PRP ve Eksozom birlikte yaptıranlar

Ben de İstanbulda değilim, bizim için de zordu ama bulunduğum ildeki bir doktor Acıbademle iletişimde olunca takip için burdaki doktora gidiyorum.

Herhangi bir değişiklik oldu mu yumurta artışı gibi pro ve eksozomdan sonra?
Benim AMH değerimde düşüş oldu iki ay sonra yaptığım testte, eksozom sonrası kendinden hamile kalma ihtimali yüksek denilmişti oda olmaadı. Tüp bebek için yumurta toplama sonrasında transfer yapıldı. Şimdi sonuç bkliyoruz.

İnşallah pozitif olur. Neden amh düştü, bir açıklama yaptılar mı?

İnş sonuç güzel olur prp ve eksozom sonrası yumurta sayınızda artış oldu mu peki?

Merhaba. Mesajiniz dikkatimi cekti ve acikcasi ayni durumu yasayan biri olarak sonucu merak ettim. 2. Regl 17 gun gecti demissiniz, aynen benim de prp ve eksozomdan sonraki ilk adetim 2 gun gecikme ile normal olmustu, fakat 2. Reglim suan 3 hafta gecikmis durumda ve halen yok. Test yaptim iki kez negatif. Islemleri Yigit Hoca yapmisti Acibademden, fakat yurt disinda yasadigim icin tekrar gidemedim tabiki yumurtalik kontrolu icin. Bu tarz adet gecikmeleri yasaniyor mu acaba prp ve eksozom sonrasi?

Merhabalar, ben islemimi ekimde yaptirmistim ve bende yurtdisindan gitmistim ô yüzden islemden sonra hemen tedeviye baslamadim yigit hoca da birkac ay bekle demisti. Aralikta oldugum ulkede muayene olmustum 5-7 arasi folikülum vardi ve turkiyede tüp bebek basladigim yerde 2 folikül gozuktu, iki kez denedim ikisinde de tek yumurtam cikti ve kalitesizliginden dolayi dollenmedi maalesef.
Ama siz eksozom da yaptirmisiniz belki beraber etkisi ve kalitesi daha iyidir.
Gecikmeler icin Yigit hoca normal endise stres yapma demisti.

Tesekkur ediyorum hic bu kadar uzun adet gecikmesi yasamamistim, endişelenmemek elde değil. Umarım iyi sonuçlar alırsınız…

Gelişme için bilgi verebilirmisin lütfen

Acıbadem Maslak'ta, PRP ve eksozom birlikte yaptıranlar süreci ve sonrası deneyimlerini paylaşabilir mi?
Mrb benimde 3 kez denemem oldu genetik taramalı tutmadı tekrar hocanın yanına gittim yaşım 32 yumurta rezervim azalmış dedi banada bu iki yöntemi önerdi prp ve eksozom fakat Avrupa hastası olduğum için hep benden çok aşırı derecede fiyat istiyorlar ama bu uygulamayıda hocanın kendisi yapcak siz ne sonuç aldınız

Siz kendinizi hazır hissettiğinizde olumsuzlukları görmüyorsunuz, hakkımızda hayırlısı olsun. Maddi olarak da çok külfetli, her anlamda yorucu bir süreç
Şu lafınız bence tüp bebek serüveninin teması “hazır hissettiğinde olumsuzlukları görmemek” . Umduğum gibi gitmeyince her şey gözüme olumsuzlukları ile büyüyor ama yeniden hazır hissedince de her şeye bir şekilde hallederiz diye bakıyorum

Bana bu işlem düşük yaptıktan bir hafta önce yaptılar kanamam varken aktif kanama olmadığı için sorun olmaz dediler ama akıntı şeklinde bazedende sildikce peceteyi kan edecek şekilde ara ara kan geliyordu acaba tedavimi etkiledimi olumsuz anlamda bu işlem yapılırken bu şekildeki kanamam ama süreli kanama akışı yoktu yinede kafama taktım

Merhaba! Bende bu işlemi yaptırdım geçen hafta bülent beyde bana 2.adette gel dediler fakat yurt duşunda yasıyorum bazı evrak işlemlerinden dolayı 2 ay sonra çıkış yapamadığım için 3 ay sonra gelsem olurmu demiştim olur dendi ozaman daha iyi belki sonuç alırım benimde ultrasonda çok az yumurtam gözüktü ve cok küçüklerdi ben bülent beyde cok işlem gördüm 3 sene önce 11 yumurta toplanmıştı 7 tanesi 5 güne gitti 3 tane sağlıklı geldi rahim duvarım inceydi kök hücre oldum.fayda görmedim ilaçlarla bi şekilde kalınlaşma oldu ama tutmadı şimdide rahimde Adenomyozis etki ediyor dediler Cnk hamileliği zorlaştırıyor hemde belki düşük yaptıra bilir sonki 3.negatif denememden sonra kendiliğinde yine hamile kaldık kalp atışı durdu.7 kendiliğinden hamileliğim var hepsi kalp atışı durdu.doktor Adenomyozislerin alınması gerekiyor dedi ameliyat olcam prp eksozom yaptı 3 seneye göre ultrasonda çok azalmış yumurtalarım.3ay sonra yumurtalarım toplancak.peşinden Adenomyozis ameliyatı sonra transfer ama kötü olan ise bu zamana kadar tüpümün biri tıkalı bana denmedi hocanın diğer doktorları bakarken demiyordu .ve eşimin 3 sene önceki aldıkları sperm testi sperm sayısı düşük ve hareketlilik zayıfmış bunu hoca yeni söylüyor şuna inandım keisinlikle diğer doktorlar baktığı zaman hoca bu süreci takip etmiyor öyle diyorlar ama öyle değil 4 seneye girdi haatasıyım en son elimde avcumca kalmadı verdim giden gitti artık netice iyi olsunda son çare hocayı özel olarak sectim eksozom prpyi bülent beye yaptırdım.takip sürecini hoca yapcak her kontrollerim hoca olcak geçen sonki transferde hocaya yaptırdım daha çok ilgilendi diğer doktorlar kök hücre olmama rağmen rahim duvarını kalınlaştırmadılar ama hoca son transfere kendi basınca kalınlaştırdı birde bu işleme prp eksozom siz nekadar ödediniz hocamı yaptı yoksa diğer doktorlar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…