Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet o kadın öyle kültür anlamında ve hayata bakıs acısı anlamında çok kendisini geliştirmiş birisi değil. Hatta üniv. Kafasından çıkamamış 31yasında bi kadın. Biraz arabesk, kıromsu. (Onu rencide etmek için demiyorum cidden böyle olduğu için bu sekilde tanımlıyorum) Bende sizin gibi düşündüm. Hakimiyet kuracağını sanıyor ona ama o kadın çok daha açık göz.
Hiım bir de hakarete kafayı takmıs lar ikiside asla hakaret etmeyen insanlarmıs.
Hakaret etmeyen insanı iyi bir insan olarak nitelendiriyorlar.

Valla birşey diyeyim. Daha açıkgöz ise niyeti çok daha farklıdır. Sen bundan bir tık üstteydin ezmedin. Ama o kendi ezikliğini hissedip ezildi. Şimdi bu gittiği dediğin gibiyse bunu ezer. Fragmanda öyle hisli yaklasir sonra eli daha maşalı çıkar. İnşAllah da öyle olur. Gerçi bunlara müstahak. Hakaret dediği nedir yani ? Ne dediniz de hakaret diyor Yediği haltlara kılıf...

Ben kıza tel de Gerizekalı demiştim. Bana çok kibar ve narin sekilde dedi ki " Ay su lafa bak şu hakarete bak konusma tarzına bak" dedi.. Bende ona ne yapmalı idim seninle nasıl konusmalı idim benim yerimde sen olsan nasıl konsurdun dedim sustu.
Bizmki de en nefret ettiği sey su hayatta hakaretmis ben ona çok hakaret etmism. Adam Baska bşr sey bulamıyordu sürekli bunu öne sürüyordu ya.. Hatta diyordum ben sana bunu demeseydim su an neyi kullanırdın çok merak ediyorm derdim. Bakıp kalırdı.
Hastalıklı zihniyet bizim ki kafasında sürekli bir seyler kurar sonra onu yaşar.
Evet bu kız daha açıkgöz tamda onun memleketinden. Kızın köyü agzı bozuk kavgacı bir köy... Bakalım neler bekliyor olacak onalrı
Bunu benden daha çok ezer buna bende eminim. Bende diyorum ki dört duvar içinde ona dediğim hakareti büyüttü durdu bu kadın herkesin ortasında ederde bi görürüm ben onları. Valla bedduam böyle...
Haklıya hakkı teslim edilsin. Beni herkese söle böle diye anlatıp duran adam yine aynı kişilere pişmanım diye anlatıp dursun Baska ne isterim.
Benimde bedduaalrm böle işte.. Gelsin ayağıma kapansın filan değil.
Gelmesin bana çocuklarıma dokunmasın. Bu ve benzeri seyleri yasasın cehennem gbi evlilik nasılmış yaşasın.

Benim konuşma tarzımdam önce yaşadığın hayata bak sünepe diyeydin Kendi çok kişiliği çok duzgunmus gibi birde bu lafı mı söyledi Arsizliga şaşıyorum. Bak gene kibarmissin ben olsam edeceğim hakaret binibin para olurdu :) Diyorum ya kılıf. Hakaret makaret olduğundan değil. Ortaya bir şey sürecek illaha. O da bunu kullanmış. Kesinlikle edecek. Sana dediği laftan belli kadın cazgır. Neyse ona layık olan o Muhtemelen de geri döner sana yalvarır ağlayıp zirlar. Ya da yedim bir bok oturayım da diyebilir. Bazıları öyle yapıyor çünkü . Aman her halükarda kârdasın. Böyle herif olsa nolur olmasa nolur. Yük insana başka birşey değil.

Kardesim de aynı yorumu yaptı....
Gelmesin tekrar diye dua ediyorum diyor.
O kadına edeceğim lafları eş kişisine ettm o gece... O kadın hakkında düşündüklerimi.. Ve eş kişisine ettim bi ton laf ve tokatı bastım.
Bakalım zaman ne göstericek.?
Bela olmasın bze benim acıma duygum çok fazla ona oynamasın. Dediğim beddualar olsa yeter

Tokat diyince içim soğudu Kesinlikle sana bela olmasın önemli olan o. Zaten bundan sonra kim bilir hayat sana ne güzellikler getirir Hayat şimdiye kadar senden aldı şimdi ise vermeye başlayacak bence

Tokat diyince içim soğudu Kesinlikle sana bela olmasın önemli olan o. Zaten bundan sonra kim bilir hayat sana ne güzellikler getirir Hayat şimdiye kadar senden aldı şimdi ise vermeye başlayacak bence
Ay inşallah, inşaallah
Evet tokatı nasıl attım onu da anlamadım. Ama iyi de oldu sanırım :) o da sasırdı.

Adam zaten uzun bir süre belli etmiş sana aldattığını bana biraz sen anlamışsında belki düzelir diye bilmezden gelmişsin gibi geldi nedense. Evet çok kötü bir durum ama adam seninle mutlu değilmiş zaten boşanmak istemiş kabullenmemişsin. Maaşo yok tipi yok vs vs yazmışsın ama sende bu adamla evliydin dimi ? Şuan aldatıldın die bir anda adam böyle olmadı. Herşey para veya tip değil diğer kadına belli ki aşık olmuş. Hakkınızda hayırlısı.

Tamamen yanlıs okumussunuz. Diğer yorumlarımı da okur musunuz lütfen.
Sonra yorum yaparsanız çok sevinirim.
Ve gerçekten aldatıldığımı gram bilseydim 2dk durmazdım bana göre ve karakterim göre bir sey değil. Zaten o kişi de bunu kullandı hamile halimi çaresiz halimi kullandı. Bu sekilde düşünüyorum.
Ve benim için o yazdıklarım maas vb hepsi kişiyi daha ii anlamanız içindi.
Lütfen diğer yorumlarımı da okuyun sonra yorum yapın. Cidden direk önyargılı yaklasınca kırıcı oluyorsunuz.

Bugün eski kocanın savunucularınin sana yazma günü olarak ilan ediyorum. Aldatan adamı savunan kadınlarda ne bilim değişik ya. Banlamayi göze aldım

Bugün eski kocanın savunucularınin sana yazma günü olarak ilan ediyorum. Aldatan adamı savunan kadınlarda ne bilim değişik ya. Banlamayi göze aldım
Bende anlamadım adam yemin etti çocugum üzerine diye yazmısım. Gelmş bana anlamıssın diyor. Yahu o kadar da değil. Nasıl bir önyargıdır ki bu ben anlayamıyorum.
Yani kalp kıralımda nasıl olursa olsun modunda lar.
Çok şükür ki ilk yazdığım zaman gelip yorum yapmadı bunlar da yıpranmadım.
Şimdi iyiyim çok şükür de tolere edebiliyorum.
Allaha şükür. İyi ki var. Tüm kötüleri kötülükleriyle bas basa bırakıyorum.

Aldatan eş de, evli insanla beraber olan diğer taraf da karaktersizdir. Nokta. Ortaçağda yaşamıyoruz, boşanmak yasak değil. Boşan ne yapıyorsan yap. Ama bir yandan evli kalıp, bir yandan ilişki yaşamak, sevgililiğini garantiye alana kadar eşini idare etmek bir de vicdan yükü taşımamak için suçlu hissettirmek karaktersizlik.
Bunlarla ilişki kuran kadınlar da, kendileri sıfırdan bir ilişki kuramayan, özgüvensiz, muhtemelen çocukluktan kalma problemleri olan insanlar. Bu adamlarla buluşup, sonra adamı karısına yolluyor, adam evdeyken telefonla bile konuşamıyor, boşatana kadar kaçak göçek yaşıyorlar. Kendilerine saygıları yok ki başkasına olsun. Tencere kapak yani, üzmeyin kendinizi, çocuklarınızla güzel bir hayat kurun. Onlar da ne yaparsa yapsın.

Teşekkür ederim zaman ayırıp yorum yazdığınız için.
İnşallah yavrularımla güzel bir hayatımız olur.
Onlar da kendi pisliklerinde boğulsunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…