Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

O zmn bazı doktorlar aptal çünkü endokrin doktoru bana prolaktin için adetli olman şart deqil dedi

RABBİM büyüktür inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler veririrz birbirimize kızlar yaşım daha küçük diyolar ama bnce deqil 21 yaşındayım anne olmak istiyorum dualarimda inşallah sizlerde olacaksiniz

amin tatlım..bırak 21 i canm 25 i küçük diolar ya.otuza doğğruuu gidicez küçüksün diolr dahaa. 1,5 yıldır istiyorz bizde ama tıkk yokkk...içim içimi yiyorm neden olmuyo die ama millet anlamıyoki insanın derdindn iştee :-(

Aynen bizim durumumuzda olmayan anlamaz ki eşim bile takma kafaya olur olur diyo ama işte aşılama yapmak istersek kaç ay evli olmamız gerekiyo acaba

Aynen bizim durumumuzda olmayan anlamaz ki eşim bile takma kafaya olur olur diyo ama işte aşılama yapmak istersek kaç ay evli olmamız gerekiyo acaba
aynen yaa eşimde öyle bi bakıma deli oluyo tabi çok istiyo ama belli etmiyo tabi adamlar canm.bende üzüldüğümü takmadığımı belli etmemeye çalışıyorum maalesef bazen beceremiyorm işte çevremden de duydukça o hamile bu hamile falan giriyorm krize resmen..aşılama için nekadar ay evli kalma gereği olduğunu zannetmem canm yani şöyle ki,,baktılar normal yolla olmuyosa aşılama öneriyolar die düşünüyorm ben.. nekadarlık evlisin canm.nezamandr istiyon bebk..

Adetli iken yapılmadı neden yaptirip seninde böyle dusunmene sebep oldu bu doktor herhangi kistin vs varmi yada Kilon tüy problemin canim
Teşekkür ederim yorum için. Evet adetli değilken yapıldı dediğiniz gibi moral bozucu oluyo böyle. Adetli değilseniz fsh lh değerlerini ciddiye almayın yanıltır diyo her yerde. Kasıktan ultrasonla bakıldı her hangi bir kistik oluşum görülmedi. Tüy problemim de yok. Kilo fazlalığım var biraz ama çok değil. Tek sorunum tiroit ilacı kullandıktan sonra bugun itibariyle adetimin 38 gün gecikmiş olması...

Stresli yada kafana çokmu takiyosun acaba

7 aylık evliyim cnm 7 aydırda istiyorum cnm
hmm peki canm anladım..yavaştan başlamışsın hormon tedavisine.hiç yoktan bunu öğrenmiş olmuşsun canm ben gibi..ama insallaah düzelir yaa.benmde sonuç belli olmuşş.. prolaktin sıfıra kadar düşmüş bu aşamada ne tedavi yaparlar bilmiyormm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…