Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Oyy ablaaam site herzaman açıktır şifre ile girmem oyuzden ay bir çıkış yaptım bugün sonrası olanlar oldu şifreyi kabul etmedi böyle isimli üye yok dedi
Benim de en korktuğum şey. İşin kötüsü şifre de sıfırlayamam. Eski mail adresinin şifresini de unuttum

Bizdede ancak bu olur zati peris
Ayy site attı azonce beni yine aynısını dediyaa enson Blue_Perii nickimi yazdığım yere e postami yazdım o şekil açıldı şuan ayy bugün bölüyor bana yaa amayaaa ayy temelli gidecem tırsıyorum
Benim de en korktuğum şey. İşin kötüsü şifre de sıfırlayamam. Eski mail adresinin şifresini de unuttum
Kız değiştir maili filan bişey yap vallahi kalbime iniyordu

Birkaç gün kötüydüm, bugün daha iyiyim. Sırt ve eklem ağrım çok fazla o biraz zorluyor. Öksürük oluyo arada.
Bol bol bitki çayları falan iç direncini artır beslenmeni aksatma, inşallah toparlanırsınız kisa sürede haber et bize de

Canım site yönetimi ile iletişime mi geçsen neden oluyo acaba ?

Canım site yönetimi ile iletişime mi geçsen neden oluyo acaba ?
Kuzu normalde nickimi yazarak girerizya onu kabul etmiyor e posta ile giriliyor sadece niye böyle oldu anlamadım .ayy mune ablaya yazayım ben olmazsa ya o iletir belki cekinirim şimdi ben

Kuzu normalde nickimi yazarak girerizya onu kabul etmiyor e posta ile giriliyor sadece niye böyle oldu anlamadım .ayy mune ablaya yazayım ben olmazsa ya o iletir belki cekinirim şimdi ben
Benimde otomatikte giriş, birgün bişey olsa bende giremem hatirlamiyorum şifreyi valla bebişim yaa. Aslında buna hepimiz çözüm bulsak iyi olur

Şükür ablacım iyiyim şükür aynı tas aynı hamam yuvarlaniyoruz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…