Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Bionorica,euthyrox ve dostinex mersindeyim canım
Ay bunları hiç duymadım bana da pholicaps, folik asit, OMEGA 3, duphaston, B12 ve d vitamini verdi. Kuzum ya Mersin'de iyi doktorlar vardır aslında bir de adana size yakın orada da mutlaka iyi doktorlar vardır

Ay bunları hiç duymadım bana da pholicaps, folik asit, OMEGA 3, duphaston, B12 ve d vitamini verdi. Kuzum ya Mersin'de iyi doktorlar vardır aslında bir de adana size yakın orada da mutlaka iyi doktorlar vardır
Canım inan en iyisine gittim Medical Park var burda baya popüler şehir dışından geliyorlardı adam bana soğan suyu incir kürü ye diyo tahlil bile yapmadı 7 ayım çöp oldu onun yüzünden ya

Sabret gülüm sabret ki Allah sana en güzelini versin

Clomid nedir canım

Baya içimi döktüm sana sen ne kadarlık evlisin,hangi ildesin
Ah kuzum benim istediğin zaman istediğin kadar yaz asla sıkılmam. Bizi bizden başka anlayan yok çünkü. Ben 4 yıllık evliyim. 14 aydır korunmuyorum. Kpss ye gireceğim ve atama beklediğim geleceğim belli olmadığı için korunuyordum. Hata etmişim onu anladım. Atandım şimdi doğudayım. Atandıktan sonra bıraktım korunmayı ama olmuyor eşim test vermedi kuzum çünkü bi kere hamile kaldım. Öyle olduğu için doktor gerek görmedi hamile kalabiliyorsun sorun yok diyor klasik ama annem bile kafana taktığın için deyip duruyor. O yüzden artık kimseye bi şey söylemez oldum

Gebelik kaybına üzüldüm canım benim inşallah tez zamandan tekrar alırsın o güzel haberi biz evlendigimiz günden beri korunmadık hep bebek istedik 8.ayimiza doğru baktık olmuyo bi sorun var dedik doktora gittim işte eşimde sıkıntı çıktı varikosel ameliyat oldu 2 yıl olcak sonra bende pcos çıktı ne biliyim vakti vardır tabi ki biliyoruz ama bunu kendimize anlayamıyoruz arkadaşlarım 2.yi doğurdu çocuk istemiyorum diyenler hamile doğurmak üzere insan ister istemez takiyo kafasına ben senin gibi kimseye bişey soylemicem dedim buraya geldim

Çok iyi yaptın. Mesela herkes benim istediğimi biliyor. Artık olmuyor diye düşünüyorlar eminim ki Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin hiç bitkisel şeyler yaptın mı? Soğan kürü vs

tweeetyyy Seni bir çok başlıktan hatırlıyorum ne kadar benzer şeyler yaşıyoruz aslında. Anneme bile söylemekten çekindiğim beni anlamadığını düşündüğüm bir süreçteyim. Gerçekten zormuş bu süreçler. Adet dönemlerimizin yakın olduğu arkadaşlarım bile regl olup olmadığımı sorar oldu. Rabbim hepimize daha fazla yıpranmadan tahammülümüz azalmadan sağlıkla nasip etsin. Çok amin

Benimde öyle ve bana istemiyorum diyen herkes hamile şuan sinsiler soğan kürü yaptım iki kere ama o herkeste aynı etkiyi yaratmazmış kisti yok etmezde arttırabilirmiş yani bi kere de böğürtlen kökü içtim insanlarda adet söker ya ben 15 gün adet olmadım şaka gibi başka bişe yapmadım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…