıyım napım

rabbim yardımcın olsun canım ya bizler bebek sahibi olmak için elimzden geleni yaparken birileride kürtaj hakkımzdr diyo bizim bu halimizi görseler kendilerinden utanırlar ben şahsen bir bayan olarak utanıyorm bunun siyasetle lafan alakası yok ya rabbim acık acık bildirmiş anne karnındakide canlı ha dogmus bebegi ha anne karnındakini öldürmüşsn ne fark eder rabbim ıslah etsin bizler bebeklerimizn degerini biliyorz onlar bizim için birer mucize rabbim gönlümzdekini versn insaallah kalp atısını duyupta rahatlarsn valla sogan suyu hakkında herkez bişey söylüyo bende güya gec oluyorm erken adet oldurur diye içiyordm ne bileym ya herkezde farklı oluyo demekki bünye meselesi insaallah bende iyi tesir eder

chnb canım dualarım seninle eylül gülüne yazdıgımı sanada yazayım bizler bebek sahibi olmak için elimzden geleni yaparken birileride kürtaj hakkımzdr diyo senin bebegin için cektiklerini görseler kendilerinden utanırlar ben şahsen bir bayan olarak utanıyorm bunun siyasetle lafan alakası yok ya rabbim acık acık bildirmiş anne karnındakide canlı ha dogmus bebegi ha anne karnındakini öldürmüşsn ne fark eder rabbim ıslah etsin bizler bebeklerimizn degerini biliyorz onlar bizim için birer mucize sende mucizene sag salim kavusacaksn insaallah

chnb canım dualarım seninle eylül gülüne yazdıgımı sanada yazayım bizler bebek sahibi olmak için elimzden geleni yaparken birileride kürtaj hakkımzdr diyo senin bebegin için cektiklerini görseler kendilerinden utanırlar ben şahsen bir bayan olarak utanıyorm bunun siyasetle lafan alakası yok ya rabbim acık acık bildirmiş anne karnındakide canlı ha dogmus bebegi ha anne karnındakini öldürmüşsn ne fark eder rabbim ıslah etsin bizler bebeklerimizn degerini biliyorz onlar bizim için birer mucize sende mucizene sag salim kavusacaksn insaallah

kızlar çoksağ olun. Ben aynıyım. Allaha şükür ani su gelişi yok. Ama idraer bitimi devam ediyor bence az... Dün gece çok dua ettim. Nihat hatipoğlunu dinledim Allahtan ümit kesmemek üzereydi komu. Biraz ferahladım. Arda beye sordum böyle olup hamileliği devam eden var mı diye... şu an 23. haftasında olan varmış. İnternette yüzde 1o diyor bu haftalar için. inşallah girerim bu orana. Dua edelim de dedi dr. Ettiğinizi biliyorum... Yrın gece oğlum gelecek hataydan. onu görmek istiyorum...

Allahımdan bir mucize istiyorum...

dua etmekten baska elimizden gelen bir sey yok,Allah dualarimizi kabul etsin insallah.Insallah mukafatin buyuk olur canim,insallah yavrunu sag saglim ve zamaninda dunyaya getirirsin,umudunu asla yitirme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…