Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Çok çok çokça amin gerçekten çok zor bir süreç. Ben çok cahilmişim. Hemen olacak sandım. Bilemedim. Sağlıklı olmayabilir dendiğinde çok ağladım kimyasal dendi hayatımda duymamışım bilmiyorum çok üzüldüm çok ağladım. inşallah hepimiz mutluluktan ağlayalım yeri geliyor eşime içimi dökemiyorum anlayamıyor... Burada birbirimizi çok daha iyi anlıyoruz. Rabbim önce benden çok daha fazla isteyen, çok daha uzun zamandır bekleyene versin sonra bana versin. Ama kucaklarımız boş kalmasın

Kuzum çünkü insanlar yalandan öyle söylüyor. Olmuyor mu diye düşünülmesin diye. Ben bunu çok net görüyorum. Ben de geçen ay çörekotu bal tarçın yaptım. Regl erken oldum ve kanamam önceki aylara göre çoktu. Umarım rahim temizlenmiştir

Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin. Gebelik öncesi süreçle ilgili bu kadar çok şey bilmediğim dönemleri özlüyorum. Deneriz olur kafasında olduğum günleri. Bende çok kez pişman oldum canım evliliğin ilk 4-5 ayı korunduğumuz için. Olmasın diye düşündüğüm için kesin olurdu belkide. Ama yaşanacakmış İlk gebeliğimde öyle beklemediğim aklımdan geçmediği bi ayda oldu ki sonrası hüsran. Daha bugün doktordaydım ve o hala daha önce oldu yine olur düşüncesiyle ilaca başlatmak istemiyor pek. Ben ise zaman geçtikçe yıprandığımı hissediyorum. Bazen yıllarca bebek bekleyenlere göre şımarıklık olduğunu düşünüyorum kızıyorum kendime bazen de kapkara oluyor düşüncelerim. Eşimle göz göze gelince bile ağlıyorum.

Ah ahhh seni çok iyi anlıyorum. Öyle çok iyi anlıyorum ki. Yan yana olsak sarılıp ağlarız yani benim de öyle gözlerim sürekli dolu dolu. Birileri sordukça ben kahroluyorum. Çok üzülüyorum. Allah ım acımızı dindirir inşallah E Esbaby94

Son düzenleme:
Ah ahhh seni çok iyi anlıyorum. Öyle çok iyi anlıyorum ki. Yan yana olsak sarılıp ağlarız yani benim de öyle gözlerim sürekli dolu dolu. Birileri sordukça ben kahroluyorum. Çok üzülüyorum. Allah ım acımızı dindirir inşallah

Gittim kuzum çok ilaç kullanıyorum yani daha doğrusu vitamin kullanıyorum
Bence vitamin boş ya bana gereksiz geliyor ya benim anlamadığım şu eski zamandaki kadınlar hemen kalıyormuş bizde niye öyle değil ki onlarda bide doktor falan da yokmuş

Aynısını bana da diyorlar ama gerçekten yaptığımız stres çok etkiliyor bebeği

Bence vitamin boş ya bana gereksiz geliyor ya benim anlamadığım şu eski zamandaki kadınlar hemen kalıyormuş bizde niye öyle değil ki onlarda bide doktor falan da yokmuş
Ah ah öyle deliriyorum ki bunu düşününce. Ama bence hep yediğimiz içtiğimiz şeyler

Kesinlikle öyle düşünüyorum benzer şeyler hissettiğim biriyle bunları konuşmak bile iyi hissettiriyor. Amin canım

Kızlar bu konuda fikriniz nedir?
Canım ben önceki ay reglimin 24.günü yumurtlama gördüm değerlendirdik ama 10 gün sonra baya adet oldum. Bence ya kesin yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunur kuralı değişkenlik gösteriyor yada yumurtaların yeterli olgunluğa erişmeden çatlıyor ki bende ikinci durumdan muzdaribim. Hiç doktor kontrolünde ölçüm yaptırdın mı ?

Yaptıramadım kuzum çünkü doğudatım kuzum görev icabı. Ama tatile kadar olmazsa öyle yapcam

Sen yaptırdın mı kuzum ölçüm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…