Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Hadiii kızlarrrrr

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hiç tanımadığım bir insanın mutluluğunun benim mutluluğum olacağı aklıma gelmezdi. K.K ya yeni üye sayılırım. bu gün muhteşem bir gün yaşadım burada. ve böyle muhteşem bir çok gün yaşamak istiyorum burada. başkasının mutluluğuyla sevinç gözyaşları dökmekte çok güzel bir duyguymuş. Nevro Allah yar ve yardımcı olsun , adım attığın bu güzel yolu kolaylık ve hayırlarla tamamlamanı nasip etsin arkadaşım.

canım benim tekrar tekrar tebrik ederim....inan yüreğimde hissediyorum sevincini...allah tamamına erdiersin..hihoyyythihoyyythihoyyyt

Merhaba nevrosky Allah sağılıcakla kucağına almayı nasip etsin 3 yılın mükafatını yüce Rabbim sizlere bağışladı.Umarım bizlerde aynı duyguları yaşarız.:Saruboceq:

canimmm o kadar duygulandimkiiiiii,tarif edememmm
sükürler olsun Rabbimmee
:teytey::teytey::teytey:

Her satırını her kelimesini gözyaşlarıyla okudum canım arkadaşım nevom rabbim güzel kalbinin hatırına bağışladı bebeklerini sağlıkla kucağına aldığın günleride görücez Allahın izniyle bitanem :sm_cool: seni çok ama çok seviyorm tatlım benim :teytey: :teytey: :dance:

nevrom canim benim hep pozitif oldun inandin ve rabbim sana en güzel sekilde mükafatlandirdi....insallah saglikli sekilde kucagina almayi nasip etsin...mutluluk getirsin bebislerin...
:lepi::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance:

canim benimya inan herke gibi bende cok sevindim ,sanki kendimiz hamile gibi
insallah bi gun bizde senin gibi kaliiz
okadr kisi tarafindan seviliyosunki
ve okadr kisiye destek ve bilgi verdinki
demekki herkesin duasini aldin ve kabul oldu:Saruboceq:
allahim kucagina almayida nasip etcek insallah:ecrin_bebek:

canım arkadaşım nevrom Allah seni ve bebişlerini korusun :Saruboceq: :nazar: sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,çok sevindim hemde çok :sm_cool: :teytey:

öbür topiğe yazdım burayada yazmak istiyorum heryere yazmak istiyorum, hala ağlıyorum ya, nevrocum Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah canım senin gibi güzel yürekli evlatların olur inşallaha.s.
:teytey::teytey::teytey::teytey:

canımm çok çok çok tebrik ediyorum hayırlısıyla bebişlerini sağlıkla kucağına alıcaksın bitanem..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

ya inanamiyorum,öyle mutluyum ki,icim kipir kipir...
Allahima sükürler olsun,hep bu ani bekledik..
yüzümüze güldü Rabbim...
nevrom canim benim,mesmelek arkadasim...
tekrar tekrar tebrik ediyorum seni ve esini...
bize hep destek oldun,moral oldun,olmayada devam ediyorsun...
tek dilegimiz bundan sonra meleklerini saglicakla kucagina alman bitanem
Allahim yar ve yardimcin olsun insallah:teytey::teytey:

ay ben inanin cok sevindim cok
evet nevrom sen bizleri o kadar bilgilendirdin
bizi cok guzel bir baslik altinda topladin senin sayende yalniz olmadigimizi gorduk
ve bundanda onemli her zaman yanimizda oldun herzaman destek odun
sunada msj yazmayim demedin guzel kalbinin guzel odulu bu sana
cok guzel bebilserin olacak
cokda guzel anne olacaksin
seni kocaman opuyorum hatta sizi meleklerinede
allah nazardan korusun
masallah sana masallah

canım benim çoook haketmiştin bu duyguyu yaşamayı allahım kucağına aldığın zamanlarıda göstersin o sevincinide paylaşmayıda nasip etsin....AMİN

nevrocum seni yakından tanımadım görmedim ama inan kendim hamileymişim gibi çok sevindim.. birçok arkadaşımız gibi ağladım sevincimden.. şimdi sen bol bol rapor al iyi dinlen.. 3 bebek taşımak kolay olmayacak.. Rabbim doğumunu da göstersin.. bebeklerini sevmeye gelelim.. sositososito sositososito :teytey: :teytey:

20.11.2006-16.11.29.906~nazar%20boncu%C4%9Fu.jpg

masallah diyelim kizlarrrrrrrrrrr

canım benim inan çok sevindim çooooooooook...inşallah kucağında resimlerini de görürüz birtaneeeeeeeeem

sen bugün bize bayramı yaşattın.allah da sana 9 ay 10 gün boyunca bu bayramı yaşatsın..ve tabi sonrasında da inşallah........

X