Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne diyo la bu

Konu sahibi bu arkadaş o kadın olabilir mi ? Yorumlara yaşadığı yere vs. bak. Bu kadar paraladı kendini bana şüpheli geldi

Ay yemin ederim düşünmedim değil... Ahahaha...

Görümce falan diyecem ama seninki tek çocuktu ya.
Konu sahibi bu arkadaş o kadın olabilir mi ? Yorumlara yaşadığı yere vs. bak. Bu kadar paraladı kendini bana şüpheli geldi
Probleminin konu sahibi ile değil, kendi ile olduğunu düşünüyorum.

Görümce falan diyecem ama seninki tek çocuktu ya.

Probleminin konu sahibi ile değil, kendi ile olduğunu düşünüyorum.
Görümce var 2adet ama kendisi tek erkek çocuk... Hatta görümcelerden birisi aldatıldı kanıtlayamadı..
Alkol alan şiddet uygulayan bir eşi vardı.
O da çok çekti.
Annesi zamanında aladatılmıs babası neler çektirmiş kadına..
Aile çok sıkıntılı... Ama insan bunlardan ders almayı bilir, kendisi yapmaz değil mi?
Kader mi desem ne desem.. Ama hiç kaderci de değilimdir bilemedim.

Ailesi kızları ile de mi ilgili değil?

Ailesi kızları ile de mi ilgili değil?
Evet.. Hiç ilgilenmediler o yapayalnız Baska bir sehir de çocukların velayeti de eş kişisinde..annesi gidip bakmadı koronadan dolayı sağlık personeli olduğu için bakıcı bulamadı. Baba umursamıyor zaten. Dilde umursıyorda davransıta bir sey yok. O kızı o adama çok ezdirdiler. Benim eş kişisi de korumadı sahip çıkmadı ablam demedi. Kadının psikoloji mahvolmus durumda..

Diğeri?

Kıza çok üzüldüm şimdi ya. Ailecek sümsük bunlar ya.

Kıza çok üzüldüm şimdi ya. Ailecek sümsük bunlar ya.
Ona ben de çok üzülüyorum. En çok aralarında onu severim.
En dobrası en açık sözlüsü o.. Her sey yolunda gbi davranmayanı neyse onu pat diye söyleyeni ama maalesef onun da imtihanı çok zor.
Hiç kimsesinin olmadığı bi şehirde yapayalnız çocuklarından kopmamak adına unutulmamak adına duruyor. Eş kişisi de hayatının tadını çıkarıyor. Evliyken de bu kadının elini avucunu yedi kendi maasına dokunmamış yıllarca biriktirmiş. Şimdi hayatındaki kadın evhanımı onu yedirip içiriyor.

Çok kötü oldum. Bu ana baba müsvette mi ya ? Sahip cikmamalarinin bir sebebi(!) var mı ? İnsanın içi acır değil ki kendi evladı.

Çok kötü oldum. Bu ana baba müsvette mi ya ? Sahip cikmamalarinin bir sebebi(!) var mı ? İnsanın içi acır değil ki kendi evladı.
Onu bende bunca zaman anlayamadım... Bunları dile getirince hep fesat ve kötü kalpli oldum. Baba kendisini kedilere adamıs anne sadece tel ile uzaktan yardımcı olıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…