Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Aynen canım ayakta bir şey yapsam nefes nefeseyim ,yemek yiyemiyorum.Başım çatlıyor

Vitamin değerlerine baktır istersen onlarda da ola bilir halsizlik rabbim yinede beterinden korusun dinlen bakalım ins Allah çabucak toparlanirsin canım
Canım bende talasemi var.Demir depolarım boş o sebeple bünyem zayıf
Kızımda da var oda benim gibi güçsüz ve çabuk hasta oluyor.

Son düzenleme:
Tabiki de cnm maalesef en ufak stres bile insanı mahfediyor ya bir adamın karısı kansermiş sanırm akciğerden neyse adam demiş ben onu öyle mutlu etmeliyim ki son zamanlarını mutlu geçersin ve kadını öyle mutlu etmiş ki akcigeri tekrardan yeşermiş düşün ..

Hep kulak ardı etmek gerekiyor ya sağlık herseye değer

Tüpün biri yok zatın dedimya dış gebelikte patladı solda açtırmak aklıma geldi ama tüp bebek daha çok aklıma yattı her ay acaba olacakmi diye düşünmek istemiyorum tedaviye başlamadan hsg çekilecek zatın yapışiklikta ola bilir hemşire arkadaşım hsg sonucuna bakmıştı ona kalsa sol tupude iptal ettir öyle tedaviye başla diyor sansim daha yüksek olurmuş bakalım 15 Eylül'de doktora gidiyorum

Stres herşeyin başı zaten bir dönemde memede tümör çık mıştı benim doktor tamamen strese dayalı bunlar demişti.
Bu ay gene kontrole gitmem lazım,ufak kistler var hala

Aynen öyle kanser hastalarına neden moral şart diyorlar bu yüzden

Sen hasta insanın yüzüne bakar bakar ağlarsan kendini acınası hisseder ama mutlu etmek için elinden geleni yaparsan ümidi artar aynen öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…