Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Geldim geldim bitti ama ben çokk yorgunum artik :işsiz:

Yaş incir siyah incir bal incir bal küpü incir:KK70::KK70:
Ama ben artik incirden.nefret ediyorum cunku cokkkk yoruldum:işsiz:
Gözümüz aydın bittiğine sevindim neyse bundan sonra dinlen artık paraları sayarken dinlenirsin neyse :-)

Ay cok sevindim ya negatif çıkmasına cok şükür ya acaba psikolojik mi yaşamış o belirtileri
Yok canım hala hastayım:KK43:
Ayakta duramıyorum hala yatıyorum.Ben bu yaz 3-4kez böyle oldum.Bünyem çok zayıf🤷‍♀️Zaten covid olmasına şaşırmıştım,ben böyle hafif geçiremem:/
3 kilo verdim düşün:/

Eşim buralı kendisi esnaf uniyi bitirdi bu sene yüksek lisansa başlıyor seneye kpss kazanırsa ataması olursa gideriz ins Allah genetik baktırdım ben sorun yok sadece kan pıhtılaşması çıktı birde ben dış gebelik geçirdiğim için sağ tüp yok sol tup kapalı sadece sızıntı var normal yolla olmaz denildi ama Ramazan'da kimyasal geçirince demekki kendiliğinden ola biliyormuş diye umut ettim ama yinede beklemek çok yorucu oluyor belki birazda benim cabalamam gerekiyor diye başlamaya karar verdim her zaman dualarimdasınız 🤗
İnşallaj eşin atanır da gidersiniz cnm gezmek güzel oluyor 👌👌

bide neden tüplerini açtırmıyorsun kuzum bak ben yarın 2. Kez rahim filmine giriyorum sağ tüp kapalı dendi onu açtırmak için yani kimyasal olduysa bunun sebebi yapışıldık yada rahimde çökme de olabilir .. allah şifa versin ama başla biran önce cnm 🌺🌺 sende benim duamdasın 🤲🤲 hepiniz 💋

Yok canım hala hastayım:KK43:
Ayakta duramıyorum hala yatıyorum.Ben bu yaz 3-4kez böyle oldum.Bünyem çok zayıf🤷‍♀️Zaten covid olmasına şaşırmıştım,ben böyle hafif geçiremem:/
3 kilo verdim düşün:/
Bizim bir akrabada covid 19 bütün belirtilerini yasiyor ama testi negatif çıkmış wc gidip gelirken bile yoruluyorum kendimi yerlere atıyorum diyor neden acaba başka bir salginmi var yada sonradan pozitif olma gibi bir durum ola bilirmi Allah korusun

Psikoloji stres hepsi vücuda dusman 🤔
Ben böyle değişik bir yazı buldum baktım da vücuttaki romatizmal iltihaplar stresle artabiliyormis bir dojem eşimle sorun yaşadık o dönemde ben bayağı hasta oldu zaten kronik olduğunu da ozaman öğrenmiştim günlerce oturamadim ben agrilarimdan stres döneminde hastalık en uç noktaya çıkabiliyor malesef

X