Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Stres herşeyin başı zaten bir dönemde memede tümör çık mıştı benim doktor tamamen strese dayalı bunlar demişti.
Bu ay gene kontrole gitmem lazım,ufak kistler var hala
Öyle maalesef Aman dikkat et kendine kontrollerini aksatma sakın allah şifa versin

Öyle maalesef ☹☹ Aman dikkat et kendine kontrollerini aksatma sakın allah şifa versin

Geçen sene gittim yine kontrole ilaçlı mr filan çekildi,meme arkasında bişi var göremiyoruz demişlerdi neyse temiz çıktı oda.Sadece kontrole gideceğim randevu almam lazım bu aralar.

Onu bağlat istersen . Evet tüp bebekte iki tüpün aktif olmaması daha iyi oluyor ya allah nasip eder inşallah cnm git vallah evlat başka ya bende 2 ay ara verdim test sonuçlarını bekliyorum bakalım

Geçen sene gittim yine kontrole ilaçlı mr filan çekildi,meme arkasında bişi var göremiyoruz demişlerdi neyse temiz çıktı oda.Sadece kontrole gideceğim randevu almam lazım bu aralar.
Al cnm allah şifa versin tekrardan şaka gelmez bu işler bende 25 yaşındayım ama arada kendim kontrol ediyorum nolur nolmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…