Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Evvet kullaniyorum hatta yumurtlamanın üzerinden üç gün geçti bugün ama çatlama göremedim ya korkuyorum yine gebelik olmazsa diye
Yumurtlama görüyorsun yani değil mi kuzum? Eğer fotoğraf çekiyorsan atar mısın kuzum? 3 tane havuç ye kuzum

Yumurtlama görüyorsun yani değil mi kuzum? Eğer fotoğraf çekiyorsan atar mısın kuzum? 3 tane havuç ye kuzum
Yedim balım üç gün gördükten sonra 3. Gün yedim 3 tane ama çatlama görmedim bugün olur mu bilmem

Eklentiler

• IMG_20230309_184704.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 23
Testleri attım gördün mü canım
Senin maşallah nasıl pik görünüyor. Kuzum ya ben şimdiye dek hiç pik görmedim bi kaç ay falan yaptım. Bu ay bakalım görecek miyim. Doktorum sorun yok diyor polikistik var ama sorun olacak şekilde değil diyor ben anlamadım bu işi

Ya bende yumurtluyorum da hani bebek yok 3 yıldır evliyiz eşim ameliyat oldu varikosel vardi 2 yıl olcak o da onun sprmleri bi iyi bi düşük bi tutturamadık ortayı bana da yumurtan tembel diyor doktor büyüyor ama çatlamiyor pcos var işte bide kuzum

Reglin biter bitmez başlasan daha iyi olur aslında görürsün insallah pes etme avakado ye ceviz ye badem ye ben bu ay bunlara dikkat ettim biraz ekmek yemiyorum zaten pcos var diye
Kuzum avokadoyu normalde de zaten yiyorum. Yani hamilelik için değil de hep yiyorum. Ekmek de çok yemem. Abur cubur bıraktım ama geçen mesela regl olunca ağladım çok cips yedim ceviz ve badem de yemeye çalışıyorum

Yumurta tembel olsa nasıl büyür ki bilemedim ben bunu. Allah Allah ya. Çatlaması için iğne mi kullansanız acaba doktor kontrolünde

Benim ablamda vardı bendede var polikistik over malesef ama doktor hani hamile olmaya engel bişey yok dedi rahim filmi cektirdi sonra adetim gecikti bende sandım hamileyim ama adet oldum ablam mesela 2 sene sonra hamile kaldı bilmiyorum belkide nasip degil Allahım herkese bende dahil olmak üzere bir evlat nasip etsin

Evet engel değil. Ben hamile kaldım ama kimyasal oldu inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli şekilde bebişlerimize kavuşalım ben evleneli 4 seneyi geçti, ama 14 aydır falan korunmuyorum

Kuzum avokadoyu normalde de zaten yiyorum. Yani hamilelik için değil de hep yiyorum. Ekmek de çok yemem. Abur cubur bıraktım ama geçen mesela regl olunca ağladım çok cips yedim ceviz ve badem de yemeye çalışıyo

Yumurta tembel olsa nasıl büyür ki bilemedim ben bunu. Allah Allah ya. Çatlaması için iğne mi kullansanız acaba doktor kontrolünde
Valla bende bilemedim ki gittiğim doktorlar hep fos çıktı şimdi bu ay başladım gitmeye ilaç yazdı kullanıyorum onları bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…