Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Oyy ablaaam site herzaman açıktır şifre ile girmem oyuzden ay bir çıkış yaptım bugün sonrası olanlar oldu şifreyi kabul etmedi böyle isimli üye yok dedi :cry:
Benim de en korktuğum şey. İşin kötüsü şifre de sıfırlayamam. Eski mail adresinin şifresini de unuttum 😂

Bizdede ancak bu olur zati peris 🤷‍♀️
Ayy site attı azonce beni yine aynısını dediyaa 🙄enson Blue_Perii nickimi yazdığım yere e postami yazdım o şekil açıldı şuan ayy bugün bölüyor bana yaa amayaaa ayy temelli gidecem tırsıyorum🥺
Benim de en korktuğum şey. İşin kötüsü şifre de sıfırlayamam. Eski mail adresinin şifresini de unuttum 😂
Kız değiştir maili filan bişey yap 🤣vallahi kalbime iniyordu🤪

Birkaç gün kötüydüm, bugün daha iyiyim. Sırt ve eklem ağrım çok fazla o biraz zorluyor. Öksürük oluyo arada.
Bol bol bitki çayları falan iç direncini artır beslenmeni aksatma, inşallah toparlanırsınız kisa sürede haber et bize de🌸

Ayy site attı azonce beni yine aynısını dediyaa 🙄enson Blue_Perii nickimi yazdığım yere e postami yazdım o şekil açıldı şuan ayy bugün bölüyor bana yaa amayaaa ayy temelli gidecem tırsıyorum🥺

Kız değiştir maili filan bişey yap 🤣vallahi kalbime iniyordu🤪
Canım site yönetimi ile iletişime mi geçsen neden oluyo acaba ?

Canım site yönetimi ile iletişime mi geçsen neden oluyo acaba ?
Kuzu normalde nickimi yazarak girerizya onu kabul etmiyor e posta ile giriliyor sadece niye böyle oldu anlamadım .ayy mune ablaya yazayım ben olmazsa ya o iletir belki cekinirim şimdi ben🙂

Kuzu normalde nickimi yazarak girerizya onu kabul etmiyor e posta ile giriliyor sadece niye böyle oldu anlamadım .ayy mune ablaya yazayım ben olmazsa ya o iletir belki cekinirim şimdi ben🙂
Benimde otomatikte giriş, birgün bişey olsa bende giremem hatirlamiyorum şifreyi valla bebişim yaa. Aslında buna hepimiz çözüm bulsak iyi olur

Günaydınlar fülüzüm :KK200:

Günaydınlar nevoşum :KK200:

Yiiii beniiii :KK200:

Günaydınlar minnoşum iyiyim sağol sen nasılsın :KK200:

Orada lila standart asos mavisi hardal sarısı diye renkler var .
Sen herhalde standart temalı olanı seçtin.
Şükür ablacım iyiyim şükür aynı tas aynı hamam yuvarlaniyoruz :))

X