PRP ve Eksozom birlikte yaptıranlar

25 gün önce prp yaptırdım amh düşüklüğünden. Dün regl olmam gerekirken olmadım. Artık kafam sürekli orda geldi mi gelecek mi. Düzenimi mi bozdu acaba prp diye düşünüyorum.

merhaba, öncelıkle çok geçmıs olsun, allahım saglıkla kolaylıkla hamıle kalmayı ve yawrunuzu kucagınıza almayı nasıp etsın. yumurta sayısında yaşta cok etken . bır de sadece sayı olarak degıl kalıte olarakta etkı edıyor.. bulent hoca yapmadı benım ıslemlerımı yıgıt hoca yaptı ama krıtık kararlarad bulent hocaya sordular hep... bulent hocayı secmeket ıyı yapmıssınız.. ınşallah guzel sonuclar alırsınız.

Allah razı olsun inşallah sizde güzel haberler almıssınızdır yada alırsınız inşallah rabbim bugünlerim hürmetine kimsenin emeğini boş cevirmesin olanlarınkinide bağışlasın inşallah önceden yiğit hoca bakıyordu fakat genetikten 3 saglıklıyo 3 sene içinde transfer lerde ilk ayrı ayrı iki denememiz tutmayınca bülent hocayı seçtik 3.transferde kalınlaşmayan ki kök hücre olmama rağmen rahim duvarım kalınlaşmıyordu sagolsun önce Allah sonra hoca gerçekten ilaçlarla kalınlaştı fakat çok ilaçtan dolayı tüpümün birinde sıvı oluştu ama tutmadı.sonra kendiliğinden oldu kaybettim diğer gebelikler gibi bu sefer hocayı tüm işlemlere aldık yiğit hoca hiç demedi tüpümün biride tıkalıymış tedaviye başladıgımızda eşimin spermi düşük müş ona rağmen 7 tane embriyom 5.güne gitti.bunları hep yeni öğrendik hocadan geçen hafta kendisi yumurtalarım azaldığını söyledi eksozom prp yaptı 3 ay sonra gel tüp bebek olsun dedim hamilelik olmasın demi normal yolla Cnk 7 gebelik kaybım var korkuyorum gebe kalmaya hayır dedi eksozom prp yaptım bu 3 ay içinde deneyin yumurtalıkların cogalcak ve gencleşcegi için saglıklı embriyo oluşma şansı çok yüksek deneyin bişi olmaz olmazsa tüp bebek deneriz dedi birde yaşım benim 33

Merhaba bende yaptırdım bı değişiklik varmı sizde ? Faydası oldumu prp eksozom

Merhaba benim de haftaya prp ve eksozom için randevum var, amh 0,01 yaşım 35, inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Ben Acıbadem Maslak'ta Prp yaptırmıştım. Ben faydasına inanıyorum. Bilimsel olarak kanıtlanmamış ama Prp vücudun pek çok bölgesinde uygulanıyor. Yumurtalıkta neden olmasın. Benim amh değerim 0'9 du Prp sonrası 1.1'e yükseldi. Yumurta sayımı artırmadı ama ben kaliteleştirdiğine inanıyorum.

5 yıllık çok umutlu değiller, daha yeni yaptırdım prp ve eksozom u, biraz beklicez sonuç vermesi için tabi, umarım güzel olur herşey

Merhaba P Parees gebe kalabildinizmi eksozomu onerirmisiniz

M mercan6065 cnm ekzosomu onerirmisin memnun kaldınızmı

P pellypell merhab canımmm yararını gordunmu eksozomun onerirmisin
merhaba, ben exosom yaptırmamıştım sadece prp. ve yaptırdığım dönemde kaliteli bir embriyo elde etmiştim (öncesinde orta kalite olmuştu birinde, diğer tedavimde de hiç yumurta gelişmemişti) O kaliteli embriyoyu da transfer oldum o dönem, pozitif sonucu da aldım, 2 gün sonra babamı kaybettik. o travmayla mı bilmiyorum ama kimyasala döndü. Sonra da tedaviye ara verdim. şimdi hiç yumurtam yok, premenopoza girdim görünüyor. ilk elde ettiğimiz orta kalite embriyo transferini deneyeceğim, tutmaz ise prp+eksozom ya da kök hücre yine yaptırırım (hiç yumurta görmediklerinde kök hücreyi öneriyorlardı) yani özetle bende faydası olduğunu düşünüyorum. Tek başına asla yeterli olmaz ama, beslenme takviyeler elden ne geliyorsa desteklemek lazım. Önden bir 3 ay hazırlık süreci ve sonrasında yaptırmak lazım. öyle hiçbişeye dikkat etmedim gittim sadece prp exosom yaptırdım dersek bence yeterince faydası görülmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…