Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

canm meraba..naptın sen dr a gittinmi prolaktinin fazla düşüşü için.benmde normal seviyenenin altına inmiş pro. ilaçla. 0.29 olmuş benm ki öğrenebildnm mi sebebini canm.

38 gün mü geçti çok fazla inşallah bi sorun yoktur yada belki bebis vardır
3 kere kanda gebelik bakıldı çıkmadı. Çok fazla geçti evet ilk kez başıma geliyo. 10 yıldır en fazla 2-3 gün geçmiştir. Kist gibi bişey falan çıkmadı. Sanırım tiroit ilacı vücut dengemi bozdu.

6 ay oldu bebek icin deniyoruz. Dun regli oldum Her ay umutlanip, uzuluyorum… Prolaktin yuzunden oldugunu dusunuyorum, baska bir doktora mutlaka gorunecegim.

Senin Prolaktinin dusmesine sevindim cnm, demek ki ilac ise yaramis. Normal aralik 3.4-24.1 gosteriyor benim testlerde. Ama dusuk olmasi iyi bence.

Son düzenleme:
bilmiyorm ki canm ama netten öğrendim kan sonucunu..prolaktin 0.29 olmuş.ama sıfıra kadar inmiş şimdide normal seviyeden.dr ne der bilmem artık ya..

Kızlar ben artık bu doktor işlerine inanmıyorum yüce ALLAH ne zaman nasip ederse o zaman olurr zikir cekelim dua edelim birbirimize olacak ben bütün yüreğimle inanıyorum

Bende de iki ay önce 32 çıkmıştı, sonraki ay dostinex kullandım 2 tablet ve 12 ye inmişti. Bence kullanilan her ilaç, uyku , dinlenememe gibi sebepler de çok etkiliyor. Doktor da böyle dedi.

Kızlar ben artık bu doktor işlerine inanmıyorum yüce ALLAH ne zaman nasip ederse o zaman olurr zikir cekelim dua edelim birbirimize olacak ben bütün yüreğimle inanıyorum
aynen canmherşey allahtan tabi...işte olmayınca doktoru çare buluyorz..büyük allahım ol deyip olucak insallahh.bizede beklemek düşüyo ama işte insan oğlu sabırsız..neden olmuyo die düşüyor dr yollarına.tez zamnda rabbim tüm isteyenlerin kucaklarıni doldursun insallah yaa

Amin amin RABBİM sesimizi duyar inşallah araştırmadan da duramıyor klomen mi ne böyle bi hap varmış şimdide onu araştırıyorum :)

Amin amin RABBİM sesimizi duyar inşallah araştırmadan da duramıyor klomen mi ne böyle bi hap varmış şimdide onu araştırıyorum :)
aynen yaa evet ayyy buralara kadar nasıl geldiimm kimse bilmez..hayatım araştırmakla gidıyor benmde.yedim bitrdim kendimi bütün allahtan var şu internt yani..olmasaymış vay halimize,,hey allahım..gülüyorm bide halimee..bi bakmıycam diorum şu net e ama yinede duramıyorum.klomen yumurta büyütücü mü neydi.daha önce kullanmıştım ben canm.yumurta büyüyünce yumrta çatlatma iğnesi öneriyo falan dr yani..

canm meraba..naptın sen dr a gittinmi prolaktinin fazla düşüşü için.benmde normal seviyenenin altına inmiş pro. ilaçla. 0.29 olmuş benm ki öğrenebildnm mi sebebini canm.

Canim daha gitmedim inş adet zamani komple muayene olacam eşimin de kontrolü var bu ay bitiminde bakalim o zaman yaptiracam bi arkadaşım var onunda hep 90lardaydi dostinexle düştü onunkide en son 0.4e düşmüş ve hapi bırakınca 2 ay içinde gebe kaldı ama yüksek olmasından iyidir sıkıntı olacağını sanmiyorum dedi kendide ebe bu hafta inş doktoruna soracak oda bakalim hayırlısı

teşekkürler canm cevabın için..hepimiz hayırlı haberler duyalım tez vakitte insallah.arkadaşına sevindim hamile kalabildiğine.benm 101 di şaşırdım 0.29 görünce sonucu..ve insallah da sonu mucizeyle sonuçlanır..her birimizn insallahh..

Canim bence bizim en büyük sıkıntımız stress hormonları o alt üst ediyor bu dengesizlik bende bide D vitamini eksikliği vardi ve B12 iki aydır onlari kullaniyorum testi ilk defa yaptim vitaminlerden sonra kadinlarda vitamin eksikliği de hormon dengesini bozuyomus benim D vitamini 6 cikti normalde 150-200arasiymis çok düşüktü belkide ondan diyorum

Evet öyleymis cnm sen bu tedaviyi yaptın mi yumurtalar için çatlatma fln yapıldı mi
evet canm bi ay klomen tedavisi görmüştüm.tabi öncesinde bi kaç ay hormon tedavisi sonrasında bi özel hast.de..ve tutmayınca bırakmıştım.3 ay klomen öneriyo dr sana,,yumurtalar ilaçla büyüyüncede çatlatma iğnesi vurulup ilişki öneriyo gün aşırı.ama ben 1 ay gidip tutmayınca bıakmıştm tedaviyi.dev.hast ne başladım şuan bakım hayırlıslısı.hormonda sıfıra düştüğüne göre artık bendede başlatırmı klomen dr bilmem..aman biran önce başlatırda kalırız insallah hamile ya..bebişimz gelir insallh..yoksa bu süreç çok zorr..sabır sabır sabırrr ooouuuufffff..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…