PRP ve Eksozom birlikte yaptıranlar

Prp yaptıran arkadaşlarım size bir sorum var, prpden sonra ilk regl tarihiniz değişti mi acaba? Yani daha önce ya da daha sonra oldu gibi yoksa yine tam zamanında regl oldunuz mu?
PRpdan sonra 1 hafta erken adet gordum. Benim sağlikli embriyo bulunmadi icin yaptirdim. Yumurta kalitesi artirmak için. Ikinci adetde tedavi başladim. Am malesef gine sonuc alamadim. Ngs dan olumsuz sonuc geldi gine

Evet. Oncedan da ngsdan olumsuz sonuc geldi. Bana soyle dedilar. Biz size eksozom ve prp onerdik ama siz tek prp yaptirdiniz. Gine eksozom ve prp oneriyoruz dedilar. Sperm DNA hasar testi istedilar. Sorun orda olabilir dedilar. Yaptirdik sinuç normal geldi. Bize sebebsiz infertile dedilar. Gine denemeler onerdilar o altin yumurta bulanakadar

Bende yeni yaptırdım. Yaptırdıktan sonra kanamam çok geldi adet görüyormuşum öyle dediler. Benim gibi olan varmı

Acıbadem Maslak'ta, PRP ve eksozom birlikte yaptıranlar süreci ve sonrası deneyimlerini paylaşabilir mi?
Merhabalar ben de Acıbadem maslakta 22 Haziran da prp ve eksozom yaptırdım. İkinci regl ile tekrar gelin denildi regl bekliyorum inşallah gerek kalmaz doğal kendiliğinden olur
Sonuçları buraya yazacağım
Merhaba, ben de prp ve eksozom yaptırdım. İlk ayımdayım. Faydasını gördünüz mü? Olumlu bir sonuç aldınız mı?

Merhaba! PRP ve Eksozom tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum. AMH değerim şu anda 0,04 ve 3 ay önce düşük yaşadım. C can_su_yu Bana fiyatları söyleyebilir misiniz? Teşekkürler!
Merhaba ben gecen ay prp yaptirdim amh 0.1 ve iki folikülum tek vardi.
Prp yaptirdiktan sonra 10 gün erken regl olmustum daha bu kasim ayinda da hic regl olmadim yani 17 gün gecti reglim testlerim de negatif bu arada.
Bu sabah doktora gittim sol yumurtaligimda 5 folikülum olmus, sagda 2 cok sukur, cok sevindim yani hep yorumlari okuyordum etkisi olan var olmayan ama simdilik bende etkisi var gibi gozkuyor amh ve fsh yarin cikacak.
Fiyatlar icin net bir sey diyemem çünkü sanirim hastaneye gore degisiyor

Merhaba, ben de prp ve eksozom yaptırdım. İlk ayımdayım. Faydasını gördünüz mü? Olumlu bir sonuç aldınız mı?
Prp ve ekzozom için 70 bin gibi bir rakam ödedik.prp 22bin diğeri de 50
Prp ve ekzozom için 70 bin gibi bir rakam ödedik.prp 22bin diğeri de 50 civarıydı
Merhaba! PRP ve Eksozom tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum. AMH değerim şu anda 0,04 ve 3 ay önce düşük yaşadım. C can_su_yu Bana fiyatları söyleyebilir misiniz? Teşekkürler!
Benim de mah değerim 0,01

Merhabalar, ben bir güncelleme yapayım. Eylül başında prp yaptırmıştım. 2 döngü sabredemedim artık açıkçası ve ilk reglimde klomen kullanarak yumurta toplattım. Ekimde 1 tane 4ab iyi kalite embriyo elde ettik. Sonra transfere hazırlanmaya başladım ancak 2 döngüde de progesteronum yüksek çıktı transfer olamadım. 3.sünde artık baskılayıcı iğne olarak transfere hazırlandım ve bu sefer herşey yolunda gitti. 26 aralıkta tek embriyo transferi oldum. Transferin 10. Günü ilk pozitif sonucumu aldım ama ne yazık ki 2 gün sonra babamı kaybettik ani bir şekilde ve ben tabi mahvoldum psikolojik olarak. Dr umla konuştuk, ilaçları maksimumda kullanıyoruz bakacağız artık dedi ve maalesef 4 gün sonra kontrol testimde beta hcg istenilen düzeyde artmadı, 2 gün sonra da baktık yok artamadı takılı kaldı. Transferin 20. Günü bugün regl oldum.sağlıklı ilerleyemedi ne yazık ki gebelik üst üste bu kayıpları yaşamak çok ağır geldi, biraz ara vermek istiyorum 2 ay kadar en azından. Herhangi bir ilaç ve iğne görmeye bile tahammülüm yok şuan maalesef.. sonrasında yeniden yumurta toplama ile baştan başlamam gerekecek. Bakalım zaman ne gösterecek.

Ah çok üzüldüm, başınız sagolsun. Mekanı cennet olsun babanızın

Bende aralikta oldum impryl , qplus,dvit,magnezyum, cyloc dogum kontrol hapi verdi doktor 2 ay kullanilcak

Acıbadem Maslak'ta, PRP ve eksozom birlikte yaptıranlar süreci ve sonrası deneyimlerini paylaşabilir mi?
Merhabalar, ben yeni acıbadem maslakta prp ve ekzozom yaptırdım. Amh 0,69 ve osis yetmeliğim var. Daha önce başka bir yerde operasyon geçirdim 5 yumurta çıktı ama hiç biri kalite değildi donduramadım. Şuan 4 yumurta gözüküyordu. Hoca çaplarının çok küçük olduğunu öncesinde prp ve ekzozom yapıp. 2 ay sonra kontrolde durumlarına göre yumurtalık dondurma işlemine başlayacağımızı söyledi. Bu arada bekarım yaşım 29. Ailede erken menopoz var.
İşlem ağrısız geçti. Sadece az lekelenme oldu. Her hafta amh ve fsh ölçümü yapıp hemşireme bildireceğim.
Şuanki güncel fiyat ise
Prp 31.625 tl (nakit)
Ekzozom 45.000 tl (nakit)

Bende aralikta oldum impryl , qplus,dvit,magnezyum, cyloc dogum kontrol hapi verdi doktor 2 ay kullanilcak
Bana cyclo vermedi doktorum,hiçbir şey vermedi aslında. Ben kendim araştırıp, vitamin destek kullanmaya başladım. Siz nerde prp yaptırdınız? Doktorunuz kim?

Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah sağlıklı güzel yumurtalarınız olur. Fiyatlar ne kadar artmış. Ben de acibadem de tekrar yaptırmak istiyorum ama aralıkta yaptırdım aradan ne kadar zaman geçmesi gerekiyor acaba? Size de herhangi bir ilaç verildi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…