Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

canım seni topiklerden takip ediyordum ilk mesajı yazmak bebeğine kısmetmiş; anneciğine sımsıkı tutun bir ömür boyuda sağlıklı ve mutlu bir hayat sürün.. seni ve eşini çok tebrik ederim gerçekten çok sevindim şükürler olsun rabbime ve çok umutlandım bizde eşimle 1 senedeir bebek istiyoruz ancak morfoloji bizimde hayallerimize kavuşmamızı engelliyor malesef %1 morfoloji ve ileri hareket % 13. bir negatif aşılamam var ve artık tüp bebek tedavisine başlayacağız ve tecrübeli bir olarak eğer tavsiyelerin kullandığın ilaçlar v.s. varsa paylaşmandan büyük mutluluk duyarım, özeldende yazabilirsin, sağlıklı bir gebelik geçirmen dileğiyle..

Canım bu içten mesajın için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Şeniz Şükürler olsun Rabbim bize bağışladı , bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etti. İnşallah kucağımıza almayı da nasip eder :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Darısı başına inşallah bitanem. Ve tüm isteyenlere elbet. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allahım sizlerin de yüzünü güldürür inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bizim de morfoloji en son %0'a düşmüştü. Mikroenjeksiyon denedik. Özel bir yöntem ya da ilaç kullanmadık. Normal bir kısa protokol uygulandı. 10 yumurtam oluşmuştu. 8 tanesi işleme alınmıştı. 6 tanesi döllenmişti. 3 tanesi de transfer edilmişti.

Ben sadece buradan okuduğum kadarıyla ananas yedim ve ananas suyu içtim düzenli olarak. Tedavinin 4. günü başlamıştım. Bir ananası 3 günde bitirdim. Ve hergün bir bardak da %100 ananas suyu içtim. Dediğim gibi burada okumuştum. Tutunmaya yardımcı diye yazıyordu.

Ama en önemlisi pozitif olmak sanırım. Çok pozitif düşündüm. Onlarla hep konuştum. Rabbim "ol" dedi şükürler olsun. İnşallah sana da "ol" der. Dualarım bütün bebek özlemi çekenlerle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin rabbim, paylaşımın ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah ben ve benim gibi bekleyen tüm kader arkadaşlarımıda Allah kısmet etsin anne olmayı

bu arada bende ananas yiyeceğim:) inşallah uğurum olur.. bebişin ve sana kucak dolusu sevgiler..

tebrikler, gercekten heyecan verici, o kadar emekten sonra...
bakalım biz de başladık bu serüvene...
bebişinle sana sağlıklı keyifli bir hamilek dönemi diliyorum canım...

Sağol canım , Amin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah ananas iyi gelir :)) Beni gelişmelerden haberdar et lütfen. Şeniz

tebrikler, gercekten heyecan verici, o kadar emekten sonra...
bakalım biz de başladık bu serüvene...
bebişinle sana sağlıklı keyifli bir hamilek dönemi diliyorum canım...

Evet canım. Çok şükür Rabbim bize bağışladı. İnşallah size de bağışlar canım. Ne durumdasınız şimdi. Tedavinin hangi aşamasındasın. Amin canım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Yüce sabrından ve umutlarından dolayı tebrikler. İnşallah Allah sağlıklı bir hamilelik, doğum nasip eder. alkisalkisalkis

Yüce sabrından ve umutlarından dolayı tebrikler. İnşallah Allah sağlıklı bir hamilelik, doğum nasip eder. alkisalkisalkis

Bitanem çok teşekkürler. Amin inşallahhh. Allah bin kere razı olsun güzel dileklerin için. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. Gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin ve gerçekleştirsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

cnm çok şükür Rabbim yüzünüze gülmüş,inşallah sağsalim kucağınıza almanızda nasip olur güzel hamilelik ve doğum diliyorum tatlım

cnm çok şükür Rabbim yüzünüze gülmüş,inşallah sağsalim kucağınıza almanızda nasip olur güzel hamilelik ve doğum diliyorum tatlım

Sağol canım. Çok şükür güldü dediğin gibi. Allah isteyen herkesi de güldürsün inşallah. Amin tatlım. Allah razı olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ne guzel ne kadar icten duygu ve dualarla vermissiniz mujdenizi, Allah yuzunuzu hep guldursun vaktinde bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin. kirkbirkere Masallah.

nevrom canımmmmm nasılsın kaç ayımız kaldı nasıl gidiyor hamişlik gülüm raabbim m sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:ecrin_bebek:

Allahım çok büyük bize bu mutluluğu yaşatan Rabbim inş daha nice mutluluklarını da gösterir bebeklerimizin tebrik ederim canımopuyorumnanaktan

ne guzel ne kadar icten duygu ve dualarla vermissiniz mujdenizi, Allah yuzunuzu hep guldursun vaktinde bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin. kirkbirkere Masallah.

Sağol canım Allah razı olsun. Şeniz Bir bebeğim tutundu. Çok şükür Rabbim bağışladı. :Saruboceq: Allahım isteyen herkese hayırlısıyla bağışlasın inşallahh. :Saruboceq:

nevrom canımmmmm nasılsın kaç ayımız kaldı nasıl gidiyor hamişlik gülüm raabbim m sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:ecrin_bebek:

Canım Allahın izniyle Kasım sonu gibi görünüyor doğumumuz. Allahım inşallah bu yolu sağ salim bitirmeyi , o günleri görmeyi , sağlıkla da bebeğimizi kucaklamayı nasip eder. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: 25. haftadayız şu an. Çok mutluyuz. :asigim: Bu mutluluğu herkesin yaşaması için çoook ama çoook dua ediyoruz. Binlerce şükrediyoruz halimize. Hamişlik güzel gidiyor. Her hali güzel bu oluşumun. Sizleri de bu mutluluklarda görmeyi çok ümit ediyorum bitanem. Allah bu yolda yardımcınız olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…